לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2012, 09:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה עוד עשוי להתחבב ככה...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מצאתי פיתרון כמעט מושלם..."

כי יחשבו שאתה גם מצחיק בנוסף לכל השאר... אתה חייב להיות הרבה יותר אגרסיבי ולהתחיל עם שילוב של טרור אישי וסביבתי:

1. אתר את הנודניק הראשי (זה שממש נחמד אליך): קח את כתובת האי מייל שלו (של העבודה) ותרשום אותו בלילה שבין שישי לשבת ל: גרופון, גוגל פליי סטור, ברייזרס, קסטל כרטיסים ומופעים, ראשן גירל'ז פאק דוט אר.יו, רוטר.נט. סביר להניח שכחברה מסודרת יש לכם שרת שאוסף את כל המיילים, ואולי אפילו מעקב קפדני יותר. אם אתה יודע שביום ראשון-שני הוא בחופש: מה טוב! אולי מישהו אחר יבדוק את המייל שלו... הוא יהיה עסוק כמה שבועות טובים בטיהור שמו, ולא יהיה לו זמן להגיד לך דברים כמו "שרוקי, בא לך היום בערב לבוא לספורט-בר יש משחק של בארסה" או כאלה.

2. תכנס לפורום תפוז "מחלות חורף ומחלות מידבקות בכלל" ותתידד עם מישהו שכותב שהוא בעיצומה של מחלת אפשטיין בר בשלב פעיל". תתידד אתה ותבוא לעזור לה במשהו. תן לה לשתות ותקח את הכוס (תראה דקסטר אם אתה לא יודע איך עושים את זה בלי שירגישו) ותביא לעבודה. תכין איזה לאטה מקיאטו משובח, עם חלב הרים מוקצף וקינמון למעלה, לנודניק מספר 2, בכוס המדוברת. בוא נגיד ככה.... עכברי משרד תל אביבים שקוראים גלובס כבר שנים? רוב הסיכויים שהחוסן הפיסי שלהם הוא כזה שכאשר הוא יגמור על מחלת הנשיקה הדאו ג'ונס יהיה ב 18000.

3. תתפוס את עצמך ותעשה שיכנוע עצמי שלהיות נחמד לסביבה בעבודה זה בדיוק כמו לעשות את עצמך שהבנת את מה שההיא מהפרקליטות הצבאית אמרה לכם בסקירה בזמן האל"ל - רע הכרחי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2012, 22:31
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לאנשי החורף"

ווהו! בשעה טובה אהובה!

אני הולכת לי לתומי בדרכי חזרה ביתה. יורד גשם, אין מטריה, נהרות שוצפים חוצים את הכביש עליו אני צועדת. בעודי מהנדסת כל צעד פן אשקע במים ואטבע, מכונית שנוסעת בכיוון הנגדי עוצרת. מכיוון שאין נפש חיה מלבדי אני עוצרת גם ומסתכלת לעבר הנהג. סטודנט צעיר וחביב פונה אלי בחשש פן אחשוב שהוא סוטה או משהו: "סליחה, אנחנו לא מכירים אבל את נראת ממש רטובה ומסכנה.. את רוצה שאתן לך טרמפ חזרה הביתה?"
בחיוך רחב עניתי שלא תודה כי אני עוד 2 דק' בבית (לא הייתי נותנת לו לעשות פרסה בשביל קטע ההליכה הטפשי הזה)

וזה למה, שרוקי, לא איבדתי אמון באנושות. והוא האחרון שהייתי חושבת עליו שהוא פסיכופת/ אנס/ רוצח סדיר שמבתר גופות. הוא היה סטודנט קטן, חמוד וג'נטלמן.

ישן 07-12-2012, 09:14
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לאנשי החורף"

מהשעמום הכנתי כיסוי לחכמופון (הקרדיט לא עליי אבל אני עוזר להפיץ) החדש שלי.

השתדלתי לקנות את החכמופון הכי זול שיכולתי למצוא ושמתאים לרמי לוי.
אני לא אוהב לקנות אלקטרוניקה יקרה כי הדברים האלה מאבדים את הערך כל כך מהר.
אז עכשיו בצבא המפקד שלי ועוד כמה חבר'ה צוחקים עליי לעומת ה-אס3 או האייפון שלהם.
בשלב מסוים פשוט אמרתי שיש לי זין גדול ושאני לא מבין למה הם מסתכלים עליי מוזר כי ממילא כל הדיון ההשוואתי הזה הוא סובלימציה למה שאני אמרתי.
(לא השתמשתי במילה סובלימציה, כי זה בכל זאת צבא ולא קורס מבוא לפסיכולוגיה, אבל הרעיון עבר).

זה הצחיק אותי.
עכשיו המפקד שלי כל פעם זורק לי "הו, תראו, יש לו זין גדול".
האווירה שם מצחיקה.
לפני כמה זמן הוא צילם אותי אוכל בננה והתחיל להראות את זה לבנות.

ישן 07-12-2012, 19:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עוד חודש לסקי.

התחילה הספירה לאחור.

חוצמזה יש בצ'חונה איזה קשיש שכבר המון זמן אני רואה אותו כל בוקר עושה מאמצי על להתקדם עם ההליכון שלו, הבעת מאמץ על פניו והפיליפינית מאחוריו. לפעמים ראיתי אותו עוצר באיזה גן ועושה מין תרגילי מאמץ, או משהו שנראה ככה. רואים שהאיש היה בריון פעם ושאינו בקו הבריאות, אבל מנסה לשמור על כושר. הבוקר הוא עבר לידי, כרגיל, כשהייתי בדרך לגן ילדים, רק שהפעם עצר אותי בנימוס וביקש לשאות שאלה: הסתבר שהוא איש ממש נחמד ושרצה שאעזור לו למצוא איזה צירוף ביטויים באנגלית ששכח, ושהיה הכרחי לשיחה עם המטפלת שלו. הוא ממש הודה לי, וגם המטפלת, ונשארתי עם הרגשה טובה: גם לדעת שהוא ממש צלול ובריא ושההבעה המיוסרת של הבוקר היא תוצאה של המאמץ הפיסי ולא מצברוח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר