לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2012, 20:25
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לצ'אקי שנעלם לנו"

גיליתי שאני חייב לביטוח לאומי בערך 2,500 ש"ח והם לא יודעים שאני חייב להם את הכסף. פשוט הייתה לי הכנסה שלא ידעתי שאני צריך להעביר חלק ממנה לביטוח לאומי. אני מוכן לשלם את זה בכיף אבל יש בעיה. בשביל לשלם את הסכום הזה אני צריך למלא טופס שנקרא דין וחשבון רב שנתי שבמסגרתו אני צריך לפרט להם את כל ההכנסות שהיו לי מאז שיצאתי מהחור של אמא שלי. יצא לי לעבור את ההתנסות הזו כבר פעמיים. בבגדול החוויה הזו מקבילה ללעבור אונס ע"י גבר שמצויד היטב.

התהליך הקבוע הוא מאוד פשוט: אתה מספר לביטוח לאומי אילו הכנסות היו לך לאורך השנים, הם מזינים את זה במחשב ואז המחשב פולט מספר אקראי מאוד גבוה שאין שום קשר בינו לבין המציאות שבה אנו חיים ואז ביטוח לאומי מתחיל לשלוח לך סדרה של מכתבים בצבע סגול/ורוד שבו הם מסבירים לך שאם לא תשלם להם את הסכום שהמחשב החליט שאתה חייב אז הם ישמידו לך את החיים (מקפיאים לך את החשבון בנק וכו').

הקטע המשעשע הוא שבאמת ובתמים אין לי בעיה לשלם להם ולהוסיף קנסות, ריבית, הצמדה ואפילו לזרוק פנימה איזה תוספת של 800 ש"ח כדי שאחד העובדים שם יוכל לבלות יום בבית מלון סתם כי ככה - אבל, הם אף פעם לא מסתפקים בזה. התיאבון שלהם לכסף הוא אינסופי. כבר קרה לי שהם לא עזבו אותי בשקט עד שהגשתי תלונה למבקר המדינה ואני לא מוצא בעצמי את האנרגיה להתעסק איתם שוב.

אני לא יכול לחשוב על עדות טובה יותר לזה שמדינה היא כישלון מהדהד מאשר סיטואציה שבה אזרח מעוניין לשלם למדינה כסף שהוא חייב ומפחד לפנות לרשות שגובה את המס בגלל שהוא יודע שאותה רשות תתעלל בו סתם כי ככה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2012, 15:20
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לצ'אקי שנעלם לנו"

יום רע בקנה מידה בין גלאקטי...

עשיתי תאונת דרכים, פגעתי ב2 הולכי רגל...

נסעתי ב90 קמ"ש בנתיב ימין בכביש מהיר. הם התפרצו כשהייתי 20 מטר לפניהם, בלי מעבר חצייה, בלי רמזור...

סטיתי שמאלה, נכנסתי בהפרדה... לא דרסתי אותם אבל הם כנראה קיבלו מכה מהחלק האחורי של הרכב כשהוא החליק... נפלו על הרצפה, האישה קיבלה שפשוף בברך והגבר שרט את היד.

היה עד שראה הכל, המשטרה רשמה את הדברים.

אני חושבת שאו שהם ניסו להתאבד או שהם תכננו על הכסף של הביטוח. איך הסבר הגיוני אחר ללחכות עד שיגיע רכב ולהתחיל לחצות בלי להסתכל לצדדים

אני יודעת שצריך לחשוב שלפחות כולם בחיים והכל נגמר טוב, אבל המחשבה על זה שהייתי במרחק של שניה מלהרוג זוג קשישים או לההרג בעצמי לא משתחררת ממני...

אתם חושבים שישללו לי תרשיון עכשיו? יתבעו את הביטוח שלי ואני אפשוט רגל מההעלאה של הפרמיות? למישהו קרה מתישהו כזה? שמעתם מקרים? :/

ישן 14-12-2012, 15:41
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "איזה נס שהם לא נפגעו בצורה..."

הם קמו והלכו ודיברו איתי. שאלתי אם להזמין להם אמבולנס, האישה צעקה עליי שלא, כי מי ישלם על זה ונבחה עליי לקחת אותה לבית חולים.
אני לא יודעת איך זה קרה שהם לא מתו. יש הרבה אם ואם ואם... אם הייתי נוסעת קצת יותר מהר, או אם הייתי מגיבה בשניה מאוחר יותר, או אם הייתה במקומי משאית, או אם היה רכב בנתיב השמאלי, אם הייתי עפה לנתיב הנגדי...

העד סיפר למשטרה את מה שהוא ראה... אין גרסאות ואין מקום לסיפור אחר... אין שום מעבר חצייה באיזור... יש רמזור חדש שהוא עוד לא פעיל, ויש את סימני הצמיגים שלי על הכביש... העד אפילו אמר שזה נראה שהם נכנסו באוטו ולא האוטו בהם... העד גם נתן את המספר שלו וצילם את הכל...

השוטרת חיבקה איתי וניסתה להרגיע אותי, ישבה איתי עד שסיימתי לבכות חח ואז זימנה אותי לתחנה ביום ראשון למתן עדות...

אני פשוט קצת מפחדת שזה יתפתח למשהו שגדול עליי

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 14-12-2012 בשעה 15:45.
ישן 17-12-2012, 17:39
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06

הנה נאחס אמיתי שכמעט נגמר באסון:
הבוקר נהג מטורף החליט שבא לו לעקוף אותי. בכביש בין-עירוני חד נתיבי עם פס הפרדה לבן.
מימין. (מהשוליים).
רק במזל הצלחתי להאט בזמן כדי שהוא לא יעיף אותי לנתיב הנגדי שהיו בו מכוניות כמובן.

בערב, נהג מטורף אחר החליט בכביש עירוני חד נתיבי, שהוא רוצה לעקוף רכב בנתיב הנגדי כשאין לו שדה ראייה כי זה תוך כדי פנייה.
מזל שראיתי אותו והספקתי להאט ולהסיט את הרכב שלי ימינה, כשהמפגר כמעט התנגש בי חזיתית כי הוא נסע כ"כ מהר שבחיים הוא לא היה מספיק לעצור ולא להתנגש בי.

אני פשוט לא מבין את תרבות הנהיגה המזעזעת בארץ.

מישהו יודע להמליץ על מצלמה טובה לאוטו שמצלמת תו"כ נהיגה?

ישן 17-12-2012, 22:39
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אל תירא שרוקי"

למחרת אולי לא, אבל אתה שילמת על זה מתישהו. חודש אוקטובר באופן כללי היה חודש שכל מה שלא התחרבן בו, גרם לכך שמדברים אחרים התחרבנו בהם. אני בטוח שזה תשלום עם ריבית והצמדה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר