לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2012, 15:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פעם מישהו סיפר לי שלאחד הטורים המטופשים של "נעה מנוש" בטמקא/"יחסים"
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "לא, אתה יודע מה? עד כאן! ביקש..."

הגיב מישהו וסיפר שבדיוק כשהוא ירד מהבית לראות מקרוב איזו בחורה בטייטס, הוא התעצבן על שני ילדים אתיופים שרבו ביניהם והתווכחו על השאלה האם האשכים זה ליופי או ששמה מאוחסן השתן. מיד עליתי על זה שזה הוא והתעמתתי אתו, אבל הוא אמר שהוא לא בקטע של לכתוב שמה, שזו הייתה התחלקות חד פעמים, השרת של פרש היה בדיוק בעדכון, MSR לא כתב לו "חח" על שני אשכולות שלו ברציפות והוא הרגיש בודד ולכן הגיב שם... וגם שהוא הרגיש מושפל אחרי שגמר לשפוך שמה את מה שהיה לו, וראה את השורה "קיבלנו את תגובתך והיא תפורסם בהתאם לצרכי המערכת" ... הרגיש מושפל כי הבין איזה בית חם זה פרש ששמה אתה יכול לכתוב מגילות של שטויות ומקבלים אותך בברכה, ומפרסמים מייד. הבטיח שזה היה כלום ולא יקרה יותר. עכשיו מסתבר שהבחור מזיין (תמוח) בכל העיר, בזמן שאנחנו פה מגדלים לו אשכולות ומרעיפים עליו אהבה. מצד שני... אמא שלי אמרה לי לעולם לא להתעסק עם מישהו שהשם שלו מתחיל באות צ'דיק... מגיע לנו, תאמיני לי. בסוף עוד יתברר שטימון כותב טוקבקים בטמקא ואז זהו... אין מה לתת יותר אמונה באנשים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 25-11-2012 בשעה 15:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר