לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2013, 16:29
  Emma Swan Emma Swan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.13
כמה דברים...

גמר חתימה טובה, לשנה טובה תכתבו ותחתמו.

רציתי לציין כמה דברים, אני רק לאחרונה נרשמתי לכאן, הבנתי שניתן להעלות לכאן מה שרוצים, מחשבות,דברים שלמדנו ואנחנו רוצים לשתף, שאלות, התייעצויות, המלצות, סיפורים שהמצאנו וכל השאר. את האשכול הראשון פתחתי לחלוטין בתמימות דעים, מתוך מחשבה שזה יהיה פתיח לדיון בנושאים שונים ואכן אנשים מסוימים העלו ספרים וסרטים או עובדות מעניינות (חניבעל וכד') ותודה להם על כך. חשבתי שאולי זו תהיה הזדמנות גם להכיר את חברי הפורום ותכונות אופיים ולו רק בצורה שטחית. לצערי האשכול נתן לי הרגשה לא נעימה לחלוטין, אנשים ניצלו את הבמה לעלוב אחד בשני ולעקוץ אחד את השני. שוב, מדובר באשכול שאני פתחתי כאן ואני חדשה, חלק מההערות נאמרו אלי או עלי ועל מה שכתבתי ואף הדביקו לי זהות של מישהי שאינני מכירה. חשבתי משום מה שהרוב כאן בוגרים ויודעים לנהוג בכבוד אחד כלפי השני בנימוס בסיסי ובבגרות. מקווה שבעתיד חברי הפורום ילמדו לכבד יותר את עצמם ואת סביבתם ויהפכו את הפורום למקום שנעים להכנס אליו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2013, 18:05
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "כמה דברים..."

היי אמה
אני רוצה לשתף אותך בכמה דברים:
1. ברוכה הבאה לפורום!
2. יש פה משתמשים שכבר מעל ל10 שנים כאן, אז קחי בחשבון שהרבה עקיצות ואמירות מרומזות אלו פשוט הדרכים של אנשים לצחוק אחד עם השני.
3. נכון, יש גם אנשים שאוהבים לפגוע באנשים אחרים ולהשפיל אותם. פשוט חבל לקחת את זה ללב הם לרוב אנשים מסכנים בעצמם שמשעמם להם. אז רחמי עליהם יותר מהכל...
4. ראיתי שחסמו לך את האשכול שפתחת. ממש לא הבנתי למה וגם לא הספקתי להגיב שם, אבל אל תקבלי את זה אישית, זה בטוח לא נגדך.
5. אני חושבת שהחשדנות כלפייך הייתה בגלל העובדה שלא הגעת והצגת את עצמך, אלא כמעט ישר הגבת באשכולות ונראה היה שאת מכירה את הכוחות הפועלים.

בכל מקרה, נשמח לשמוע עלייך ולקבל אותך כמשתמשת פעילה

09.07.00-16.07.12

ישן 13-09-2013, 19:02
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "כמה דברים..."

הפורום הזה לוקה בקסנופוביה וציניות חמורה. הטריק, אם לא הפחדנו אותך, הוא פשוט להתעלם מעקיצות שנאמרו בלי טעם. גם אני כמעט ברחתי מפה בדיוק בגלל אותן סיבות ותראי אותי היום :_( (כן, יש מצב שאני לא מאוד משפרת את המצב..)

תראי, גולשים ישנים גם מקבלים את אותו יחס, הם פשוט למדו לסנן. רוב ההערות לא נאמרות ברצינות, ובטח שלא במטרה לפגוע בך. מתנצלת בשם כל הפורום, אם עשינו רושם ראשוני רע. מקווה שתשארי פה למרות האמירות הדביליות.

שורה תחתונה, אל תתייחסי למחצית מההערות שיפנו כלפייך בפורום, זה עובר באיזשהו שלב. חוץ מזה שאת בסדר את. את מחבבת את ג'ק למון. אני בטוחה שתשתלבי!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר