לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2012, 13:34
  לולי+צולי לולי+צולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.12
אהבתי לערבי

הייתי רוצה להתייחס לפורום אשר דובר על יהודיות שנשואות לערביםץ
הייתי רוצה לספר סיפור אישי שלי :

זה התחיל לפני שנה במקום עבודתנו התחלתי לעבוד במוסך במרכז הארץ ולאחר חודש של עבודה הוא חזר לעבוד ושם ראיתי אותו בפעם הראשונה .
הסתכלתי עליו ולא האמנתי שהוא ערבי חשבתי רוסי תחילה ובתוך מחשבותיי בלי שום כוונה איחלתי לעצמי אותו.
הסתבר לי אחר כך שעליו עבר אותו דבר , הוא היה בחור ביישן מתוק שקט בא לעשות את העבודה וללכת. אמרתי ושאלתי את עצמי כל הזמן " אני?! איך אני ילך עם ערבי ?! מה יגידו בבית החברים?! , לאחר שלושה חודשים זה קרה היינו באירוע של "חבר" מהעבודה ונסענו ביחד ושם לא ויתרתי כאילו משהו אמר לי תלכי אל תעצרי את מה שאת מרגישה. אך לפני שאמשיך אני ניהלתי מערכות יחסים בחיי וכל מערכת היתה שונה בקודמתה. הושפלתי נוצלתי נפגעתי וכאבתי בכל דרך אפשרית עד שהוא הגיע והראה לי רק טוב . לימד אותי מה זאת אהבה באמת . אז נכון בהתחלה היה קשה כי כמה שתנסה להתעלם ממה שיגידו בסוף אומרים.
אחרי האירוע התגלו בינינו דברים כמו למשל שהוא מהרגע הראשון שראה אותי הוא התאהב בי וכלכך רצה לומר לי זאת והוא פחד מהדחייה . גיליתי ממנו הרבה דברים שלא מראים בטלוויזיה ובחדשות , מנטליות שלומר את האמת יש לנו הרבה מה ללמוד ממנה , ערכים, כבוד, עבודה קשה בכדי לחיות וכן הערבים חיים טוב ולא בגלל שהם גונבים כי יש להם ערך לכסף בו הם עובדים.
זאת הייתה האהבה שמבחינתי ומבחינתו אין לה ולא תיהיה לה סוף ,זאת האהבה אמיתית כנה . והנה הפחד הראשון הגיע מה יגידו אנשים ואני יכולה לספר לכם שהיה אדם שהעביר אותי התעללות כמעט שנה בגלל שהלכתי עם ערבי . אותו אדם עבד איתנו במוסך וכביכול היה חבר של אותו "ערבי" הזה וברגע שהוא שמע שאני הולכת איתו הוא התחיל להתנהג בצורה מחריפה זולה ובזויה וכמה ששיתפתי את הבן זוג שלי הוא לא יכל לעשות הרבה ואני יחסית הבנתי תמקום שלו ואת ההעצרות הזאת שלו לא להגיב.
אנחנו כמובן סיימנו את עבודתנו במוסך והמשכנו עם האהבה שלנו ואני יכולה להעיד שלא היתה ולא תיהיה לי אהבה כזאת כי צולי שלי יש רק אחד יחיד ומיוחד. היינו מדברים על חתונה ילדים והגענו להרבה מסקנות שזה לא כלכך אפשרי בינינו האופציה הזאת כי בכל זאת כל אחד גדל בסביבה שונה ואחרת והיו הרבה מקרים שההיגיון שטף אותנו והחלטנו להיפרד אבל זה החזיק בדיוק ליום אחד ואפילו לא . ההורים שלו גילו שהוא מסתובב עם יהודייה ולצערי לא היו מוכנים לקבל זאת והוא מרוב כבוד והערכה אליהם היה פתאום מקבל רגליים קרות ורוצה לסיים את הסיפור אך גם שם זה לא עבד חזרנו ליהיות ביחד וכל פרידה שלנו הייתה מקרבת אותנו יותר ויותר . היינו מדברים על הכל צוחקים המון אוכלים יוצאים למסעדות סרטים כמו כל זוג נורמלי עד שהייתה מגיעה השעה שבה היינו צריכים להיפרד עד ליום למחרת. היינו כואבים את האהבה הלא אפשרית הזאת ובחלק מהזמן בוכים עליה כמו שאני בוכה עכשיו שאני רושמת לכם את הסיפור כי בעייני כמה שהוא יפה הוא עצוב נורא. הגענו לימים בהם ההחלטה להיפרד הייתה רצינית מרוב שהיה לו המון לחץ מהבית להתחתן ולצערי היום הזה הגיע היום הוא מתארס למישהי שהוא לא מכיר למישהי שאף אחד לא מבטיח שתדאג לו תאהב אותו תבין אותו תחבק אותו שהוא יהיה עצוב תלטף לו תראש כמו שהוא אוהב תניח לו תראש שלו על החזה שלה כי ככה הוא אהב לישון , תצחק איתו תצחיק אותו כמו שרק אנחנו ידענו לעשות . הימים האלו קשים בעבור שנינו בכינו לאלוהים התחננתי על נפשי שלא ילך ושאני לא רוצה לוותר על האושר שלי שזה היה הוא בעצם רצינו ללכת לאבא שלו אך ללא הועיל . וצערנו זה היה חייב להסתיים. אז אחרי שסיפרתי לכם את סיפור האהבה הזה ואני מאמינה שיש כאלה עוד הרבה אני רוצה להגיד שבאהבה אין גיל דת ולאום . אני תאהבה הזאת לא ישכח בחיים והלוואי שביום מן הימים דרכינו יצטלבו שוב וכן נוכל ליהיות ביחד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר