לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2012, 14:00
  דוכובניק דוכובניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.04
באשכול הקודם שאלתי: "היכן קיצור הדרך ל SQL"
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני כנראה מפספס, אבל אני לא..."

ונעניתי שקיצור הדרך אותו אני מבקש הוא קיצור דרך ל SSMS ובכך, מי שענה לי, איפשר לי לשאול בצורה ברורה יותר את שאלתי ועל כך היתה נתונה לו תודתי.
הצרה היא שכעת שאלתי מנוסחת טוב יותר אך טרם באה על פתרונה.
האינטואיציה שלי אומרת שאני צריך לפרמט את הדיסק ולהתקין מחדש XP ולא לבצע update למע. ההפעלה כי כפי הנראה מספר רכיבים ב windows אינם תואמים לחבילת ההתקנה שבידי אחרת אין לי הסבר כיצד התקנה שעלתה יפה עשרות פעמים בעבר יוצרת כל כך הרבה בעיות כעת. מדוע אין לי את . NET framework ובעבר כן היה לי? באחת ההתקנות דוקא הצלחתי לקבל את קיצור הדרך ל SSMS אך לא הצלחתי לבצע גיבויים. שוב, שאלה שהפצתי עם פרוט (וצילום מסך) של הודעת השגיאה לא זכתה למענה.
מכיוון שבדיסק ההתקנה שבידי לא חל שינוי, אני מניח שהשינוי הוא במע. ההפעלה.
גם קיום וירוס אני שולל כי לאחר הופעת הוירוס בפעם הראשונה פירמטתי את הדיסק. אחר הפירמוט התקנתי XP וזכור לי שנתקלתי במספר בעיות בהתקנה אך שכחתי מה היו הבעיות .
אין לי זמן וחשק לפרמט שוב את הדיסק ולהתקין מחדש את מע. ההפעלה רק כדי להזכר מה היו הבעיות בהתקנה. עדיף כבר לעבור ל cloud או mysql בהם השרת לא תלוי במצב הדיסק אצלי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2012, 14:30
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי דוכובניק שמתחילה ב "באשכול הקודם שאלתי: "היכן קיצור הדרך ל SQL""

אצלנו שאלת את השאלות האלה? אם לא, אנחנו לא יכולים לנחש מה עשית בפורומים אחרים.

דוט-דרעק לא מגיע עם XP. צריך להתקין אותו. פעם היה לך פשוט משום שעדכנת עדכונים, ומיקרוסופט דחפו את הדוט-דרעק כחלק מהעדכונים האוטומטיים.

אתה עושה הרבה הנחות. הן אולי נכונות, ואולי לא. הסיבה שאני נמנע מלהשתמש במוצרי מיקרוסופט היא אי-קונסיסטנטיות (באגים בלע"ז) - תוכנות מתנהגות שונה מיום ליום, גם בלי שום שינוי שנחזה לעין במערכת, וגם במערכות שלא עוברות עדכונים בכלל. זה פשוט ככה, מיקרוסופט.

הצעתי לך להתחבר לצ'אט שאני אולי אסתכל על זה יותר לעומק, אך לא ראיתי שביקרת שם.

כך או כך, אם באמת יש לך את היכולת להשתמש גם ב MySQL, אני לא מבין מדוע מלכתחילה התחלת עם הזבל מבין מיקרוסופט... ואני בהחלט ממליץ לך לעשות את השינוי כעת אם הוא אפשרי

ישן 07-12-2012, 15:34

אתה יכול לצפות במחשב שלי בצ'אט?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אצלנו שאלת את השאלות האלה? אם..."

המחשב הראשון או השני שקניתי, 486, הוצע לי עם לינוקס ודחיתי כי windows היה להיט (95). לימים התקנתי לינוקס רד הט ועבדתי קמעה עם mysql אך נאלצתי לנטוש את מקום עבודתי ומצאתי מקום אחר, הייטק שעבדו עם "דוס" :-) אח"כ מצאתי מקום בו עבדו עם sql2000 וכך נגוז החלום עם לינוקס.
יש לי שרת אפאצ'י עם mysql אך אני מתפרש על כל כך הרבה תחומים (בדוק את הפוסטים שלי שלרבים מהם ענית) וההתמודדויות שלי עם css, פוטושופ, seo והלימוד הנוכחי של php לא מותירים לי שהות לעבור לקוד הפתוח.
אני משתדל לשמר את מה שאני יודע ו sqlserver 2005 הוא אחד הדברים שאני פחות או יותר יודע, php ו mysql אולי בעתיד. השאר ידחה לגלגול הבא...
אם אתחבר לצ'אט מה תוכל לראות? שאין לי קיצור דרך?
בזה הרגע אני מסיר את השרת, אתקין שוב ואולי אז, אם יהיה צורך אשתף אותך.
אני מאוד מודה לך על ההשתתפות בבעיותי.
ישן 09-12-2012, 19:15

באחת ההתקנות הקודמות, כאשר קיצור הדרך דווקא כן הופיע
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "יש איזו שגיאה כשאתה לא מצליח?..."

היתה לי בעיית גיבוי ו restore לכן הסרתי והתקנתי מחדש את השרת ואז צצה בעיית .net framework אז התקנתי .net framework ואז התקנתי שרת מחדש ונעלם ה SSMS.
יש לי קבצי גיבוי מהשרת שלא עשה לי בעיות במשך כ 4 שנים ולא הצלחתי לבצע restore. הודעת השגיאה היתה בערך (אני מעתיק אותה משאלה של מישהו אחר שמצאתי בחיפוש בגוגל לכן היא לא בדיוק ההודעה שהופיעה אצלי):

קוד:
Restore failed for Server 'VIRENDER-PC'. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended) For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=10.50.1447.4+((KJ_RTM).100213-0103+)&EvtSrc=Microsoft.SqlServer.Management.Smo.Exceptio nTemplates.FailedOperationExceptionText&EvtID=Restore+Server&LinkId=20476

המקום האחרון בו ביקרתי הציג פיתרון להודעה הזו בנוסח: "ביצעת גיבוי ל 2 קבצים וכעת אתה עושה restore לקובץ אחד".
הפתרון הנ"ל שחזר על עצמו בכל מקום בו חיפשתי אינו עונה על הבעיה שלי כי הקמתי מסד נתונים עם טבלה אחת בעלת טור אחד ושורה אחת, ביצעתי לה גיבוי (קובץ bak) וכשעשיתי restore קיבלתי את אותה הודעת שגיאה.
הסיבה היחידה שאני יכול להעלות בדעתי היא שלפי לוח השנה של המאיה, סוף העולם מגיע ב 21-12-2012 ומיקרוסופט כבר מתקפלים...
כמו שנאמר: "העכברים ראשונים לברוח מהאניה הטובעת" :-) בודאי תאהב את המחמאה הזו ל MS.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר