לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2012, 21:27
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אור הלר מדווח היום (12.11.12)..."

הפרובקטור השחצן הזה ממשיך לקשקש, הבעיה שנותנים לו במה

כפי שנאמר, התמוז זה טיל וותיק בגירסאות משתדרגות, הוא בודאי לא יודע איזה גירסה ירו, כמה זה עלה ולמה בחרו באמצעי הזה.
באירוע הזה זיהו את ירי הפצמ"ר מייד (סוללה של צבא סוריה, לא מורדים), נעשה איכון מהיר ע"י כל מיני אמצעים של התותחנים (דמיינו לבד מה ואיך) וירי של הטיל כך שיפגע ליד בדיוק של סנטימטרים.
כתבה על החשיפה של הטיל בקיץ שעבר שאולי גם הוא יכול ללמוד ממנה משהו אם האגו יתן לו...
http://www.mako.co.il/news-military...4cf58131004.htm

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2012, 16:37
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sgt.itzhak שמתחילה ב "11-12.11.2012 אש בצפון, צה"ל הגיב באש על ירי פצמ"רים מסוריה אל רמה"ג"

הודעת דובר צה"ל
כוחות צה"ל ביצעו ירי אזהרה למרחב הסורי והועברה הודעה לאו"ם שתמציתה אזהרה לכוחות הסורים לבל יבוצע ירי נוסף לשטח ישראל. ירי נוסף יגרור תגובה נמרצת
http://www.idf.il/1133-17538-HE/Dover.aspx

בבדיקה שערכנו עם יח' דו"צ והצנזורה נאמרה לנו ההודעה הבאה "כוחות צה"ל הגיבו בירי הרתעתי אל סוללת המרגמה שירתה את הפצמ"ר אל רמת הגולן".

רשויות צה"ל לא מאשרים באיזה אמצעי הכוחות ביצעו את הירי, כל הנאמר באתרי התקשורת הוא על אחריותם בלבד.

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 11-11-2012 בשעה 18:29.
ישן 18-11-2012, 09:56
  Zizak Zizak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.12
תקרית נוספת בגבול הצפוני עם סוריה, יתכנו הרוגים בצד הסורי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sgt.itzhak שמתחילה ב "11-12.11.2012 אש בצפון, צה"ל הגיב באש על ירי פצמ"רים מסוריה אל רמה"ג"

ירי ארטילרי מכיוון ישראל לעבר סוריה כתגובה על אש שנורתה אל עבר חיילים ישראליים כנראה שגרם להרוגים בצד הסורי, לפחות על פי התקשורת הערבית, בהודעה שמסר הצבא הישראלי לרדיו היום.

""There was small arms fire (at Israeli forces), there was a response and from what I hear over Arab media it appears Syrian soldiers were killed," Brigadier-General Yoav Mordechai, Israel's chief military spokesman, told Army Radio.

He said Israel was trying not to be dragged into battles between Syrian President Bashar al-Assad's forces and rebels. The chaos of the 20-month-old insurgency often makes independent assessment of casualties within Syria difficult."

http://www.reuters.com/article/2012...E8AH00920121118

נערך לאחרונה ע"י Zizak בתאריך 18-11-2012 בשעה 10:04.
ישן 26-11-2012, 00:45
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מגעיל יש לשים לב שמדובר בפעם *השניה* היום, של ירי "תועה" שנורה "במקרה" לעבר ג'יפ צה"לי
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "עכשיו זה כבר לא מצחיק יותר..."

אני לא יודע איפה לקבור את עצמי מהטמטום הזה... לדעתי אנחנו צריכים אשכול שירכז רק את כל הירי ה"תועה" שימשיך לתעות ולטעות לו לכיוון חיילים וכלים צה"ליים... עד שכמובן מישהו יהרג, ואז על המצבה שלו יהיה כתוב שהוא נהרג ע"י מקלע סורי תועה שאף אחד לא הפעיל אותו, ושכל העיניין היה בכלל טעות ושזה בעצם מאוד מצחיק, או משהו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 26-11-2012, 11:40
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי GuyGos שמתחילה ב "כמה פצועים מול מלחמה כוללת עם..."

הריני מתכבד להודיעך כי הוסמכת בקורס בסיסי ב"שיטת הסלמי".
עד לפני שנה ישראל התגאתה בהרתעתה מול סוריה כי מאז 73 ובמיוחד לאורך מלחמת של''ג גבול הגולן היה שקט.
כעת אנו כבר חיים טוב עם מציאות של תקריות ירי שפוגעות ברכב צה''לי מאויש ומחטיאות רק במעט את חיילינו,
והנה אתה מעביר אותנו לשלב הבא- הישראלים מוכנים לקבל מציאות של נפגעים ואולי אף הרוגים בודדים ובלבד שלא
תיפתח מלחמה מלאה נגד סוריה.
אורח מחשבה זה אומץ הלכה למעשה על ידי ההנהגה הישראלית החל מרבע שעה מסיום ההתנתקות ועד יומיים לפני סיכולו של ג'עברי.
אנא אל תיעלב, אני מקצין קצת כדי להעביר מסר מתוסכל.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 26-11-2012, 12:36
  GuyGos GuyGos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.11
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "הריני מתכבד להודיעך כי הוסמכת..."

אני יודע למה אתה מתכוון אל תדאג, כבר מזמן תפסתי ממך בחור שכול ואני מודע להקצנה שאתה עושה.
הכוונה שלי, שהיה עדיף אילו הייתי מדגיש אותה עוד לפני כן, שמדובר כנראה במשהו זמני עד אשר המצב שבאזור יפתר ושלטון אסד יפול או יסיים את המרידה ואז לא תהיה סיבה לגרור את ישראל פנימה כי לא יהיה ממה להפנות את תשומת ליבם או האגרסיות של האוכלוסיה.

ברור שאין שום סיבה להפוך את הגולן לעוטף עזה החדש, אבל עדיין מדובר בטיפטוף של כדורים ולעיתים פצמ"ר פה שם אבל יש עוד דרכים לטפל בנושא ,גם במידה של הרוג או שניים (דבר שנראה לי יותר הגיוני כרגע מקטסטרופות מלאות הרוגים והרס), חוץ מיציאה למלחמה או אפילו פעילות כירורגית ומדויקת במידה נרחבת.

אני בטוח שיש מספיק אנשים בצמרת של צה"ל שיודעים לעשות את העבודה והערכת המודיעין במידה שכולה ומאופקת ולא מתלהמת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר