לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2012, 19:53
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני מוכן להתערב שהוא לא סובל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אני מוכן להתערב שהוא לא סובל ממנה.
בהתחשב בכך שסקס מהווה 90% מעולמו הפנימי, אני בטוח שהוא משקיע מאמצים רבים בשיפור הביצועים שלו.
צ'אקי לא טוב במיטה, זה כמו שרוקי מתנדב בבית תמחוי, או רוג בוגד באשתו - נוגד את כל המהות של הבנאדם.

אני באמת ובתמים מאמין שאישה שנכנסת איתי למיטה מקבלת משהו מיוחד. אין כאן עניין של "אני טוחן לה את הצורה במשך 3 שעות" אלא אני מזהה מה האישה אוהבת ואני מעניק לה את החוויה שהיא רוצה לקבל. למשל האחרונה שלי אהבה לשמוע סיפור תוך כדי האקט ושהסיפור יתעורר לחיים ע"י זה שאני אבצע בה את מה שקורה בסיפור. גם הייתה לי מישהי שרצתה לדמות סיטואציה מתונה של אונס ואחרת שרצתה שאני אדבר אליה כאילו היא ילדה קטנה. כל אחת עם הקטע שלה ואני באמת ובתמים לא שופט ושמח לתת את מה שהן משתוקקות לקבל.

בסופו של דבר, ההבדל ביני לבין הגבר הממוצע הוא שאני נכנס לתוך סקס מתוך כוונה לגרום לעונג במקום מתוך כוונה לקבל עונג והתוצאה הבלתי נמנעת היא שבסוף האישה מרוצה ורוצה לגמול לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2012, 00:00
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני מוכן להתערב שהוא לא סובל..."

ציטוט:
אני מוכן להתערב שהוא לא סובל ממנה.
בהתחשב בכך שסקס מהווה 90% מעולמו הפנימי, אני בטוח שהוא משקיע מאמצים רבים בשיפור הביצועים שלו.
צ'אקי לא טוב במיטה, זה כמו שרוקי מתנדב בבית תמחוי, או רוג בוגד באשתו - נוגד את כל המהות של הבנאדם.
דווקא מתאים לשרוקי להתנדב בבית-תמחוי כי הוא טוען ש'צדקה' לסוגיה (ואני משתמש בה בביטוי במובן מאוד רחבה) צריכה להתבצע בתוך הקהילה, מתוך רצון חופשי, ולא להיות מבוססת מסים ובירוקרטיה מדינתית. שרוקי בעצם טוען שצריך שלא יהיו מסים 'סוציאליים' (או מעט ככל שאפשר), ושאנשים לא יהיו חארות ויעזרו זה לזה.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-12-2012, 09:42
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שרוקי חופשי מתנדב בבית תמחוי
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אני מוכן..."

אחרי שהוא מברר ש:

* אף אחד מהסועדים לא מקבל הטבות מס, נסע לחו"ל בשנתיים האחרונות, מקבל פנסיה ממקור חיצוני, יש בבעלותו יותר מאשר דירת חדר ורבע אחת.

* כל אחד מהסועדים עושה, אחרי האוכל, לפחות צעידה של 5 ק"מ + 10 דקות מתיחות, ולא מעשן.

*. מנהל בית התמחוי לא רושם לעצמו משכורת נטו של יותר מאשר השכר הממוצע במשק + אינו מקבל תקציבים מהמדינה אלא מנהל עסק כלכלי.

* ההתנדבות היא מהרצון של שרוקי בלבד, ורק מתי שהוא יכול ומתאם משמרת ובשום אופן לא יקרה שבעל בית התמחוי, או מי מטעמו, יעשה דברים כמו לנצל את פרטי ההתקשרות עמו בשביל חו"ח לשלוח לו איזה "יומולדת שמח" או סתם "מה שלומך, שמענו שהיית קצת חולה תדע שאנחנו חושבים עליך גם כשאתה לא פה" וכאלה.

שרוקי אוהבים אותך והכל בצחוק - וגם האהבה היא מאוד מאוד לא חונקת ובעלת אופי מאוד מכובד ומכבד, בלי לחץ ואתה יכול מתי שאתה רוצה לקבל את השקט שלך בלי שנעלב.

ישן 03-12-2012, 21:14
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 189 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אז מצד אחד זה נורא מחמיא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
אז מצד אחד זה נורא מחמיא שביטלת אותו כבנאדם ולא אותי.

א. יש לי הוכחה מוחשית לקיום שלך.
ב. ג'יש נשמע לי מפוקפק מאוד כבר הרבה זמן. מדובר בגבר בוגר, ככה"נ בשנות השלושים המאוחרות עד ארבעים לחייו, עם עבודה מסודרת אשה וילדים, שמבלה שעות על גבי שעות בפורום שהגיל הממוצע בו הוא 20 וקצת. תדמייני לך את השיחה הבאה:

גב' ג'יש: "מאמי, צריך לאסוף את הילדה מהחוג, אתה עסוק".
ג'יש: "כן, אני לא יכול עכשיו, לכי את."
גב' גי'ש: " אני חייבת לסדר קצת את הבית, וללכת לקניות, ההורים שלך באים לארוחת שישי, אתה זוכר? מה אתה עושה, זה משהו דחוף לעבודה?"
ג'יש: "לא, אני מריץ כבר שעתיים דימויים על הכישורים של צ'אקי במיטה."

זה פשוט נשמע לא סביר.

ישן 03-12-2012, 22:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בקיצור מדובר על מישהו שדי נהנה מהחיים
בתגובה להודעה מספר 191 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=MiRi_GrEEn]אז מצד אחד..."

עצוב לי שבגיל כ"כ צעיר אתה כבר מפקפק באפשרות הזו... (מצד שני... היי! אתה שמאלני כך שדי ברור שאתה לא נהנה מהחיים).

בכל מקרה השיחה הבאה, אם כבר, הייתה יותר בסגנון: (מה שבירוק נמחק)

ציטוט:

גב' ג'יש: "מאמי, צריך לאסוף את הילדה מהחוג,(אנחנו לא בני 23, לא מדברים ככה) אתה עסוק?".
ג'יש: "כן, אני לא יכול עכשיו, (משפט מרוכב מדי בשביל נשואים) לכי את."
גב' גי'ש: " אני חייבת לסדר קצת את הבית, וללכת לקניות, ההורים שלך באים לארוחת שישי, אתה זוכר? (מישהו פה ראה יותר מדי סיטקומ'ז)מה אתה עושה, זה משהו דחוף לעבודה?"
ג'יש: "לא, אני מריץ כבר שעתיים דימויים על לאב גיק אחד בפורום."

.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 03-12-2012 בשעה 22:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.35 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר