לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2013, 04:29
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
למה אני לבד..?

לא כתבתי פה שנים, ואני לא מצפה להארה פה בתגובות, אבל אני חייב לפחות לשחרר לאיפשהו
את כל התסכול שאני מחזיק בפנים.

יצאתי עם מישהי לאחרונה אחרי שהכרנו ודיברנו הרבה בפייסבוק, הצעתי לה שניפגש והיא הזהירה אותי שהיא לא מרגישה מוכנה לקשר(היא וחבר שלה נפרדו אחרי 4 שנים) אז לא באתי עם יותר מדי צפיות.

אבל היא היא נפגשה איתי פעמיים נוספות, באחרונה ניסיתי לנשק אותה, ואז היא אמרה שהיא עדיין לא מרגישה מוכנה לקשר. היה לפגישות וייב של דייט, הלכנו לפאבים\מסעדות שילמתי על שנינו, זה הרגיש כאילו זה די מכוון למקום הזה.

אני לא מבין\יודע למה היא כן רצתה להמשיך להיפגש אבל זה כבר הרגע שבו אני מתחיל לגרד את הראש ולנסות להבין מה לא בסדר איתי.

אני בן 24, אף פעם לא היה לי קשר, זה תמיד נגמר אחרי דייט אחד (לפעמים גם מהצד שלי אם להיות הוגן) או לרוב סירוב לצאת.. זה כ"כ מתסכל אותי, כי אני רוצה קשר כבר כ"כ הרבה שנים, ואני פשוט אף פעם לא מצליח להגיע לנקודה הזו. אני ניראה סבבה, אני בנאדם סבבה, אני לא חושב שמגיע לי להיות לבד, יש לי המון לתת..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2013, 14:01
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "למה אני לבד..?"

לאחרונה יוצא לי להרהר הרבה בקטע הזה של "חיזור עדין". אני רואה לא פעם מקרים (שקרו לי או לחברות שלי) בהם הבחורים פשוט מתעצלים לחזר אחרי הבחורה. כמובן שהבחורה (במיוחד כשמדובר בי, אבל גם אצל חברות שלי) לפעמים לא נפתחת או "זורמת" מיד. ככה נוצר מצב שהבחורה עדיין מתלבטת (לגיטימי) ושהבחור חושש/ מתעצל/ מקבל מסר מוטעה ומפסיק (לפעמים גם זה לגיטימי..)

יכול להיות שזה בכלל לא קשור בך. לך תדע עם איזה מטען ומאיזה רקע מגיעה הבחורה. אולי אתה פשוט צריך להיות סובלני? אולי זה יקרה, פשוט לא בקצב מהיר? אין ספק ש"אם זה זה", הקצב בד"כ מהיר בהתאם. אבל יש לא מעט סיטואציות שהצליחו גם בזרימה איטית יותר.

הכל תלוי סיטואציה, כן? יחד עם זאת אני חושבת שהחברה שלנו ממהרת מדי לפעמים. אנשים מאמינים שהזוגיות תנחת עליהם בפתאומיות, בקלות, באהבה גדולה ובחיזור מועט..

בדק בית זה תמיד טוב, אבל לפני שאתה מתחיל לרדת על עצמך, תשקול את האופציה שאולי פשוט לא חקרת מספיק. אולי היה ניתן להתעקש יותר, לחכות עוד קצת. שוב, תלוי מי הבחורה שמולך. לדעתי, אם זו מישהי שנראת שווה, כדאי לנסות יותר. כן, זה מעייף (ולעיתים לא שוויוני) אבל יגעת-מצאת. תאמין! יתכן והסירובים והסייגים שמגיעים ממנה בכלל לא נוגעים אלייך.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 08-06-2013 בשעה 14:03.
ישן 09-06-2013, 18:49
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נראה לי שאתה ממהר מידי להסיק מסקנות ולכן גם להתייאש מהר"

תודה על התגובות קודם כל. יצא לי לדבר איתה, ומסתבר שהיא פשוט ראתה את היציאות האלה כידידותיות ולא מעבר.
שזה הזוי בעיני, כי שילמתי עליה תמיד, יצאנו תמיד בערבים ולפאבים\מסעדות ואחרי הדייט הראשון התקשרתי אליה יום אחרי ושאלתי אותה אם היא רוצה להמשיך להיפגש.. והיא ענתה כן. הזוי. מצד שני, אני הבנאדם השני שיוצא איתה, חוץ מהחבר שהיה לה ככל הניראה, אז אולי היא לא ממש רגילה לסיטואציה.

התסכול שלי נובע גם מהמקרה הספציפי הזה כי היא בחורה מאוד מיוחדת בעיני וגם אמרתי לה את זה, אני ממש לא בנאדם שסתם זורם ואני מציע לצאת כמעט תמיד רק לבחורות שבא לי להכיר אותן כבני אדם ושאני חושב שיהיה חיבור טוב - שזה ממש נדיר אצלי.

אבל, מה שבעיקר מתסכל אותי זה שזה סנריו שחוזר על עצמו בערך מגיל 17, הייתה לי מישהי אחת שהייתי איתה חודש ונפרדתי מימנה, היו את הבעיות שהיו, אבל חוץ מימנה זה פשוט אף פעם לא עבד עם אף אחת. יש מצב שקצת מורגש עלי כשאני רוצה אגב כמו שמישהו פה אמר..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר