לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2013, 18:36
  liorvais liorvais אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.13
על אי יעילות או יעילות של אומניות לחימה

לא פעם יוצא לי להיתקל בהודעות בפרומים שונים, על כמה שג'יו ג'יטסו ברזילאי זו שיטה אפקטיבית ויעילה, ושהיא טובה יותר מאומניות לחימה אחרת, ועוד שלל תשבוחות ... אפילו נתקלתי באיזה הודעה מגוכחת לחלוטין, ללא שום אחיזה במציאות, של אדם שטען שג'יוג'יטסו יפני לא יעיל ברחוב ובמצבי אמת". הרבה זמן לא שמעתי משפט כזה אבסורד. במיוחד שרק לאחר חודשיים וחצי של אימונים בג'ו ג'יטסו יפני, הצלחתי להתגונן בכבוד רב משני ערסים פרחחים שניסו לתקוף אותי בכניסה למועדון. לא לקח לי זמן רב להשתלט על שניהם בטכניקות ג'יו ג'יטסו יפני, שמצאתי אותם אפקטייבים להפליא בזמן אמת. וזה רק לאחר חודשיים וחצי לימוד! חלפו 4 וחצי שנים מאז המקרה, ואני עדיין לומד ומתאמן בג'יו ג'יטסו יפני. אלו שמהללים את הג'יו ג'יטסו הברזילאי, כנראה שכחו את העובדה הפשוטה שהיא בסך הכול נגזרת של הג'יו ג'יטסו היפני. {רק מתמקדת יותר בעבודת קרקע}

יש הרבה חסרונות לג'יו ג'יטסו ברזילאי: 1 היא לא יכולה להיות יעילה ברחוב כשמדובר ביותר מתוקף אחד.

מה בדיוק לוחם ג'יו ג'יטסו ברזילאי אמור לעשות אל מול שני תוקפים? להוריד לקרקע תוקף אחד ולקוות שהתוקף השני לא ישבור לו את הפרצוף באמצעות איזה בקבוק בירה, או איזה אבן, או לקוות שהבעיטות של התוקף השני לא יפגשו את הבטן והפנים שלו? ובמקרה הגרוע לקוות שהסכין של התוקף השני תחמיץ את הבטן? אז תמיד שאני שומע טענות מופרכות לחלוטין, שמהללים את הג'יו ג'יטסו הברזילאי, שהיא לכאורה "אומנות הלחימה הטובה ביותר" אני עדיין לא החלטתי אם לצחוק מהבדיחה הזאת או פשוט לרחם על אלו שחיים בסרט שהג'יו ג'יטסו הברזילאי היא האומנות הלחימה האולטימטיבית. שיהללו כמה שהם רוצים את האומנות הלחימה שבה הם עוסקים, אך לא רק שהם מהללים את האומנות לחימה הזאת, הם גם מזלזלים בכול האומניות לחימה האחרות שהוכחו כיעילות ברחוב בכול פעם מחדש. מניסיון אישי, ומניסיונם של אחרים. אשמח לשמוע על מקרים שבהם אתם הייתם מעורבים בקטטה, והצלחתם להיחלץ ממנה בזכות האומנות הלחימה שבה אתם מתאמנים ולומדים.
חזרה לפורום
ישן 03-03-2013, 15:16
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liorvais שמתחילה ב "על אי יעילות או יעילות של אומניות לחימה"

היו בעבר הקצת רחוק כ"כ הרבה דיונים בפורום על הנושא הזה. הדבר הראשון שאני רוצה להגיד לך זה: קח את הדברים בקלות. אז מה אם מישהו אמר?

את חודש ספטמבר האחרון העברתי במחנה אימונים בפוקט. המאמן bjj הראשי שם הוא פרננדו מקשרו, דן 4 של מריליו בוסטמנטה שהתאמן גם תחת הליו גרייסי. בשיחה הראשונה שלי עם פרננדו הוא הדגיש כמה אסור לרדת לקרקע ברחוב, מה שברור לכל מי שיש לו איבר מסוים ועגול מעל הצוואר. אתה צריך לזכור ש-bjj זה לא רק משחק מהגארד וכך הלאה, זה גם הטלות ובריחים מעמידה, בדומה ליפני, מה שמאוד יכול לעזור בהתמודדות מול מספר תוקפים.

אני אישית התחלתי להתאמן ב-jkd, אחרי שנתיים בערך החלטתי שאני רוצה לתת גם דגש יותר גדול על יכולות הגרפלינג שלי (בעמידה ובקרקע) ובגלל זה הוספתי אימונים של ג'יקישין ג'וגי'טסו וטכניקות MMA של מואי תאי ו- bjj. סך הכל המטרה שלי הייתה למשוך מכל דבר את הטכניקות והדברים שעבדו לי בצורה הכי טובה וטבעית.

לשמחתי לא יצא לי להשתמש בשום דבר מזה ברחוב, ואני גם מקווה שלא יהיה צורך. כן יצא לי לתפוס יד של אריתראי/ סודני שניסה להתגנב מאחורינוו לגנוב את הארנק של בחורה שהייתי בדייט איתה בחוף הים בת"א. תפסתי את היד שלו לפני שהוא הספיק לתפוס את הארנק שלה. הגענו למצב שאני עמדתי, הוא היה במעין עמידה שפופה ונראה מאוד (מאוד) מבוהל. סך הכל ריחמתי עליו אז שיחררתי אותו ונתתי לו לברוח. אח"כ הבחורה שיצאתי איתה אמרה שנראתי רגוע בצורה קצת מפחידה בהתחשב בנסיבות. בקיצור, סוף טוב- הכל טוב.

שורה תחתונה, קח את החיים בקלות, תתאמן חזק ותקווה שאף פעם לא תצטרך להשתמש במה שאתה לומד.
חזרה לפורום
ישן 05-03-2013, 03:49
  genny genny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "היו בעבר הקצת רחוק כ"כ הרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב 04
היו בעבר הקצת רחוק כ"כ הרבה דיונים בפורום על הנושא הזה. הדבר הראשון שאני רוצה להגיד לך זה: קח את הדברים בקלות. אז מה אם מישהו אמר?

את חודש ספטמבר האחרון העברתי במחנה אימונים בפוקט. המאמן bjj הראשי שם הוא פרננדו מקשרו, דן 4 של מריליו בוסטמנטה שהתאמן גם תחת הליו גרייסי. בשיחה הראשונה שלי עם פרננדו הוא הדגיש כמה אסור לרדת לקרקע ברחוב, מה שברור לכל מי שיש לו איבר מסוים ועגול מעל הצוואר. אתה צריך לזכור ש-bjj זה לא רק משחק מהגארד וכך הלאה, זה גם הטלות ובריחים מעמידה, בדומה ליפני, מה שמאוד יכול לעזור בהתמודדות מול מספר תוקפים.

אני אישית התחלתי להתאמן ב-jkd, אחרי שנתיים בערך החלטתי שאני רוצה לתת גם דגש יותר גדול על יכולות הגרפלינג שלי (בעמידה ובקרקע) ובגלל זה הוספתי אימונים של ג'יקישין ג'וגי'טסו וטכניקות MMA של מואי תאי ו- bjj. סך הכל המטרה שלי הייתה למשוך מכל דבר את הטכניקות והדברים שעבדו לי בצורה הכי טובה וטבעית.

לשמחתי לא יצא לי להשתמש בשום דבר מזה ברחוב, ואני גם מקווה שלא יהיה צורך. כן יצא לי לתפוס יד של אריתראי/ סודני שניסה להתגנב מאחורינוו לגנוב את הארנק של בחורה שהייתי בדייט איתה בחוף הים בת"א. תפסתי את היד שלו לפני שהוא הספיק לתפוס את הארנק שלה. הגענו למצב שאני עמדתי, הוא היה במעין עמידה שפופה ונראה מאוד (מאוד) מבוהל. סך הכל ריחמתי עליו אז שיחררתי אותו ונתתי לו לברוח. אח"כ הבחורה שיצאתי איתה אמרה שנראתי רגוע בצורה קצת מפחידה בהתחשב בנסיבות. בקיצור, סוף טוב- הכל טוב.

שורה תחתונה, קח את החיים בקלות, תתאמן חזק ותקווה שאף פעם לא תצטרך להשתמש במה שאתה לומד.

חרוב04 מה שלומך?חח זוכר אותי הייתי פה לפני 3 שנים חופר לך פה על הג'יט קון דו והאגרוף תאילנדי..
איזה נוסטלגיה לחזור לפה אז הייתי קטן ומחוצ'קן והיום אני אוטוטו צבא ..
עם זה מעניין אותך אני מתאמן כשנתיים וחצי באגרוף תאילנדי ויצאתי לקרבות גם.
את הג'יט קון דו עזבתי לאחר כמה זמן שניסיתי את התאילנדי ויותר התחברתי..
בקיצור כיף לחזור לפה כמה התבגרתי מאז חחח ראיתי אשכולות שלי מאז ומה זה צחקתי..
המשך שבוע טוב.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר