לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2012, 09:46
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

הגעתי לטרמפיאדה לתפוס טרמפ חזרה לדירונת. היו שם שני טרמפיסטים, בחור ובחורה שהיו שם לפני. אחרי 2 דק' מגיע אוטו אבל היה לו מקום רק ל-2. הבחור באבירות אצילית אמר לי לעלות על הטרמפ. אמרתי לו שזה הטרמפ שלו, הוא היה לפני, אבל הוא היה ג'נטלמן ווויתר. לי זו הייתה הקלה, כי לא רציתי לתפוס טרמפ מהמקום ההוא לבד.. מקווה שהוא מצא טרמפ מיד אח"כ ושהיה לו יום ושבוע מוצלח.

בעודי יושבת שם עם הטרמפיסטית השנייה, התחלנו לדבר וגילינו שאנחנו שכנות. היא הזמינה אותי לשתות איתה קפה באחד הערבים, להכיר את השכנים. בתגובה אמרתי לה שהיא מוזמנת לבקש כוס סוכר, או כוס רביולי, כי אני בדיוק הולכת להכין רביולי לצהריים. באופן מפתיע היא אמרה: "מתאים לי רביולי דווקא" אז הזמנתי אותה. היא הביאה פרמז'ן וכך שתי זרות גמורות אכלו ביחד ארוחת צהריים, מדברות על הורים, אחים, ילדות.. אח"כ היא רואה מהחלון שלי שחבר שלה הגיע הביתה, הזמנתי אותו שיצטרף אלינו לקפה והוא נענה להזמנה. וכך 2 חצי-זרות וחצי-זר ישבו על כוס קפה עם שוקולד ועוגיות.

זו הייתה חוויה אדירה, מאוד מפתיעה

כיף לי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2012, 20:29
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

איזה צחוקים עם האזעקה בתל אביב. מי שאמר שבתל אביב אין בועה כנראה לא ביקר בשוק הפיננסים. בעשר וחצי ראיתי אנשים רצים כאילו יש להם פלפל בתחת ופרצוף מלא חרדה בשניה שנשמעה האזעקה. התחלתי לצחוק כמו מפגר והם לא הבינו למה אני לא בדרך למקלט (ירידה של כמה וכמה קומות ברגל...) או נשכב על הרצפה (שטיח רצפה, מלא בג'יפה) אלא ממשיך לשבת מול המחשב.

ולפני שקופצים עלי- המשרד שלי נמצא בצפון הבניין, ומאחוריו חדר מדרגות. דהיינו- אין היגיון לצאת ממנו ולהיכנס לחדר המדרגות.. הגובה שלו מונע מרסיסים מהקרקע להגיע אליו.

ישן 20-11-2012, 10:07
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
גם אני הייתי כזה חכם פעם
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אין בניין מול החלון שלי..."

למזלי ה 120 מ"מ עם השם שלי עליו נחת ישירות על חובש חסר מזל (שלא חשב כמוני, אבל מתוקף תפקידו היה במקום לא נכון).

נכון שסטטיסטית כרגע האיום על תל אביב הוא די זניח (לחצות את צומת שונצינו/בן אביגדור מפחיד אותי פי אלף) אבל אם משאירים בצד את הפאסון (ואני מניח שליד אנשים עם כתם כרוני של דיו מגלובס תחת הכתף די מפתה להיות קר כמו קרח) כדאי להשקיע את החצי דקה ולזוז למקום שנקבע כמוגן. מה עוד שהפג'רים האלה זה לא גראדים, ופגיעה שלהם תהיה די דומה לנזק שגרמו הסקאדים ב 1991 (ותאמין לי שעד היום אני מתקשה להאמין איך בנפילה ליד אבא הלל בר"ג לא היו יותר מקומץ נפגעים קשה).

ישן 20-11-2012, 21:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "גם אני הייתי כזה חכם פעם"

לא פאסון ולא קר כקרח. לו הייתי מספר לך איזה בניין זה, היית יודע שאין סיכוי בעולם שהרקטה תעבור מצד אחד דרך כל הבניין אל הצד השני. ולו באמת היה לה איזשהו סיכוי לעשות זאת, זה אומר שחדר המדרגות שאני אמור להתפנות אליו לא היה מגן עלי בכל מקרה, אז למה לי לעשות זאת?

אגב, ניסיון של מעל 20 שנה בחיים תחת ריקוט לימדו אותי כמה דברים על מתי אין סיבה להילחץ, למשל אם אתה גר בקומה אמצעית בשיכון הדומה לרכבת כך שמצפון ומדרום לך יש בניינים די צמודים, ואין סיכוי בעולם שרקטה תוכל לנחות בדיוק בתווך ביניהם או לחדור את כל הקומות שלמעלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:07

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר