לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2012, 17:58
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
סיפור על עובדת מעריב וכיצד יש ישראלים דוחים

היום חזרתי הביתה וליד הוט אני רואה רכב שעוצר כרגיל בנתיב הימני לפני שהכביש הופך לנתיב אחד בלבד ובדרך כלל אני ממשיך, אבל כאשר עברתי את הרכב ראיתי שזה רכב של מעריב לא פחות ולא יותר!!!
אותם אנשים שטוענים שצריך להציל אותם מאותו איש ימין רשע שקנה את העיתון ומנוחי שזרק אותם לכלבים, כי הם עושים דברים חשובים למען עם ישראל... ולכן מצאתי מקום חניה וצלמתי את הרכב כולל המספר וכיצד הוא חונה והתמונות יגיעו למשטרה כמובן.

כאשר אני מצלם את הרכב מגיע אליי אחד המוכרים וחושב להפחיד אותי או לעשות לי בעיות במצפון וטוען שאני פוגע לו בחנות, אבל הוא שוכח כמה עיקוב בדרך ופקק קטן מרגיז זה יוצר באותו כביש, אבל אמרתי לו באופן ברור מאוד שיתן מבט טוב ברכב ולאיזה גוף הרכב שייך, אבל הוא חושב רק על העסק שלו.

עכשיו בו נראה כמה יושר לכלי התקשורת בארץ יש שחוגגים על עבירות תנועה של שוטרים ודואגים להביא את לתוכניות תקשורת שונות ולבקר את המשטרה!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 28-11-2012 בשעה 18:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר