לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2012, 08:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יום חמישי הגיע ואיתו אשכול הנאחס השבועי"

איזו הופעה בלונדון שלא נסעתי אליה בגלל חריגה ודאית של 200$ מהתקציב (המטורף) שמראש הסכמתי לו הלכה חבל"ז ואני אוכל את הלב... מסתכל על קטעים ביוטיוב (פאק האייפונים האלה מצלמים מטורף!) ומתענה.

שברתי (שוב) את הבהונה (יענו אצבע בעברית) הקטנה של כף הרגל. כאבי תופת...

דו"ח על חניה של 100 ש"ח מעיריית ראשון לציון... רכב שמשמש אותנו אבל בלי תו חניה. שונא דוחות חניה/תעבורה שגורמים לי להרגיש פושע יותר מאשר כשאני באמת עובר עבירות רציניות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
הטיפול הנהדר בפיזוטרפיה נגמר. למה אין מכוני בריאות עם טיפולים כאלה?

בוט... "מכוני בריאות" הם לא ממש מכונים, ואין בהם טיפת בריאות... בדיוק כפי שב"אינטרנט קפה" לא באים לגלוש באינטרנט ולא לשתות קפה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2012, 09:57

לא יותר פשוט
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא רציתי לחשוף את זה פה כי זה..."

להכניס לחתימה שורה של "הייתי במילואים-כבוד"

אגב: מבטא רוסי, לעיתים רחוקות למדי וכמובן שרק בהחלפת מילים קצרצרה בלבד, אני באמת עושה אם זה אני חושב שזה ישרת את המטרה (כמו מול נותן שירות שאתה רוצה להעביר לו מסר של "אל תשחק איתי" או מול ערבים במחסום במילואים). אם אין לך בושה בשיט (ולי אין) אז דברים כאלה מאוד עוזרים. כמו, במקרים אחרים, כשאתה קונה משהו, או קונה שירות, שברור שהוא נתון למיקוח ויש בסביבה עוד לקוחות אז אני אומר "תן לי מחיר-מחיר: לא מחיר לאשכנזים". זו כזו עזות מצח ש... היא פשוט עובדת.

אגב 2: אני על כלי רכב כבר נשמע הזוי. ג'יש המציאותי אמור להופיע משום מקום עם M16 ארוך, בלי רצועה. אני כבר 15 שנה מתאמן בהתחמקות מהעבודה בלי שישימו לב.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 29-11-2012 בשעה 10:00.
ישן 29-11-2012, 09:33
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "קמת על הצד האבשלומקורי שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
קמת על הצד האבשלומקורי שלך הבוקר, גולני?

ובכלל, לא יודעת, אולי זה הגעגוע אבל יש לי להגיב לך על כל הודעה שכתבת באשכול הזה, והחלטתי לרכז הכל פה:

אני סולח לך בגלל שאת היחידה שהתגעגעה חוץ מצ'אקי, רק שהוא מצא דרכים לא אתיות להביע את הגעגועים שלו...
ציטוט:
תגובה להודעה הראשונה שלך באשכול: זה עוד כלום לעומת מה שיש לך להשלים בפרש. קדימה.

דווקא באופן מאכזב הצלחתי להשלים בחצי שעה...
ציטוט:
תגובה להודעה השניה שלך באשכול: זרת זרת זרת זרת זרת זרת מלא זרתותתתתתת!! ולולב......

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 29-11-2012, 19:14
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יום חמישי הגיע ואיתו אשכול הנאחס השבועי"

ידעתי שאסור ללכת לאירועי חברה. העבודה מתחילה להשתלט לי על החיים, וזה ממש מפריע לי. אני מרגיש שאין לי הפרדה והכל מתערבב. לשהות עם אותם אנשים אחרי שעות העבודה גורם לזה שהם מרשים לעצמם ליצור איתי קשר גם כשאני בבית, ולאו דווקא בשביל עבודה. פתאום יותר אנשים מנסים לפתח איתי שיחות ברזיה (תמי4) או לנסות להזמין אותי לשבת של פלייסטיישן או סתם לצהריים. נמאס לי מזה, באמת. אני מרוויח יפה אבל לפעמים זה לא כל כך שווה את זה. מה כבר רציתי, שיעזבו אותי בשקט?

ישן 04-12-2012, 15:27
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
חכה שיתחילו החלומות על העבודה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ידעתי שאסור ללכת לאירועי..."

בלילה שבין יום ראשון ליום שני חלמתי שאני מגיע למפעל ומישהו מוריד פרויקט שעבדתי עליו במשך 4 חודשים עם מלגזה והמוצר נופל (פלדת שיריון, כן?) ומתנפץ לרסיסים... בחלום זה נראה לי ממש הגיוני.

בכל אופן, כל מה שאני זוכר זה שהתרוצצתי כמו מטורף כדי לפתור את הבעיה ואז התעוררתי וראיתי שהגיע הזמן ללכת לעבודה. זה הרגיש לי כאילו אני עובד כבר 24 שעות. עד כדי כך שהיום התקשר אלי איזה קליינט ואמר לי "קבענו פגישה ולא באת" - אז אמרתי לו שהוא טועה וזה מחר, אז הוא אמר לי שרשום לו יום שלישי - אז אמרתי לו "רגע, היום לא יום שני?"

אגב כל זה קרה אחרי שבסופ"ש חלמתי שמפטרים אותי ואני עושה מסיבה בגלל זה...
ישן 30-11-2012, 12:15
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

יש לי הרגשה שאין לי מקום אצל חברה שאני מאוד אוהבת. התרחקנו פיזית ונפשית, וזה עצוב לגלות שאני כנראה לא במקום מספיק חשוב בשביל שהיא תנסה לשמור איתי על קשר. ניסיתי להתקשר אבל היא מאוד עמוסה ולא עונה. אחרי מלא נסיונות שלי היא חזרה אלי פעם אחת, כשהטלפון לא היה עלי. לסמס ששלחתי היא לא ענתה. מילא באמצע שבוע, אבל אם יש לך סופ"ש בבית, אני בטוחה שאפשר לשלוח סמס קטן. התאכזבתי.

ומצאתי שקשה לי לסמוך על חברה אחרת. אני לא יודעת מה קרה, אבל יש משהו בינינו שהוא לא לגמרי אמיתי. אני לא יודעת אם יש לה כעס עלי או שאני מדמיינת. כך או כך אני מקבלת ממנה כל מיני רג'קטים.

שתי חברות טובות שאני כנראה צריכה להרפות מהן קצת, גם זה קורה, אבל אני לא אגיד שאני לגמרי שלמה עם המצב החדש..

ישן 01-12-2012, 18:19
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "יש לי הרגשה שאין לי מקום אצל..."

רק שתדעי שחלמתי עלייך בלילה האחרון.
בהתחלה חלמתי שאני מתמודד בתחרות גראפלינג (התגוששות) עם כל אלופי המטכ"ל. ניצחתי את כולם אבל הפסדתי לטל רוסו. בני גנץ קיבל ממני נעילת כתף עצבנית. לאחר מכן, הייתי מרצה לכלכלה במכללת תל חי, וכשהקראתי את שמות הסטודנטים פתאום ראיתי את שמך, ולאחר השיעור דיברתי איתך בחוץ. ואז ראיתי שכתבת בפורום שיש לך מרצה לכלכלה שהוא ממש מוזר ומפחיד, וכתבתי לך בהודעה פרטית שלא התכוונתי. אחרי שהבנת שזה הייתי אני חשפת מי אני בפורום והתעצבנתי עלייך.

ישן 02-12-2012, 11:10

מתחתנים עם מישהו חרוץ שלא מפחד לנער אותך
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "השכל אותי...."

מפתחים שיטות מתקדמות ליצירת רושם ואשליה שאתה אדם מאוד חרוץ / מוצאים נישה שבה אתה (יחסית) חסר תחליף ולכן הסביבה מוכנה לסבול את השטויות שלך בהבנה / גורמים לזה שיחסמו אותך מפורומים/ערוצים שבהם אתה כותב יותר מדי / עוברים לסלולארי שמאוד קשה להקליד בו / עושים "חידוש סיסמא" וממשיכים להשתמש בסיסמת הספרות שפרש שולחים לך, מה שאומר שכדי להתחבר צריך כל הזמן להכנס לאי מייל / "מתלבשים" על אשכול בנושאים בוערים שמגיבים בו המון סתומים ואז אחרי מנת יתר של התגוששות אתם נשארים עם מין תחושה של "אפילו עצלן כמוני אמור לדעת שזה היה בזבוז זמן מוחלט" / מתים.

ישן 04-12-2012, 19:16
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "עוגיות! ככה מבקשים..?"

בד"כ אומרים בבקשה,
אבל אתה מיוחד
זהירות - ספויילר!

ועוד אחת:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://niranbd.com/newcity/vcitypics/760796/erncu.jpg]

ישן 04-12-2012, 15:18
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
קצת באיחור - אבל טוב מאוחר מאשר אף פעם לא

הגעתי לשלב המכריע בעבודה.

סיפור מקדים: בשנה האחרונה המפעל בקשיים כלכליים שנבעו בעיקר מניהול לא נכון של ההנהלה הבכירה. מרבית ההנהלה הבכירה הזו זזה הצידה בחודשים האחרונים ופינתה את המקום להנהלה הזוטרה יותר (קרי מנהלי הפרויקטים) משום שאנחנו מבינים יותר בתחום.

לפני כחודשיים פנה אלי המנכ"ל ואמר לי שלאור הקשיים של המפעל, הוא רוצה לעשות שינוי מבנה ארגוני, שבמהלכו הוא מפטר מחצית ממנו ומשאיר את עבדכם הנאמן כמהנדס הראשי והיחיד. אחרי שיחה ושכנוע קצר, הוא הסכים להעמיד לרשותי מהנדס נוסף ללא נסיון, שיוכל לתמוך בעומס שיווצר (לפחות זמנית). אני התלבטתי קשות אם להישאר או לחפש משהו אחר - ובסוף החלטתי להשאר.

במהלך החודשיים האחרונים פוטרו במפעל מעל ל-10 עובדים, ביניהם מנהלי פרויקטים שעבדו במקביל אלי. ביום חמישי האחרון, עזבה האחרונה רשמית וכל הפרויקטים עברו אלי.

המשמעות היא שיש לי פי 4 עבודה ממקודם, השכר שלי לא השתנה (שהרי יש קשיים), אני המהנדס המנוסה היחיד בחברה - כל האחריות היא שלי. זה כמו לקבל להיות רב חובל על ספינה שחצי ממנה כבר טובעת.

אגב, זו יכולה להיות ההחלטה הכי טובה שלקחתי, אבל זו גם יכולה להיות טעות קריטית. אם זה יכשל והמפעל יסגר - אני אהיה שותף לכשלון. אם נצליח לצאת מזה, אני בעמדה טובה לפיתוח הקריירה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:14

הדף נוצר ב 0.49 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר