לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2012, 11:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אלו ה"תחתוני בית" שלך, נכון?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מכירים את זה שאומרים שגברים רווקים לא זורקים תחתונים עד שהם מתפוררים?"

אלה שאתה אוהב, אבל חושב שאסור שיקרה שתראה אתם בציבור ליד אנשים שלא ממש קרובים אליך ואתה סומך עליהם...

איך יודעים? משום שהם התפוררו מרוב כביסות, ולא נקרעו הרבה יותר מוקדם בגלל אחת משתי פעולות גבריות נפוצות:

1. בישראל, שכידוע יש בה 475 ומעלה ימי חום מגעיל בשנה, מזיעים ובתחת מזיעים במיוחד. מסיבות אלו צריך לטפל בגירוד המעיק של הזיעה וה"טיפול" יוצר לרוב לחץ על האריג בחלק מאוד רגיש של הבגד וגורם לקריעה מוקדמת (יש לציין שגם בנות סובלות מזה, אלא שהלונז'ירה שלהן בנויות, מבחינת תכנון, לעמוד בכאלה לחצים ופשוט להתנקז אל תוך הקניון)

2. אין לך את הקרע, שלא לומר "שברים מקיפים בשלד וברצועות" הנוצר עקב יותר מדי מקרים שבספרות המחקרית מוגדרים כ"אני לא מאמין שאני הולך לה%$יין עם הכוסית הזאת אין מצב שאני יושב להתפשט כמו בנאדם אז פשוט נוריד את הג'ינס והבוקסרים בעזרת העתודה החטיבתית (זוג רגליים) תוך כדי ששאר הגוף (פלס"ר, רובאית, מסייעת ודרגים) כבר עסוק בפריצה". הקטע שבו חלק מהבוקסר נלכד עד איזו פיקת ברך עקשנית, בעוד כף הרגל הנגדית מפעילה כוח ברמה של שלוש פצצות כמו שהוטלו על הירושימה, על החלק השני - הקטע הזה הוא מחריב בוקסרים סידרתי ואפילו כאלה שנקנו ב"אולד נייבי" בקנל סטריט (ואשכרה עוד יש לי כמה שכאלה שקניתי ב 1998!) מתפוררים ומשמיעים קול קריעה מבאס.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 30-11-2012 בשעה 11:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2012, 17:18
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אז תגדיל את מס' 2, התחתונים..."

1) תחתונים מיוחדים בד"כ לא נוחים ועל כן אי אפשר באמת ללבוש אותם ביום-יום (או שאז הם נהפכים לנוחים ומפסיקים להיות "יפים") ועל-כן אני מסכים עם החלוקה של צ'אקי לתתי קבוצות. אני בעצמי מבצע את החלוקה הזאת עם קטגוריה נוספת- "צבא/מילואים", שהיא למעשה התחנה האחרונה של כל התחתונים...

2) אני כופר בטענה כי לנשים יש ימים בחודש שבהן מותר להן להיות ג'יפה באופן מובן מאליו. אני לא מצפה שתלבשו חוטיני (למרות שאם הפרסומות בטלויזיה לימדו אותי משהו- אתן בהחלט יכולות) אבל מכאן ועד הזנחה עצמית פושעת רחוקה הדרך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר