לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2012, 09:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "האנגר אחלה מקום! בסוף עונה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
האנגר אחלה מקום! בסוף עונה אפשר לקנות שם בגדים במחירים מגוחכים. ככה פחות כואב הלב כשבגד נהרס.
.

איפה זה? לינק?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
ג'ינסים אני קונה רק במשביר לצרכן. אפשר לקנות אותם שם במחיר סביר ולקבל בתמורה מכנסיים שמתלבש עליך בובה.

זול-זול - אבל מה עם התמורה? בקסטרו כש"בודקים" אותך איך הג'ינס "יושב עליך" + מישוש פנים הרגיל+סימון מכפלת כאשר המוכרת מחזיקה סיכות בפה בפוזה סקסית - עושות את זה עלמות חן צעירות ויפותצ.

במשביר? עושות את זה מוכרות עם קול צרוד של שלושים שנות קנט ארוך + רינגטון של "מי שמאמין לא מפחד" באייפון...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2012, 11:28
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]האנגר אחלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
איפה זה? לינק?

קישור לדף פייסבוק שלהם. יש שם את רשימת החנויות בכל הארץ.
http://www.facebook.com/hangarfashion/info
ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
במשביר? עושות את זה מוכרות עם קול צרוד של שלושים שנות קנט ארוך + רינגטון של "מי שמאמין לא מפחד" באייפון...

בפעם האחרונה שהייתי במשביר (לפני כמעט שנה) קניתי 4 ג'ינסים חבל"זים ואת כולם בחרה עבורי גברת רוסיה חמודה שעבדה שם. היא עזרה לי להבין מה המידה שלי ואחרי שהבינה מה הטעם שלי התחילה להפגיז בהצעות טובות. ממש עצבן אותי שהמנהלת שלה נזפה בה על שהיא כאילו מציקה לי ולא נותנת לי לבחור לבד. אחרי הקנייה ניגשתי למנהלת ואמרתי לה שהסיבה היחידה שקניתי 4 זוגות במקום 2 היא אותה מוכרת אבל הסנובית האטומה לא התרשמה מזה.
ישן 18-11-2012, 15:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קודם כל תקני "נשים לא יכולות למדוד בשוק"
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אבל בשוק אי אפשר למדוד :("

גברים כן יכולים.... (ואם הם בני 17, עם גוף של בני 17, אז הם אפילו משתדלים מאוד למדוד בשוק...).

דבר שני... בבזאר המקורה של שוקפישפשים ראיתי לא פעם, ולא שמונה פעמים, רצועות בד מצומצמות בגדלן הדחוסות בין פיסות בשר אדם ממין נקבה... אז נכון שהחברות של התחתונים ניסו לסוכך, אבל עובדתית העוברים ושווים יכלו לצפות במחזה...

מעבר לזה... אני מדבר על מזבלות מקורות, לא שווקים. יש כמה וכמה כאלה באזה"ת מערבי של רישון, גבול מדינת חולון-בת ים (הוויז יקח אותך בקלות, ואם אין לך ווייז פשוט תלכי לכתובת "פאג'ר חמש פינת כיפת ברזל - ממש מתחת".).

וחוצמזה... הגיע הזמן לחדול מהמנהג המטופש להפגין בביקיני, אבל להצתנע בתחתונים... ופה היה אמור לבוא קישור לשיר "רק סוג בד אחר" של להקת אפליקציה, אבל מסתבר שהוא פשוט נכחד מהרשת...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר