לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2012, 17:41
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
היתרונות במקצוע ההוראה

אמא שלי מורה למדעים.
רבות דובר על היותו של מקצוע ההוראה כפוי טובה, ועל היחס ותנאי ההעסקה הגרועים של המורים בישראל. עם זאת, גם לקריירה זו יש יתרונות מסוימים. אחד מהם הוא בדמות הפתעות משעשעות שהמורים מקבלים מהתלמידים במבחנים.
שתי ההפתעות הבאות הופיעו במבחן במדעים לתלמידי כיתה ט' (שני תלמידים שונים):

שאלה -
דני קיבל מכת חום. לאחר שהוא ניסה לאכול כריך, הוא הקיא. הסבר מדוע דני הקיא, תוך שימוש במושגים הבאים: אנזימים, עיכול מזון, דנטורציה של חלבון.

תשובה (סימני הפיסוק כך במקור) -
בגלל שיש לו בטן חלשה והוא אידיוט שהוא אוכל במקום לשתות ובכל מקרה, מי יתן לילד שקיבל מכת חום אוכל.... מה הם מטומטמים? כאילו מה עובר להם בראש. "אוי! הוא קיבל מכת חום! בוא ניתן לו אוכל" איזה סתומים! מה המורים שלו בני שנתיים?!? מה קרה לדור של היום? מי נותן לילד שקיבל מכת חום אוכל?!?

שאלה -
מתי ניתן לומר על חומר שהוא פולימר?

תשובה -
ביום ראשון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2012, 16:47
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "מידי פעם אחד התלמידים שלי..."

לדעתי זה תלוי בגודל הכיתות (בכיתות קנות יש יותר תשומת לב לכל תלמיד), ובגיל התלמידים (ילדים קטנים סביר יותר שיתבלבלו). כמובן גם ביחס המורה לתלמידים.
(מה גודל הכיתות אצלכם? אילו גילאים אתה מלמד?)

למדתי במוסדות שונים, ואני זוכר מקרה כזה רק כשהייתי בגיל חט״ב, למדנו בכיתות ממש קטנות (כעשרים תלמידים, ואף פחות), ואחד החברים קרא בטעות למחנך "אבא".
המורה ההוא גם היה משהו מיוחד, הוא באמת התייחס אלינו כאל בנים שלו.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 21-11-2012 בשעה 16:51.
ישן 13-11-2012, 14:09
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
הזכרת לי משהו שקרה בתחילת השנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "היתרונות במקצוע ההוראה"

בתחילת השנה, ממש בשיעורים הראשונים, המורה החדשה שלי להיסטוריה(בת 70-80, ממש נמוכה ומכוערת) ציירה את אירופה על הלוח, כדי להמחיש את הנושא או משהו. היא ציירה את גרמניה בדרך שהיא לא גובלת לים, כעיגול מושלם בתוך אירופה. אני, הייתי בטוח שהיא סתם זילזלה או משהו, אבל אני מהתלמידים שתמיד חייבים להעיר משהו, אז אמרת לה "המורה, גרמניה גובלת בים".

את התגובה שלה לא אשכח לעולם.

"לגרמניה אין ים".

מורה להיסטוריה ב', העוסק בעיקר גרמניה, לא יודעת שלגרמניה יש גבול לים. וזו מורה עם עשרות שנים של היסטוריה מאחוריה. אני התחלתי לעשות בלאגן, הפסקתי את השיעור, אמרתי לילדים לפתוח את האייפון ולבדוק שם. הילדים אמרו שאין לגרמניה ים גם כן, בכל זאת זה אייפון, קשה לראות, בטוחים בצדקת מורתיהם.

העניינים מתגלגלים לכאן ולשם, אחרי רבע שעה שאני זועק בכיתה בייאוש, היא אומרת לילד להביא מפה גדלה מחדר המורים. הוא מביא את המפה. המורה פותחת את המפה והנה, לגרמניה יש גבול לים.

בושה וחרפה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר