לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2012, 22:08
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אשכול נבחר כששרוקי בכה - סיפור עם רפובליקני [מוגש בחיבה ורק בחיבה :) ]

שרוקי הציע את מיטתו בביתו שעל כוכב וולקן. הוא שקל אם לעסות את הצפורן החודרנית בכף רגלו השמאלית אבל מבט חטוף בתמונת אבי אומת הוולקנים 'גנרל מילטון' שעל הקיר גרמה לו לוותר על הרעיון. עסוי צפורן חודרנית אינו פרודוקטיבי ואינו מתגמל הוא שינן לעצמו. אי מימוש ביטוח הבריאות המקיף שעשיתי ומצוי מלוא זכויותי אצל הפודיאטר לעקירה מהודרת הינו בזבוז כסף וחוץ מזה אין כמו כאב של אינפקציה בכף רגל שמאל כדי להזכיר לאדם מאיזה צד מתחילות הצרות.

פעמון הדלת צילצל ברעש המסורתי של דינרי זהב נשפכים. שרוקי זינק בחדווה. בוודאי מדובר בחולית גיוס שקט שבאה להגיש לי צו 8 לצבא הארביטראז'. הוא פתח את הדלת בסערה ומצא שם את שי-שי.

שיט. הוא מלמל לעצמו. מה את עושה כאן?
'מסיבת רגשות' היא הסבירה לו בשתי מילים. החבר'ה ב20+ החליטו שחיבים להצליח להוציא ממך התיפחות או פרץ צחוק בלתי נשלט שיביעו משהו חושפני מתוכך.

שרוקי שלף מחשבון וטיקטק עליו במהירות. כמה משלמים לי על זה? הוא שאל.
בחינם ענתה שי-שי.
ואני צריך לשלם משהו?
לא. כולם מגיעים בהתנדבות.
התנדבות זה רע אמר שרוקי לעצמו. התנדבות שוברת את כללי השוק החופשי. מי מאחרי המזימה הזאת הוא שאל את שי-שי בתקיפות.
אשלי מכחיש כל קשר ענתה שי-שי במהירות.
ידעתי..
מזללל טובבב פרץ לחדר סגמני בסערה. הבאתי קערה מלאה סמבוסק. קח זה, חם וטעים.
כמה עולה אחד?
זה בחינם!
חינם זה לא טוב. אם אני קונה אחד בחינם זה אומר שהשווי שלו הוא אפס ככה שגם אם אני מחזיק את הסמבוסק חצי שנה והוא עולה ב700% הוא עדיין שווה אפס.
סמבוסק לא מחכה חצי שנה אמרה שי-שי בפה מלא.
אננני כאןןן! אמר צ'אקי. הבאתי את צ'נדלר והבאתי גם חברות. תכיר את ברז'יט ממולדביה, סוזט מפריס, ניקול מברזיל וליזי מפורטוגל.
נעים מאוד אמר שרוקי והושיט ידיו בנימוס לפנים ללחיצה. נדמה לי שנפגשנו כבר בכנס של הבנק העולמי. אחר כך הוסיף בקול נוזף: צ'אקי, למה לא הבאת בגדים לאורחות שלנו? קח מהמזווה את המעילים שתלויים שם. אני משכיר אותם ב59 ש"ח לערב.
שלוםםם! מי הזמין פיצה מרישוןנפוליטנה ולא קיבל?
שלום גל אמר שרוקי ביובש. לא הזמנתי פיצה וחוץ מזה איחרת ככה שלפי ההסכם הקיבוצי אני פטור מתשלום על המגש. קח בבקשה את הפיצה שלך מכאן וגם את הבחור עם הכינור והקסקט הסובייטי המשונה הזה.
את אשלי? למה? הוא במיוחד מצפת כדי לשמח אותך!
נסע בתחבורה ציבורית או עם חאפר?
תחבורה ציבורית, בטח ציבורית אמר אשלי בגאווה לפני שגל הספיק להוריד לו קטנה על הקרקפת
קוארפרטיב סוציאליסטי נחר שרוקי בבוז. הכי טוב חאפרים. בכל נהג מונית חאפר מסתתר ליברטאני קטן וגאה. טוב את יכול להשאיר אותו כאן. לא רוצה שעל המצפון שלי יהיה לשלח בלילה אנשים לבושים בחולצות של הגבעטרון
הנה רוג! הריעו כולם בשמחה והצביעו על הבחור המוצק שדחף תיש סרבן לתוך הדירה.
'הבאתי לך תיש' אמר רוג מתנשף. תוכל לחלוב אותו ולהכין גבינות לכולם. השגתי אישור ממועצת החלב.
שרוקי טקטק במחשבון את המספרים וחישב את הצפי להתפתחות הביקוש לפרמזן-תישים כשלפתע זכה לחיבוק חם מאחור.
פאקטשלי? מה את עושה כאן?!
באתי לשמח אותך. אני מנכ"לית פורום 'מה שבלב'. מי אם לא אני?
'מה שבלב' זה טוב. חשבת להפריט את הפורום שלך?
אהלן, הפטירה דמות מוזרה וחמקה פנימה לדירה. מה יש במקרר?
זה חלבה, ישראלה. אמר שרוקי. זה 13.5 ש"ח ל50 ג' כי מחיר השומשום עלה בבורסת הסחורות. אתה אמור לדעת לזהות את זה לפי הצמריריות.
זה לא 'חלבה' אמר ישראלה ומישמש את השקית. זה נראה חי, רועד מקור ויש על זה באמת צמר. שרוקי, אתה דחפת את שיפ למקרר?
נו, הוא כבר בכה מהתרגשות? שאלו שני חבר'ה שסחבו פיילה של לאפות וניכר עליהם כי מחצית מהפיילה כבר מצויה בתוכם.
לא שובי. ענתה יעל. אנחנו נותנים לו זמן להחצין רגשות, הוא צריך לעבד את הארוע. לחץ זאת לא שיטה.
מבחינה מדעית הוא אמור כבר היה להתרגש מכך שכל כך הרבה חברים באים לבקר אותו בוולקן הסביר בני [וציין שיש לו גם סרטון על זה].
מבחינה כלכלית אני כבר אמור להתעצבן מזה שכל כך הרבה אורחים לא קרואים פושטים לי על המקרר, מגבירים את צריכת החשמל של הבית שלי ותופסים שטח שיכלתי לגבות עליו דמי שכירות בשווי של.....
תגיד את זה שרוקי, תגיד לחשה מיריגרין מתוך קערת הפונצ'
ואז... אז פרץ שרוקי בבכי. היה זה בכי קורע לב. בכי רם וקולני. כולם התפעמו מהחצנת הרגשות. פאקשטלי אפילו הקליטה בשביל המשיבון של 'מה שבלב'.
אמרתי לכם שמתחת ללב הקפיטליסטי יש בו רגשות כמו בכל תושב רישון, אמר גל בגאווה של מורה דרך. תשחרר את זה שרוקי תגיד לנו כל מה שאתה חושב שגרם לך לבכות ואת כל מה שאתה רוצה לומר
ווואווו! צרח שרוקי... וואוו!!!
קדימה, שרוק, זה הזמן לומר כל מה שאתה מבקש בתוכך, תגיד את זה עודדה אותו מיריגרין!
שבני ירד לי מעל הבוהן השמאלית התיפח שרוקי ושתעופו מכאן כולכם ותשאירו אותי סוף סוף עם שי-שי לבד!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2012, 10:50
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אהמממ... לא התעלמות בוטה אלא עייפות קשה בשעת הכתיבה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "משובח, אע"פ שאם היה לי לב..."

רק בחצות הבחנתי ששרוקי שבתכננון המקורי היה אמור להשאר עם SEO נשאר עם שי-שי [שזה גם מצוין אם אף אחד מהצדדים לא כועס עלי] זיו היה אמור להביא וויסקי משובח במתנה ושרוקי היה אמור לדחות אותו בגלל המכס הגבוה, תבור, סוכן ואלי היו אמורים להתווכח על נוסח הברכה בשם הרבנות הראשית של פרש, לינוקס היה צריך להביא צלחת מהמכונית ההסטורית שלו וגולני אכן היה צריך לפזר את החגיגה כפי שהעירה מירי. וטימון... איפה טימון? אבל העייפות....

מי שרוצה מוזמן פשוט לעשות העתק הדבק ולהכניס משפטי תיקון והשלמה בסיפור ככל אשר יחפוץ וכל המרבה הרי זה משובח

ו...שרוקי: זה לא יעזור לך אם תנסה להמשיך ולהעמיד פנים של כלכלן חסר רגשות - אתה פשוט אחד הגולשים הנחמדים ביותר ב'פרש'

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 11-12-2012 בשעה 10:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר