לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2012, 21:42
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אתה מאמין שהיה לך את..."

מה שאתה לא מבין זה שאתה משלם מחיר מאוד גדול.

יכלת עכשיו להיות עם תואר ולהרוויח כסף שיאפשר לך -
לא רק שיהיה לך "קצת כסף לבזבוזים", אלא (פוטנציאלית) לחיות מאוד טוב.

עכשיו העתיד הזה רחוק ממך לפחות מרחק תואר. כמה שנים טובות.
בשנים האלה יכלת לצבור מאות אלפי ש"ח (פוטנציאלית, תלוי בך ובתואר).

הרי בטח יש לך פנטזיה לזכות בלוטו - למה? כי זה יותר כסף ממה שיש לך עכשיו.
זה לא סתם כסף לבזבוזים. זה כסף לאמא-של-הבזבוזים.
ואם אתה לא זוכה בלוטו - מאיפה בדיוק תשיג את זה? זה ישאר חלום?

לא יודע, לא קשה למצוא מוטיבציה להשתדל. אפילו כדי להעביר את הזמן, יוקרה חברתית, איך שאתה רואה את עצמך במראה, הרגשה שמכבדים אותך במקום העבודה, שאתה יכול להתקדם.

שום דבר מזה לא מדבר אליך?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2012, 08:33
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בדיוק - ומה בדיוק הקטע עם "אולפן"
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כדאי מאוד גם שתהפוך את עצמך..."

מה קרה ל"להשכיר וילה באבן יהודה ליום"?

חוצמזה שלממש את המשאבים שנתנו לך חיים טובים ונטולי דאגות לטובת מצב שבו אתה יושב על פינה של מיטה ועושה ביד עשרים דקות בהמתנה ל"מאני שוט" נשמע משהו די אומלל, לא? הרבה יותר נוח

* לאתר 2-3 בחורות בנות שלושים+קצת שמאוד מאוד לא רוצות ילדים, מאוד מאוד נמאס להן מהקטע של "למצוא אהבת אמת" ויש להן המון הערכה לקטע של 3-4 פעמים בחודש לצאת לשופינג עם החבר + פעמיים בחודש לצאת ללילה במצפה הימים + פעם בשלושה חודשים ללכת למרפאת לווינסקי ולתת דם/שתן/משטח גרון (בקיצר ... כל תל אביבית שניה)

* לאתר בחורה טובה אחת שממש-ממש סקס לא עושה לה את זה ומאוד מעריכה חבר אמיתי לחיים.

* לתפור במיומנות של מניאק של מי שיש לו זמן וכסף את הכל לחבילה אחת

* להיות מאוד נחמד לכולן. בכ"ז אתה מקבל המון.

* די זהו. אני אפילו לא חושב שצריך לצפות בפורנו אחרי זה, כל שכן להשתתף בו.

ישן 04-12-2012, 07:47
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה הייתם עושים בסיטואציה כזו:"

אני לא זוכר אם כבר אמרתי לך את זה מתישהו, אבל הגישה של "בחיים לא תהיה לי משפחה", היא גישה ילדותית. עשרות אחוזים אומרים את זה בשלב כזה או אחר של החיים שלהם, ובסוף רק בודדים מוציאים את זה לפועל. בהחלט יכול להיות שתתפוס את עצמך בגיל 35, ותשאל את עצמך 'מה אני עושה עם החיים שלי?', וטתחליט שאתה כן רוצה משפחה ילדים. אם עד אותו זמן תהיה מובטל שחי מהכנסה פאסיבית של 3,500 ש"ח בחודש, האפשרויות שלך יהיו יחסית מצומצמות.
חוץ מזה, אתה משתמש בזה שיש לך הכנסה פאסיבית כתירוץ ללמה אין לך מוטיבציה ללכת ללמוד, אבל את שוכח שיש בארץ, ואפילו פה בפורום המון אנשים שהלכו ללמוד מקצועות לא רווחיים בעליל, רק בגלל שזה מה שמעניין אותם לעשות.
בקיצור, תרים את התחת שלך, ולך תעשה משהו עם עצמך. 'יש לי מספיק כסף לשכ"ד, ואוכל ואפילו נשאר קצת לבזבוזים' נשמע הרפה פחות מרשים בגיל 40.

ישן 04-12-2012, 08:16
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
והפעם, תשובה רצינית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה הייתם עושים בסיטואציה כזו:"

לוקח הלוואה סבירה ומתחיל להקים עסק משלי. יש לי כבר תוכנית מסודרת:

בשלב הראשון - רכישה סולידית של מחשב, תוכנת סולידוורקס לתכן מכני, מכשיר לצריבת שבבים, ציוד חשמל ואלקטרוניקה.

בשלב הזה אני אתכנן מכנית ואלקטרונית מספר מוצרים שהתוכנית שלהם ברורה (לא מדובר במוצרים לקהל הרחב כרגע, אלא יותר למוסדות מוגדרים).

זמן משוער לשלב זה - כ6-8 חודשים.

בשלב השני - בונה אביטיפוס למוצרים הללו, אצל קבלני משנה.

עלות: כ20 אלף שקל

זמן משוער - כ2-3 חודשים.

במקביל באותה שנה, אבצע הכשרה לעבודה פיזית בעיבוד שבבי - חריטה וכרסום.

בשלב השלישי - אחרי שהדברים יהיו מבוססים, אקים את החברה ואצא בתהליך שיווק.

בשלב הרביעי - לאחר התבססות והתחלה של קבלת הזמנות, להשכיר מקום, לרכוש מספר מכונות בסיסיות לעיבוד שבבי ולבנות את העסק על בסיס שילוב בין יכולות תכן מכני ויכולות עיבוד שבבי, כאשר במובנים מסויימים לחברה יהיו מוצרי בית, אבל תוכל לעשות גם עבודות כקבלן משנה.
ישן 04-12-2012, 12:35
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
יש לכך כמה סיבות
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "וואי, אתה מתוכנן.... למה אתה..."

1. אין לי הכנסה פסיבית - המשמעות היא שאם אני רוצה לבצע את שלבים 1-2 במשך שנה, אני צריך לקחת בחשבון, שאני צריך לחיות בשיטת הסטודנט למשך שנה לפחות, משום שאין סיכוי לעשות את זה במסגרת של משרה מלאה (ניסיתי ) - בשביל זה, אני צריך לוותר על העבודה הנוכחית ולקחת בחשבון הוצאות של כ-40 אלף שקל מחיה + עלויות ציוד וחומרי עבודה של כ80 אלף שקל (כולל אבי טיפוס) + 20% סיכון.

המשמעות היא שאני צריך הלוואה ראשונית של כ150K שקל ושנה מתה, מבלי שהתחלתי אפילו להתניע את העסק.

2. אני פחדן (שתאכלס - זו הסיבה האמיתית. כל השאר תירוצים) - אין לי בעיה להודות בזה

הסיכון פשוט גדול מדי. אם הייתי זוכה בלוטו, או במשהו שהיה מעניק לי הון התחלתי, הייתי מוכן לקחת בחשבון אפשרות להפסד מסויים, אבל להפסיד עם כניסה לחובות - זה פשוט גדול עלי. כרגע לפחות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר