לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2013, 22:31
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
כשלי יש תקופה רעה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "עוברת עלי תקופה לא קלה"

והיו לי כמה, אני דווקא זוכר שזה בסדר להרגיש רע (אם כי אני נזהר במקרה שלך, כי אני לא יודע במה מדובר). צריך לזכור שכשמאבדים דברים חשובים או שנפגעים דברים חשובים אנחנו צריכים להרגיש רע, וזה טבעי ובסדר, אבל חשוב יותר - זה חלק מתהליך ההחלמה.
לכן כשאני מרגיש ממש מדוכא, אני פשוט מתמקד בלהיות מדוכא, להרגיש את זה ואת הסיבות לזה, ומחכה שזה יעבור כשאני אצליח לחזור ולהרגיש שהדברים מסביבי שווים את תשומת הלב שלהם, ואז אני קם וחוזר לעולם.
כך שההמלצה שלי בשבילך כדי להרגיש יותר טוב היא דווקא להרגיש רע, להרגיש שזה בסדר וטבעי, ומתוך זה שתשים את הכאב במקום מובן ונשלט יותר, אני חושב שהוא יקבל פרופורציות ויקטן, לפחות מספיק כדי לפנות את מקומו בבוא הזמן לרגשות חיוביים יותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2013, 17:27
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09

היום לא הלכתי לעבודה (הייתי אומר שלקחתי יום חופש אבל זה לא מדויק).
במקום ללכת לעבודה, נסעתי לירושלים לנקות את הראש. חניתי בחניון של גן הפעמון (מול תחנת הרכבת הישנה) ועליתי ברגל לכותל. אח"כ הלכתי ברגל למרכז העיר ומשם לשכונת מאה שערים ובחזרה לאוטו. היה לי הרבה זמן לעצמי, לארגן את המחשבות. ניסיתי להתעודד. הוצאתי כמה מאות שקלים על דברים שיכולתי להסתדר בלעדיהם.
אומרים שחלק מהרגשה טובה זה לעשות דברים טובים לזולת, אז בדרך הביתה, בכניסה לירושלים לקחתי חמישה(!) טרמפיסטים.
לא פתרתי את הבעיות שיש לי. אבל לפחות היו לי כמה שעות לחשוב על הדברים הטובים שיש לי בחיים
ישן 04-02-2013, 19:43
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
עידכון

טוב, עכשיו שחלק מהעניינים קצת נרגעו אני יכול לשתף אתכם בחיי האישיים. רובכם מכירים אותי רק מהפורום ואם יש מישהו שמכיר אותי אישית, אז הנה חיי פרוס לפניכם:
אני, כידוע, אב לארבעה ילדים. מה שאתם לא יודעים הוא ששניים מהם הינם בעלי פיגור שכלי.
הילד הגדול (14) עם פיגור קשה, והשני (12 וחצי) עם פיגור קל עד בינוני. בנסוף יש לי 2 ילדים בריאים.
כל הריון הוא סיפור עם 50% סיכוי לעובר פגוע. הדבר ניתן לגילוי בבדיקות שגרתיות כגון סיסי שליה, מי שפיר וכדומה. מי שמכיר, יודע.
עברנו כבר בעבר הפסקת הריון יזומה (ואל תיכנסו איתי לנושא האתי או ההלכתי, תודה).
בהריון האחרון היו סיבוכים שגרמו לכך שאת הבדיקה עשינו רק בשבוע ה17 של ההריון. אשתי היקרה היתה בשמירת הריון הדוקה במשך כמה שבועות ארוכים. מה שגרם לי לשמש חלק מהזמן כחד-הורי בפועל. היתה תמיכה של המשפחה המורחבת ושל העבודה שלי לפי הצורך, כולל אישור לאחר קבוע לעבודה (כדי להספיק לקחת ת'ילדים לגן וכל זה)
הבדיקות של מי שפיר יצאו חיוביות (כמה אירוני שחיובי זה רע ושלילי זה טוב) וביצענו בשבוע שעבר את ההפסקה בשבוע ה21. (בד"כ עוישים בשבוע 14)
תוסיפו לכל זה שגילו אצל אבא שלי סרטן לפני כמה חודשים, ולאחר הסרת הגידול, התחיל מיד דיאליזה.
בקיצור, היו עלי הרבה לחצים בחיי האישיים בחודשים האחרונים.
יום אחרי ההפלה היזומה חזרתי לעבודה.
במהלך הלימודים הייתי בסיטואציה שלא הפעלתי שיקול דעת נכון ופגעתי בקבוצה של תלמידים שלי (פיזית). למחרת איחרתי לעבודה בגלל הצפה בכביש (גשם וכל זה). איחור של שעתיים וחצי! (כביש אשדוד-גדרה היה חסום חלקית). בסוף יום העבודה מנהל ביה"ס זימן אותי והשעה אותי ליומיים עם אזהרת פיטורין עקב ההתנהגות שלי של יום קודם. (היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע)
בדיעבד הייתי צריך לבקש יומיים חופש להירגע אחרי ההפלה, אך שבתי מיד לעבודה ובמקום יומיים חופש יזומות, קיבלתי יומיים חופש בכפייה, בצורה לא נעימה.
היום שבתי לעבודה. אני מקווה שמהיום אני אצליח לפתוח דף חדש בחיי. דף שכולו טוב.
תודה לכל אלה שעודדו אותי כאן בפורום. אשמח לעדכן עם בשורות טובות בעתיד.
שלכם
אלי
ישן 04-02-2013, 23:15
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "עידכון"

מהקל לכבד: בסופו של דבר ביה"ס עומד לצידך, שכן העניינים יכלו להיות הרבה יותר חמורים (פיטורין/ תביעה).
בנוגע למשפחה- המון בריאות, מקווה שאשתך חשה עכשיו יותר בטוב, פיזית ונפשית. אני מעריצה את הכוחות הנפשיים שאתה אוזר כל יום כדי לדאוג למשפחה שלך. אלו לחצים רבים שלא כל אדם עומד בהם. לכולנו יש שבירות מדי פעם.. חשוב שתרשה לעצמך לעשות מנוחות בין לבין, ולדאוג גם לנפש שלך. זו לא וותרנות עצמית, זה חלק מההבראה.

אני מקווה שאתם מקבלים עזרה עם הילדים הגדולים, ולא מעמיסים את כל כובד המשקל עליכם.

זה באמת נסיון מאוד גדול שה' מעמיד אותך, אבל כפי איך שזה נשמע, אתה בהחלט מסוגל להתמודד איתו, עם קצת עזרה מחברים

לצערי פלטפורמת האינטרנט היא הבמה היחידה שאני יכולה לסייע בה, וזה לא הרבה, אבל אתה כבר יודע שאתה תמיד מוזמן לכתוב כאן ולקבל את כל התמיכה (גם אם וירטואלית) שאתה צריך..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר