לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2012, 07:35
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל מצרים הזהירה את ישראל: אל תצאו למבצע בעזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2012, 19:50
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני לא בדיוק דוהר לקראת מבצע..."

רק שבמקום לקפוץ מהחלון הם עלולים להכניס איזה כמה ארמיות לסיני ומשם הדברים יכולים להפוך לכל כך מכוערים שהסיפור של עזה כבר לא יראה נורא כל כך.

חלאס להתלהם. השלום עם מצרים, מאכזב ככל שהוא ניראה, הוא מהנכסים הבטחוניים החשובים ביותר של ישראל וכל ראש ממשלה, מימין או משמאל, הבין את זה (ולמרות השמועות ואפילו שכמה מהם היו מוצלחים פחות מאחרים, עוד לא היה לנו ראש ממשלה מטומטם).

נתניהו מבליג לא כי הוא ״חלש״, ״רכרוכי״ או ״לחיץ״ ובוודאי לא בגלל שלא איכפת לו מתושבי הדרום אלא כי הוא מבין את נפיצות המצב וכדרכו (ולמרות שאני ממש לא תומך בנתניהו את התכונה הזו שלו אני אוהב מאוד) הוא אדם זהיר.

ישן 13-11-2012, 23:51
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שום דבר מהותי. והחזרת שגריר..."

נישבע לך שאני לא חושב שאתה אוכל ערבים לארוחת בוקר ואני גם לא חושב שצה״ל מחפש להרוג אזרחים ערבים (כתבתי פה פעם שיש לנו יותר מדי שכל מכדי לעשות דברים כאלו ותכף קפצו עלי כאילו הייתי איזה אוטו אנטישמי ועד היום לא הבנתי למה, בספר שלי זה טוב אם אתה חכם מספיק בשביל להבין שעדיף לא להרוג שלא לצורך).

אבל, גם לפי צה״״ל, נהרגו בעופרת יצוקה מאות ממה שהצבא קורא ״לא מעורבים״. זו עובדת חיים, כשאתה מפעיל עוצמה צבאית בחור צפוף כמו עזה אתה תהרוג אזרחים לא משנה כמה זהיר תהיה וכמה טובה הטכנולוגיה שלך.

ואתה חייב להבין שמהצד הערבי הם באמת לא מאמינים לנו שאנחנו משתדלים לא להרוג שלא לצורך (אחרי הכל אתה מתעסק פה עם אנשים שמאמינים שישראל מפיצה סיגריות רדיואקטיביות, מאמנת כרישים לתקוף תיירים ומשגרת ציפורי ריגול, הסעודים אפילו תפשו אחת ולא עזרו כל ההסברים שהסימון היה של איזה מחלקה זאולוגית באות״א ושמדובר היה במחקר תמים לחלוטין של תבניות נדידה).

החזרת השגריר זה לא נעים אבל בזה לא מפחידים ימנים, לכמה חטיבות מצריות בסיני (בשביל להילחם בטרוריסטים כמובן כשבנתיים האחים מספרים שהיהודים בכלל עומדים מאחורי הפיגועים כי הרי לא יעלה על הדעת שמוסלמי ירים יד על מוסלמי) תהיה כניראה יותר השפעה.

אני חושש מאוד מהתדרדרות הדרגתית. אני חושש גם מהנטיה הערבית להתלהמות שמסבכת אותם אח״כ בכל מיני הרפתקאות. האחים לא ממש מנוסים וכבר עשו שפע שטויות (המשוגע מורסיי אשכרה ביקש מהאמריקאים לשחרר את רחמן... אובמה יתגייר לפני שיוציא את החרא הזה מבאטנר (שיגיד תודה שהוא לא גמר בסופרמאקס)). אני בהחלט רואה איך צירוף של הפגנות המוניות במצרים עם התלהמויות של מנהיגים מוסלמים גוררים את מצרים להרפתקאה שתמית אסון על כולנו.

ישן 13-11-2012, 23:24
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "בוא ונלך הפוך. מה שרוקי,..."

אני מניח שלא יקרה כלום עם המצרים. הם כן ימשיכו לקלל, להתלהם ולשרוף כל מיני דברים, אבל אני לא מאמין שהם יפתחו במלחמה או אפילו משהו שדומה לזה (הזזת כוחות בסדר גודל גדול לסיני למשל). אבל בוא נצא מנקודת הנחה שהם יפתחו במלחמה, רק בשביל הדיון. איך שאני מבין את זה אתה אומר שעדיף להקריב את תושבי הדרום כדי למנוע את המלחמה הזו ואני אומר להפך, אם כדי להגן על תושבי הדרום נצטרך גם להילחם במצרים אז אין לנו ברירה. מדינה ריבונית צריכה קודם כל לדאוג לתושבים שלה, גם אם זה אומר שצריך להילחם בשביל זה. מדינה ריבונית לא מפסיקה לדאוג לאזרחים שלה בגלל שמדינה אחרת מאיימת עליה. ושלא תטעה, אני ממש לא רוצה מלחמה עם המצרים ומקווה שזה לא יקרה. אבל אם יחליט מי שיחליט שמדינת ישראל צריכה להיכנס לעזה אז צריך לעשות את זה גם אם המצרים נובחים. לגבי "הנהרוג עוד איזה 1500 ערבים" אני מצטרף למה ששרוקי כתב ומקווה שמדובר רק בניסוח לא מוצלח.

ישן 13-11-2012, 15:52
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אתה אומר במחיר של חיילים כאילו זה משחק מחשב."

אין לנו ברירה אלא להכניס חיל רגלים פנימה עם כלים כבדים, כי אי אפשר לחיות מסביב לעזה בצורה הזאת,ויש לי חברים קרובים ביחידות קרביות ואתה יודע מה? חלקם הגדול מבין שאין ברירה בסופו של דבר ושהם יהיו צריכים להכנס פנימה, כי אנחנו לא יכולים לעשות מעזה מגרש חניה מהאויר בלבד.

אם היית בצפון במלחמת לבנון ה 2 או היית גר בדרום והיה נופל לך טיל ליד הבית, היית מבין את הסבל של תושבי הדרום, אבל לא ראית מה קורה כאשר נופל לך טיל ליד הבית וזה ככה כבר שנים על שנים בלי פיתרון ועופרת יצוקה לא עזרה לתושבי הדרום לחיות באמת בשקט.
בחיפה והקריות בכלל פגעו במתקנים עם חומרים מסוכנים וזה מפחיד מאוד לראות דבר כזה, כאשר חיל האויר היה אמור לשמור על אותם מתקנים ונכשל ברגע האמת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-11-2012, 12:42
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מצרים הזהירה את ישראל: אל תצאו למבצע בעזה"

המצב היום הוא די מזעזע. ערים ויישובים בדרום הארץ מתבקשים ע"י הנהגת המדינה לחיות תחת איום תמידי של רקטות כדי ששאר המדינה תוכל ליהנות מהמשך קיומו של הסכם השלום עם מצרים. הפכנו גברים, נשים וילדים בדרום לשכפ"ץ של מדינת ישראל. הם חוטפים אש כדי ששאר המדינה לא תצטרך להתנגח עם מצרים. אני לא יודע איך אני הייתי נוהג אילו הייתי ראש הממשלה כי הסיטואציה מורכבת אבל צריך להיות ישרים עם עצמנו - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה ועוד מקריבות את איכות החיים (ולפעמים גם את החיים עצמם) של תושבי שדרות, נתיבות, אשדוד ועוד כדי שאצלם יהיה סבבה.

אנחנו כבר לא אוכלוסיה עם ערכים של ערבות הדדית - אנחנו אוכלוסיה של מניאקים. אותו טמבל שיוצא לרחובות להפגין כי הוא לא מוצא דירה להשכרה במחיר זול בתל אביב בחיים לא ייצא להפגין למען ילד בשדרות שמשתין במיטה כשהוא שומע אזעקה.
ישן 13-11-2012, 12:52
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
צבאי
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "המצב היום הוא די מזעזע. ערים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אנחנו כבר לא אוכלוסיה עם ערכים של ערבות הדדית - אנחנו אוכלוסיה של מניאקים. אותו טמבל שיוצא לרחובות להפגין כי הוא לא מוצא דירה להשכרה במחיר זול בתל אביב בחיים לא ייצא להפגין למען ילד בשדרות שמשתין במיטה כשהוא שומע אזעקה.

נו.. אז תרים את הכפפה וצא להפגין, תארגן קבוצות פיישפוק שקוראות להשבית את המשק עד שימצא פיתרון הולם(הולם תרתי משמע). תעשה משהו תהיה ה"ויקטור הוגו" של המדינה.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 13-11-2012, 15:09
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "א. אני לא ארשום לך משהו ארוך..."

ב. הנזק לא קטן בעיני אנשים כמונו בלבד. הנזק פשוט קטן ביחס לנזק לישראל בזמן מבצע מכל הבחינות, וגם אחריו.

בזמן מבצע:
יורים יותר על ישראל שגורם לנזק ברכוש, יותר עסקים מושבתים, יותר חיילים ואזרחים מתים ונפצעים (לרבות טראומה ופציעות קשות), מלווה בחרמות על ישראל שמוביל לעוד נזק,
אפשר לקחת בחשבון הפעלת צבא (גיוס מילואים עולה הרבה כסף) ובזבוז נשק, טילי כיפת ברזל, דלק וכו'
אם הדאיגו אותך 500 אש"ח על טיל שנורה לעבר סוריה - זה כלום ליד מבצע כזה שיעלה מיליארדים.

בטווח המיידי הרי תושבי הדרום רק יסבלו יותר,
בטווח הארוך מאוד זה לא ישפיע עליהם,
ובטווח הבינוני תושבי הדרום כנראה יהנו משקט יחסי.

א. התכוונת אולי לכתוב "בלית ברירה".
"הפלסטינים בכוונה יורים על אזרחים בזמן שצה"ל בלית ברירה פוגע באזרחים".

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 13-11-2012 בשעה 15:16.
ישן 13-11-2012, 15:16
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ב. הנזק לא קטן בעיני אנשים..."

ג. לא היה ג' אז פשוט תתעלם ותמשיך הלאה.

ב. מי שחי בדרום כל הזמן מוצא את עצמו בעין הסערה של סבבי לחימה מוזרים בהם החמאס/ארגונים יורים עליהם ובתגובה צה"ל יורה על נדל"ן בעזה (מנהרות, מחסני תחמושת וכו') או מבצע חיסולים מהאוויר. אני לא יכול לדמיין כמה זה מייאש כל הזמן לחיות בפחד. בעצם אני כן יכול להזדהות ברמה מסוימת כי בתור ילד פחדתי לעלות לאוטובוסים בגלל המחבלים המתאבדים. אני מניח שברור לך שהחשש של מי שנמצא בדרום הוא בלתי פוסק כי גם כשאין סבב לחימה אתה בלחץ מהרגע שבו הוא יפרוץ. בנוסף, אני - בתור ילד - יכולתי לבחור לא לעלות לאוטובוסים. כשהייתי בבית שלי לא חששתי ככה שזה לא באמת אותו דבר כמו ילד בשדרות שמפחד גם כשהוא נמצא בתוך הבית שלו.

א. אני יכול לחיות עם הקוסמטיקה המילולית הזו.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 13-11-2012 בשעה 15:36.
ישן 13-11-2012, 20:44
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
לא...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "בקיצור, אתה רוצה לראות הרבה דם נשפך לפני שתסכים למבצע"

נתניהו הוא פשוט פוליטיקאי,
מבחינתו הנזק העכשווי הוא די זניח (לאף אחד לא באמת אכפת מרקטות שנופלות בשדרות ונתיבות - בלאו הכי מדובר בפריפריה...)-, אז הוא לא רוצה לצאת עבור זה לעופרת יצוקה 2.

רק נזק גדול יחסית, יכול להוביל אותו לשם (נניח מספר רב של הרוגים ישראלים, אוליי גראד שיפגע באוטובוס עם ילדים, או משהו בסגנון).

מיותר לציין ששהרתעה הישראלית נשחקת בצורה חסרת תקדים כל עוד אנחנו מבליגים, וממשיכים להבליג.

בסה"כ הסורים לומדים מהעזתים, הם רואים שצה"ל בקושי מגיב לירי רקטות בדרום, אז למה לא להתחיל לטפטף בצפון?

אם אויבנו היו יודעים שעל כל רקטה שתנחת בשטח ישראל (גם אם זה בשטח פתוח ללא נפגעים) הם היו מקבלים בתגובה, הפצצה ישראלית שמשטיחה דונם משטח השיגור, הם היו חושבים לא מעט פעמים לפני כל פעולה.

אבל מה לעשות שבראשות המדינה שלנו עומדים קוקסינלים (ועוד אני מחשיב את עצמי כימני, אבל אני באמת מתבייש בהנהגה הפשרנית שלנו).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-11-2012, 21:31
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "לא..."

בדיוק הפוך. ככל שהמצב יתחמםף, הציבור יילך יותר לימין ופחות ליחימוביץ ולפיד. להם אין מה למכור בעיתות כאלו.
למה אתה חושב שהעיתונות כבר החלה לחשוש מכך?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/415/014.html?hp=1&cat=479&loc=10

אנחנו מדינה של ביש מזל. הנה סוף-סוף, אחרי שנות דור, יש לנו כאן מערכת בחירות על נושאים כלכליים אקוטיים ועל עניינים חברתיים ראשונים במעלה; הנה אנחנו כמו כל מדינה נורמלית על הגלובוס, שבה מדברים על רווחת האזרח וזכויות הפרט; הנה נפתח כאן קמפיין על הריכוזיות, יוקר המחיה, מדיניות הדיור, רווחים כלואים, חינוך חינם, הטרדות מיניות ומה לא. עד שהגיעו הטיל מעזה שלשום וטיל התמוז שירינו אתמול ברמת הגולן, שעלולים לחסל הכל.

אתם מבינים, אסור לעם המטומטם לחשוב על המלחמה, צריך להתמקד במטרה להפיל את בי.. סליחה, כלומר- לשנות את סולם הערכים של העם.

ישן 14-11-2012, 10:07
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בדיוק הפוך. ככל שהמצב יתחמםף,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שלום ירושלמי
אין מה לעשות. המלחמה משבשת את הדעת הדמוקרטית. היא מסיטה את תשומת הלב מבעיות היסוד.

כנראה שמבחינת ירושלמי, הזכות לחיים נחותה מהזכות לקנות בזול בסופר או לרכוש דירה בת"א... אני לא יודעת אם יפרסמו שם את התגובה שלי, אבל כתבתי שאופס, אבל הזכות לחיות היא היא זכות יסוד. שהזכות הזו עולה על הזכות של חובבי ניף לקנות דירה בת"א, או להתלונן שיקר כאן. אז יקר לקנות בסופר. זה עדיף על חוסר היכולת ללכת לסופר בלי לעצור שלוש פעמים בדרך במיגונית, או אי-היכולת ללכת לסופר כי נהרגת בהתקפת ירי תל"מ..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 14-11-2012, 11:32
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

טור באתר מאקו: "למה כולם רוצים פתאום שייפול טיל בתל אביב?"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מצרים הזהירה את ישראל: אל תצאו למבצע בעזה"

טור של זוהר ישראל:
"כשנפלו טילים במרכז בזמן מלחמת המפרץ, אף אחד לא התלונן על כך שהחיים ממשיכים כסדרם בדרום. אז למה כשמצב הפוך, יש מי שמבקש לראות כבר את שינקין בלהבות? ... עשו טובה, רדו מאיתנו, אנחנו לא אשמים בצרות שלכם. בכלל, יש לנו צרות משלנו. אמנם לא מחרפות נפש – אם כי נסו אתם למצוא חנייה במשך חצי שעה כשהשלפוחית שלכם לוחצת. בעצם, על מי אני עובד, מי מוצא חנייה בחצי שעה בתל אביב. ואני לא מדבר על בתי הקפה ההומים שבהם המחיר של אספרסו קצר גובל בשערורייה."

http://www.mako.co.il/video-blogs-z...0&pId=565984153

במלחמת המפרץ נפלו בישראל כ40 טילים וכל המערכה כולה נמשכה מספר חודשים בלבד ככה שההשוואה בין אז להיום מעוררת גיחוך. לא הבאתי את הטור הזה כי יש לו ערך עיתונאי או כי יש בו תובנות. הבאתי אותו כדי שתראו באיזו בועה חיים חלק מהאנשים בתל אביב. אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.
ישן 14-11-2012, 15:44
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
טוב.. המנהיגים החליטו סופסוף להוכיח אחרת!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ

כל הכבוד להם בפה מלא!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:10

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר