לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2012, 01:29
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
להימנע מלתת טיפים לבחורות

שלום,
מזה חודשים אני הולך עם עיקרון חדש.
אני בחור יפה אחרי צבא, שהתחיל עם המון בחורות ולא הולך לו איתן. לא פעם זכיתי לא סתם לסירובים, אלא לאכזריות של ממש. במשך הזמן ראיתי מנק' ראות של גבר שבחורות לא חכמות מספיק בשביל להבין כמה אני טוב, שלבחורות בימינו יש הרבה מאוד כוח. יותר מדי כוח. אני לא מדבר על גבר מושך וטוב עם בנות כי אם נכניס אותו למשוואה הרי שגם לו יש המון כוח, הבנתי שהרוב המוחלט הוא כזה, ואני פשוט יש בי דפקט לא מובן.
אבל יש להן הבנות המון כוח. הן משתמשות במיניות והיופי שלהן ויכולות לעשות הרבה. לשאוב כסף מגבר, לפגוע בגבר, ולהרוג אותו באצבע.
ממש במקרה היה היום בכלבוטק על הבחורה שהשתמשה לפחות באחד המקרים בקסמה הנשי כדי למוטט אדם מבוגר. אבל לא חסר מקרים.
אני כאחד שזכה ליחס לא טוב מבנות, מאוד לא טוב, והיום אולי לא זוכה לאותה אכזריות של פעם אבל עדיין מקבל מענה שלילי, רואה בגדול סוג של חוסר שליטה בסיטואציה. אני לא יכול להכריח בחורות לבחור בי. אבל למה לבחורות יש את הכוח להחליט מי גבר ומי לא? למה שיהיה להן את הכוח הזה? אבל זה המצב...

אני לא אומר שלגבר אין כוח, אני לא אומר שבנות הן העם השולט, אחרי הכל את 2 החברות שהיו לי אני זרקתי, ולרוב זה הגבר שרוצח אישה ( ), אבל היחס ברמת העיקרון בלי להכנס לפרטים אלה, בין נשים לגברים, הוא רע מאוד. הן מושכות מי שבא להן רק אם הן קצת חושפות רגליים עם מיני, והגבר ברגע שהוא קצת פחות מהממוצע צריך ועלול לעבור גיהינום.

ידוע לי שהרבה בנות נבגדות ע"י גברים, לא ברור לי מה היקף התופעה, אבל גם כשזה קורה הן יכולות לצאת מהרחוב ולשכב עם הגבר הראשון שיראו. אז, הן באמת כאלה פגיעות?
אני רואה תחום אחד קטן בו אני כן שולט. וזה קורה כשהדיון מגיע לטיפים שמקבלות מלצריות\ברמניות. כמובן, בנות מקבלות הרבה יותר טיפים מגברים ,בין אם ברמניות או מלצריות. ואם הן יפות וחשופות גוף? עוד יותר... ואני לא מזכיר בכלל את הידידים הפראיירים שקונים להן מתנות... גברים נשואים שהבחורה שואבת כסף רק כי אם הגבר יעזוב הוא יצטרך לשלם לבחורה מזונות.
בכל מקרה, אני שולט בהוצאות שלי. יוצא שדבר קטן שאני כן יכול לעשות זה פשוט לא להשאיר טיפ לבנות. לא למלצרית ולא לברמנית. הן מחייכות שואלות אם הכל בסדר, בתקווה לקבל אולי טיפ בסוף הערב. אבל אני יודע מה עברתי, אני יודע מה זה בחורות ואני יודע מה היחס שלהן אלי. הן לא יראו ממני שקל. לא נראה לי שזה כזה משנה להן עם הבוחטות שהן עושות על גברים, אבל אם יש מישהו שקורא וודאי מבין אותי (אני בטוח שיהיו כאלה שיבינו), אולי גם כמות הטיפים שלהן תיקטן.

לא נראה לי שאני אשאיר להן טיפים גם אחרי שאכיר כבר כמה בחורות ואתמסד עם אחת. אני פשוט אגיד לבת זוג העתידית שבנות בעבר פגעו בי יותר מדי ושכל הטיפים שהיו אמורות לקבל ילכו אליה, לבחורה שתבחר בי.
רק אם אני אהיה בעתיד גבר ממש מושך, שכל יום תהיה לי בחורה אחרת, אז אולי הקטע של חוסר טיפ לבנות ירד.

זו המחאה הקטנה שלי, זה מעלה לי חיוך שיש משהו קטן שאני יכול לעשות כשאני בעצם אומר לעצמי שבחורות זה עם רע מאוד ואכזרי, אני רק בודק אם יש משהו יוצא דופן, אבל לבחורות בכללי לפי המצב כרגע לא צריך להביא טיפ.

מן הסתם, מלצר או ברמן ממין זכר יקבל תמיד טיפ נאה.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 23-11-2012 בשעה 01:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2012, 10:15
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "להימנע מלתת טיפים לבחורות"

מצער לשמוע על היחס שאתה מקבל מבנות - אתה יכול לחשוב על סיבה שזה קורה?
אם כולן פוגעות בך ככה באופן גורף, לדעתי יש סיבה לכך. אולי אתה מתנהג איתך בצורה מסוימת שלא מוצאת חן בעיניהן?
נסה לחשוב מה מוביל ליחס הזה. כמובן שיש בנות מרושעות שהן יוצאות דופן, אבל לא כל בחורה על פני כדוה"א היא כזאת, לכן אני חושבת שמשהו ביחס שלך אליהן מוביל לעוינות כזאת.

ואני לא כל כך מבינה את ההקשר שעשית בין היחס הרע הזה לבין אי-מתן טיפים למלצריות. אז הן מחייכות במטרה לקבל טיפ גבוה, אז מה? גם מלצרים בנים מתייחסים אליך באדיבות כדי להגדיל את הטיפ, אני לא רואה מה רע בזה.
אתה לא חייב להפציץ עם 30%, אבל לפחות משהו מינימלי, אתה לא נותן טיפ ב-כ-ל-ל?
זה כאילו שאתה החלטת באופן נחרץ שאתה נוקם בכל הבחורות בעולם, ועל מה?
ראיתי שפתחת אשכול בנוגע להתנהגות שלך, אני לא יודעת על איזו התנהגות אתה מדבר אבל אתה כן יודע, אז אולי ההתנהגות הזאת היא שגורמת לבחורות להרתע ממך?
כמובן שזה לא צריך להיות ככה, אתה מודע לבעיות שלך ואתה מנסה לשנות אותן, אני רק אומרת שאולי תנסה להבין למה בנות מתייחסות אליך כפי שהן מתייחסות.
קל להגיד שבנות הן מרושעות ועם כוח שהן מנצלות, קל להאשים אותן, אבל נסה לחשוב מה אצלך מוביל ליחס הזה.

חבל שהחלטת להכליל במסקנות שלך את כל הבנות, לא כולן כאלה.

נערך לאחרונה ע"י hellllllo בתאריך 23-11-2012 בשעה 10:20.
ישן 23-11-2012, 10:16
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
וואו!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "להימנע מלתת טיפים לבחורות"

לכל אחד מהצדדים יש כוח מסוים. וכוח שווה לדעתי. תלוי איך מסתכלים על זה.
למשל מה בחורות שהן לא נראות טוב ואין להם מה לחשוף יכולות לעשות? למשל כדי להכיר בחורים?
הכוח נמצא בידי הגבר שהוא בוחר לאיזו בחורה הוא הולך לגשת ולמי לא. וגם פה יופי משפיע המון.
לדעתי וממה שאני מכיר במציאות. ההתיחסות ליופי ולחוסר יופי משני הצדדים תלויה בבנאדם.
למשל יש הרבה גברים מכוערים שמשיגים כוסיות.

אני מבין אותך שניפגעת המון מבחורות בעבר, למרות שלא ציינת איך בדיוק הייתה הפגיעה.
אבל לא כל הבחורות הן כאלה, הנקמה שלך צריכה להיות נגד אותן בחורות שפגעו בך לא נגד כל המין הנשי.
אני מכיר בחורות שעובדות במלצרות כי הן חייבות את הכסף הזה. ואני מכיר כאלה שבכלל לא משתמשות ביופי שלהן בשביל להשיג טיפים.

בגדול, אתה יכול באמת לא להביא להן טיפים. כל אחד וההחלטה שלו.
אני פשוט חושב שההחלטה הזאת היא מכלילה מידי. ובאיזשהו מקום. החלטה ילדותית.

מקווה שישתפר.
ישן 23-11-2012, 11:18
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
וואו

זה בדיוק מה שכתבתי לפני כמה חודשים פה או במה שבראש... אבל חייב לציין שהגישה שלי ממש כמו שלך אך ורק לגבי נשים ישראליות !!! ואני חוזר - רק נשים ישראליות !!!
בגלל זה הלכתי והכרתי בחורה מחו"ל (ופתחתי על זה פה אשכול - קטע מרגש שתראו....).
הבחורה שלי כל כך שונה ואחרת מכל ישראלית שהכרתי. היא תמיד אומרת לי "אתה הגבר - אתה תחליט". "אני לא רוצה לאכול במסעדות - אני מעדיפה להכין משהו לאכול בבית". היא בחורה צנועה שלא מחפשת לעשוק כמו הנשים הישראליות הנצלניות שיש לנו פה. ואני שמח בחלקי שמצאתי בחורה כזאת מחו"ל.

לפותח האשכול - אתה צודק בכל מילה שאתה אומר. ישראליות הן חרא כולן אחת אחת. אני מציע לך להתחיל לחפש בחורה מחו"ל, רצוי מאירופה. יש להן כבוד לגבר, יש להן נימוסים ויש להן אופי ומנטליות אחרת לגמרי מאשר הנשים האכזריות שיש לנו פה במדינה.

ישן 25-11-2012, 20:33
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "וואו"

תסלח לי, אבל אני מרגיש שאני חייב להגיב לך, ובמעט יותר בוטות ממה שהגיבו לך עד כה. אני מבטיח שאין לי שום כוונה לפגוע.
זה בדיוק מה שכתבתי לפני כמה חודשים פה או במה שבראש... אבל חייב לציין שהגישה שלי ממש כמו שלך אך ורק לגבי נשים ישראליות !!! ואני חוזר - רק נשים ישראליות !!!
בגלל זה הלכתי והכרתי בחורה מחו"ל (ופתחתי על זה פה אשכול - קטע מרגש שתראו....).

תפסיק כבר להכליל על כלל הנשים הישראליות! זה מרגיז, זה מרושע וזה מאוד מאוד לא הוגן. לא פגשת רבע מהנשים הישראליות, ובטח ובטח שלא קיימת אפילו עם עשירית מהן מערכת יחסים, אז למה הכללות האלה?
אם אתה באמת רוצה לדעת אם אנשים אחרים מרגישים כמוך ולא סתם להפריח סיסמאות, תשאל את האנשים שנמצאים במערכת זוגית ארוכה עם אישה ישראלית האם הם היו מגדירים את בת הזוג שלהם כנצלנית, מרושעת או רודפת בצע. אם תשאל בסביבות ה500 איש, אני בספק אם אפילו 5% יאמרו לך שככה הם מרגישים.
אם אתה נצרבת ואתה מרגיש ככה - זה דבר אחד, אבל ברגע שאתה מנסה להפוך את העולם כולו לאכזר כדי להסביר לעצמך את מה שקרה לך אתה פשוט מתעלם מהמציאות.

לפותח האשכול - אתה צודק בכל מילה שאתה אומר. ישראליות הן חרא כולן אחת אחת. אני מציע לך להתחיל לחפש בחורה מחו"ל, רצוי מאירופה. יש להן כבוד לגבר, יש להן נימוסים ויש להן אופי ומנטליות אחרת לגמרי מאשר הנשים האכזריות שיש לנו פה במדינה.

תסלח לי, אבל המשפט שסימנתי הוא פשוט בלתי נסבל. יש להן כבוד לגבר???
כבוד זה משהו שצריך להרוויח, ואף בחורה בארץ לא "תתן לך כבוד" רק כי במקרה נולדת גבר. זה נכון שנשים ממקומות מסויימים בעולם יתייחסו אל גברים מערביים בהערצה (בעיקר אסייתיות ומזרח אירופאיות, שיש גם הרבה אתרי שידוכים בינן לבין גברים מערביים) אבל אני חושד שיותר מעניין תרבותי יש כאן את ההבנה הברורה שהגבר הוא כרטיס היציאה שלהן מעולם של עוני לעולם של שפע מערבי.
אבל הדבר שמרגיז אותי יותר באמירה הזו היא הילדותיות שמאחוריה. זה נשמע כאילו אתה זקוק בצורה מאוד לא בוגרת ל"כבוד" מצד בת הזוג שלך, כבוד שהישראליות הדעתניות לא נותנות לך, משום מה. לענ"ד זו גישה לא בריאה, כי במערכת יחסים אמיתית אתה זקוק לבן זוג שווה לך. בן זוג שיודע לעמוד על שלו, גם אם לפעמים לך זה לא נעים, בן זוג שיודע לדרוש ממך יחס, שמתבטא לפעמים גם באופן כספי, ודווקא כזה בן זוג יהיה המשענת האמיתית שלך ברגעים הקשים של החיים. אם אתה צריך בת זוג שתבהה בך בהערצה, שתתן לך להחליט דברים חשובים ותעשה ככל מבוקשך - אתה תגלה מהר כי אתה מרגיש שאתה לא מערכת יחסים עם בת זוג, אלא עם שפחה, כי אתה רוצה לא רק לקבל, אלא גם לתת, ואם זה עובד רק בצורה חד סתרית זה נוח, זה נעים אבל זו לא מערכת יחסים. זו עבדות.
ויותר מזה - גברים כבר בעבר גילו לתדהמתם שנשים לא כל כך אוהבות "לתת כבוד לגבר שלהן" בלי שהגבר עושה דבר כדי להרוויח זאת, ושלא מתחשק להן "לאכול בבית ולא במסעדות" רק כי לגבר שלהן אכפת לשלם עליהן. אתה מנסה ליישם תפיסת עולם שקיימת רק במדינות נחשלות יחסית - שהאישה נחותה מהגבר וזקוקה להגנתו, ואתה עלול לגלות שברגע שהן נחשפות לתרבות אחרת, הן חושבות שהרבה יותר נעים להן כשיש להן דעה משל עצמן.
תראה, ראיתי תופעות כאלה במקומות אחרים (פעם עשו כתבה בהארץ על גברים שנוסעים לתאילנד בשביל הנשים, ומעניין שהם השתמשו שם בדיוק באותו ביטוי "לתת כבוד לגבר"), וזה נראה לי כתוצאה מבגרות שלוקה בחסר. כי בסופו של דבר, מי האדם שזקוק לאישור מתמיד שהוא חשוב ונחשק, גם אם הוא לא מגבה זאת כלל? ילד קטן.
הנשים בישראל התבגרו, והן יודעות טוב מאוד שכדי להרוויח את הכבוד והחיבה שלהן על בן הזוג שלהן להרוויח אותם, לכבד אותן ולהתחשב בדעתן. הן התבגרו, וכדאי שתעשה זאת גם אתה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-11-2012, 16:45

hellllllo
את עדיין לא יורדת לסוף דעתי והעיקרון שניצב כאן.
כן יש לי בעיה מסוימת, יש כאלה שיגידו משהו קטן, שאני מתקן ואז עשוי להצליח לי עם בנות (אף אחד לא יודע בדיוק מה). לאחרונה יותר יותר נדיר שהן מתאכזרות אלי כי הבנתי כמה טעויות קריטיות שאני עושה. אבל עדיין כולן מחליטות שאני לא טוב מספיק כשאני ניגש לדבר ולהכיר אותן. אז גם הן לא מספיק טובות בשביל לקבל טיפים כשהן בתלבושת מלצרית או ברמנית. גם אם הן חושפות גוף טוב.

niceguy92
לא תמיד אפשר לפגוע חזרה בבחורה שמתאכזרת. באופן כללי כולן או מסרבות לי, או מתאכזרות ונהנות מזה שמתחילים איתן. כולן לא ראויות לטיפ.

bboyoren
אני אישית הייתי בחו"ל וגם שם לא ממש הלך לי למרות שהיה שיפור קל ביחס של חלקן אלי, בכל מקרה אתה מוזמן להצטרף אלי ולא להשאיר טיפים לבחורות במדינת ישראל. אולי הן יבינו מה הן עושות. תחשוב רק בכמה גברים מלצרית\ברמנית מסוימת פגעה בעבר.

i-pink
בחורות מרוויחות המון מידידים שלהן ומגברים שיוצאים איתן, שאת התמימים הן מנצלות לארוחות חינם\כסף. אין טעם להשאיר להן טיפ בכל מקרה.

jefferson82
זה נכון, זה אכן יתרון לטובתנו. זה הועלה גם בדיון דומה שלי בפורום אחר.

דוגמא לאכזריות של בנות:
לפני כחמש חודש, בקיץ האחרון: אני רוקד במסיבה ובטעות סיגריה שבחורה מחזיקה פוגעת לי בזרוע. הבחורה צוחקת ומספרת לחבר שלה. הסימן מהסיגריה נשאר עד היום. אמרו לי שיש כאלה שכשהן מובכים או לחוצים הם מחייכים, אבל עדיין מדובר עבורי באירוע על גבול הטראומתי. אני בטוח שאם היה גבר במקום הבחורה הוא לא היה צוחק.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 23-11-2012 בשעה 16:53.
ישן 23-11-2012, 23:57
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "hellllllo את עדיין לא יורדת..."

hיש לי תחושה שחלק מהבעיה היא איך אתה רואה נשים באופן כללי (אובייקט שאתה מתחיל איתו מצפה ממנו למשהו), כשאתה לא רואה גם אותן בתור בני אדם. אני, למשל, שנאתי תמיד כשהתחילו איתי סתם ככה. אני ממש לא היחידה. מערכות היחסים שלי תמיד התחילו ממערכת יחסים של חברות או ידידות מאד קרובה, שהתחילה ללא ציפיות (לא בתחום המיני, בטח ובטח לא בתחום הזוגי) והתפתחה למערכת יחסים קרובה יותר ויותר.
נשים (ואני לא מדברבת על ילדות בנות 15, כן?) ברובן הגדול לא "מרוויחות" כסף מבן הזוג. בנות שעובדות כמלצריות מנסות להרוויח את הכסף שהן מוציאות (ואלה בד"כ לא בנות שמחפשות בנזוג מממן). הנשים שאני מכירה ומוקירה, כולן עובדות למחייתן. חלקן הן אף המפרנסות העיקריות במערכת הזוגית. אני יכולה לומר לך שההכללה הזו מכוערת עד בלי קץ. אל תאשים את כלל המין הנשי בגלל שאתה לא יודע לבחור נכון ולהסתובב בחברת האנשים הנכונים. לגבי תקרית הסיגריה - קרה לי פעם משהו דומה, רק הפוך... זה שהחזיק את הסיגריה היה גבר. בכלל, נשים רבות עוברות מסכות של ביזוי, התייחסות אליהן כאובייקט, לעג והטרדות מצד גברים בכל הגילאים, גם אם הן לא ראו אותם מימיהן. מספיק שהן לבושות בצורה מסוימת, מדברות בצורה שלערס המצוי נראית מוזרה או סתם לא מעוניינות ביחס, וישר יגיעו העלבונות, הבוז, השריקות והצפירות מהמכונית, וכן, גם הטרדה.
אולי כדאי שתתבגר (לביבויאורן זה קצת מאוחר, הוא כנראה לעולם לא יבין כמה הוא טועה, אבל אני שמחה שהוא מצא את האושר שלו במקום אחר), תפתח עיניים ותבין שחוץ מלעשות עוול בדיוק לבנות של-א מתנהגות כמו שאתה רואה בפרי דמיונך (הן לא מחפשות שוגר-דדי) אתה רק מוציא את עצמך ממורמר במקום לנסות ולתקן תפיסת עולם מעוותת על מי שאתה בסופו של דבר כן מעוניין בהן. אני עם אדם שמגיע בגישה שלך ועם היהירות שלך, לא הייתי יוצאת לעולם, גם אם היה הגבר האחרון עלי אדמות. אתה בוחן את עצמך ב"כמה בנות אני משכיב" וככה בנות רואות אותך, ככזה שמחפש רק סקס ולא באמת מתעניין בהן. אולי בגלל זה כל מה שאתה סופג זה דחיות... תנסה לחפש משהו אחר באישה. לבוא אליה מעמדה קצת יותר בוגרת ויותר מתעניינת בהן כבני אדם. אבל את זה תוכל לעשות רק אחרי שינוי מהותי בתפיסה שלך, ושינוי עמוק ביחס שלך לעצמך ולסובבים אותך.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 24-11-2012, 14:24

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "hיש לי תחושה שחלק מהבעיה היא..."

גבירתי,
לא חסר גם נשים שהן בסדר, תמיד יש אנשים טובים באמצע הדרך. חלק גדול מהן הוא סוג פוגעני, אפילו לא במודע.
ההטרדה שבנות סופגות מגברים מסוימים היא כנראה תוצאה של תסכול שלהם גם כן על ה"כוח" המיותר הזה שיש לנשים, להחליט מי כן ראוי לצאת איתן ומי לא.
מי זה לביבויאורן?
הבחור שכיבה עליך בשוגג סיגריה- האם הוא חייך וצחק עליך כתוצאה מכך?

בקשר למרמור- אני ממש לא ממורמר כשאני לא משאיר לבחורה טיפ- אני מבין מאיפה זה נובע ומרוצה על יישום עיקרון זה.
מי שמעוניין להכיר יותר מבחורה אחת הוא לא בהכרח בחור שרואה בחזונו רק "סקס", האמת היא שמאז הסטוצים האחרונים שלי סקס זה הדבר האחרון שאני מחפש, לעומת זאת אני מחפש את היחס הטוב מבחורות ורצונן להיות איתי, מה שבנקודת זמן זו, נמצא אצלי בחוסר.
הצהרתך כי "לא היית יוצאת איתי" מראה על צרות חשיבה שלך וחוסר הבנה מלא של המצב. בו אני אגלה לך סוד- אף אחת לא תרצה פתאום לצאת איתי אם אני אחזור להשאיר טיפים לבחורות.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 24-11-2012 בשעה 14:37.
ישן 25-11-2012, 06:20
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "גבירתי, לא חסר גם נשים שהן..."

טיפ קטן - תקרא שוב מה שכתבתי...
מי שמכליל כאן בצורה גסה, פוסל כמות עצומה של אנשים, זה אתה. אני מעולם לא פסלתי אדם עד שלא יצא לי להחליף איתו שתיים וחצי מילים לפחות (וב-99.99% מהפעמים הצ'אנס הוא ארוך יותר). הבעיה היא לא אתה כאתה, אלא הגישה הכללית שלך לנשים. אתה לא קולט אותנו ולא מבין אותנו, והעובדה שזה מה שענית לי, מראה את זה. אתה אפילו לא מנסה. הטרדות של נשים בגלל הכוח שלהן? אתה רציני? ואגב, כמו שאני יכולה להחליט עם מי מתאים לי לצאת ועם מי לא - ככה גם אתה.
אולי אתה לא רואה בחזונך רק סקס, אבל אתה בהחלט הופך נשים לאובייקט. חוצמזה, תנסה קצת פחות, אולי תופתע. הקשרים הכי טובים שהיו לי באו כשלא חיפשתי אותם...

וטיפ אחרון - אף אחת לא תרצה לצאת עם בחור שנראה לה קמצן. אני לא אומרת שתתחיל לשלם על הדייטים (אני בעד חלוקה בין בני הזוג) אבל אם תצא עם מישהי והיא תקלוט שלא השארת טיפ - זה יעיד עליך על דברים לא טובים. בטח אם תתחיל לשטוח את התאוריות שלך על המין הנשי.

ולגבי הבחור - זה מעבר לחייך וצחק עלי, הוא העביר עלי דאחקות דקות ארוכות עם חבר שלו...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 26-11-2012, 21:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא, אם אני מקבלת שירות..."

קופאית עובדת קשה יותר מברמן שרק פותח לי בירה (מילא ונניח דיברת על מלצרית שמטורטרת כל היום), וכך גם קופאי במקדונלדס שעובד בלחץ מטורף. אני אפילו לא מדבר על מאבטחים, עובדי ניקיון וסתם אנשים שאין להם מספיק כוח ליצור תודעה של "מגיע לי", כי הם נחשבים לפועלים שחורים. להם מגיע הרבה יותר ממלצרית שהיא בעצם תסריטאית לעתיד שבטוחה שהיא הולכת לכבוש את הוליווד.

והכי מצחיק זה התירוץ שלהם -"זאת הפרנסה שלי". באמת מעניין אותי שבעל הבית שלך דופק אותך במשכורת ושניכם מעלימים מיסים. ולמה בדיוק הטיפ הוא באחוזים? אם טרטרתי מלצרית על כמה מנות קטנות ואת ביקשת מנה אחת יקרה, איך זה שאת תשלמי יותר טיפ ממני? זאת, כי אין קשר בין השירות לטיפ.

ישן 26-11-2012, 21:45
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קופאית עובדת קשה יותר מברמן..."

בעיקרון אתה צודק.

במציאות, אנשים יסתכלו עליך עקום (גלול למעלה...). שווה לך לריב עם העולם על העיקרון הזה? בכיף אחי.

במציאות, לא יודע אם יירק לך במרק האפונים, אבל בטח שלא יאהבו אותך שם. אם אתה אוכל כל יום במקום אחר זה דבר אחד. אם אתה אוכל במקום קבוע (או מספר קטן של מקומות), לדעתי משתלם לייצר מערכת יחסים טובה עם הבעלים והעובדים. איך? על ידי זה שתשחד אותם. בטיפים.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 26-11-2012, 21:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
האמת שבתור אדם שבא מתחום הפיננסים...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קופאית עובדת קשה יותר מברמן..."

קצת הייתי במקומך מפחד מכל הקטע של הביקורת על אנשים ש"כולה עושים כמה דברים קטנים אבל מקבלים תגמול באחוזים". אם יש מגזר שתמיד נחשב בעיני לממלכה של אוכלי חינם הרי שזה מגזר "גוזרי הנגזרות". כאן מה שבלב ולכן לא אתחיל לשפוך מילים מה אני חושב עליהם (כמישהו עם לא מעט נסיון גם כשכיר וגם כעצמאי - גם כמי שהיה משקיע (מצליח) בבורסה, וגם כמי שכבר לא מעט שנים רחוק מזה מאוד). ה 12 אחוז של המלצריות הוא כסף קטן.

גילוי נאות: אשתי מילצרה, במשמרות אינסופיות, ולא מעט שנים (כולל בהריון) בזמן שאני ישבתי באיזו פקולטה למדעי הלעשות כסף. היא הייתה הרבה יותר פרודוקטיבית מאותם גזלני פיננסים השייכים לאחת מאחרונות הגילדות החמסניות.

ישן 25-11-2012, 06:54
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

טוב, תשמע, מה אגיד לך... במשך שלושה ימים אני מתלבט אם לכתוב לך תגובה או לא. בסוף החלטתי שכן, ולו רק בגלל שאני לא חושב שאתה מקרה אבוד.

נשים אינן רעות יותר או שום דבר יותר מגברים. ההבדל היחידי הוא באיך אתה מפרש התנהגות וכמה חשיבות אתה נותן לדברים. לדוגמא, אם גבר מחייך אליך, אתה לא ישר חושב שהוא רוצה להתחיל איתך, נכון? לעומת זאת, אם בחורה מחייכת... הופה, אתה כבר מפתח ציפיות. חוסר ההצלחה שלך עם בנות הופך אותך לרגיש יותר לדחיות ובו זמנית הופך אותך לפחות מושך. אתה משדר לבנות שאתה פגיע מדי, לא בטוח, מבולבל ועם מטענים - אל תתפלא שהן לא רוצות להיות איתך.

ושתבין, אני הייתי בדיוק במקום שלך לפני שמונה שנים.. מצאתי את עצמי כותב פוסט בבלוג שלי דאז שכותרתו היה "נשבר לי מבנות", וכותב מגילה על כמה שבנות הן מגעילות ונצלניות ומה לא... ואתה יודע משהו? מתבגרים... הקטעים האלה עוברים...

ישן 25-11-2012, 10:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תן לי להבין...

לפי הסדר הבא - הנה מספר תובנות על נשים שלדעתי הבנתי מדבריך:

1. באופן כללי הן מעוניינות בגברים (אחרת, למרות היותן מתעללות סדרתיות, לא היה טעם לדון בתופעה כל שכן להציע "נקמה" או "אמצעי לחץ" כנגד מי שלא ניתן לשנות התנהגותו זה חסר טעם).
2. מעבר להיותן מעוניינות בגברים, הן מרושעות, מניפולטיביות וסאדיסטיות.

ממה שאתה מתאר לגבי עצמך, גם פה וגם בהודעות קודמות, אפשר להסיק גם שלא מעט מאותו סאדיזם מופנה כלפי חלק מהגברים (בין השאר אתה), ולא כלפי כולם.

עכשיו נעזוב שניה את כל הגישה שלך כלפי נשים, הדרך בה אתה מסיק מסקנות לגבי בני אדם בכלל וכל השטויות האלה...

המקום אליו אתה הולך הוא למעשה להפוך את עצמך למין "טרוריסט אנטי נשי" - אתה הולך, מאחר ואתה מתוסכל ובטוח שהן "חזקות, שחצניות ולא ניתנות לשינוי בדרכים של הבנה, דיאלוג או פשרה", להכאיב להן בצורה לא מידתית (לדעתך) וע"י כך לספק את יצר הנקמה שלך, ליצור מין הרתעה וע"י כך אולי לדחוף אותן "להבין מה הן עושות".

סלח לי אבל...

1. אין לך רבע מושג בתחום "מגבלות הכוח". אתה בעצמך מתאר אותך כאדם המצוי בעמדת נחיתות ברורה, ולכן היכולת שלך להשפיע היא אפסית.

2. ההכללה שלך של "הנשים" כמין צבא/חברה מאוחדת מביאה אותך למחשה שטרור נגדי יעורר את הגוף הענק הזה "לחשוב", אבל לא לקחת בחשבון ש:

א. גוף שחצני וחזק לא אוהב שמציקים לו אנשים בודדים ולהצקות אלה הוא מגיב בהגברת הלחץ על הפרט הבודד.

ב. אותם פרטים בודדים מבין "אחוות הנשים" שכן יחוו את הטרור שלך בעיקר יתרגזו/יבוזו לך, לעיתים רחוקות יפגעו רגעית, אבל לעולם לא יעצרו לחשוב. זה לא רק משום שאין להן בכלל מושג שאתה מנסה להעביר מסר (וחושבות שאתה סתם דפוק קמצן), אלא גם כי בחברה חופשית אנשים לא מגיבים טוב כלפי מי שמנסה להעביר מסר באמצעים כוחניים (גם אם פאסיביים)

3. גם אם תגייס לצידך אלפי גברים (ואם תהיה כריזמטי אתה תצליח כי לא חסרים גברים מתוסכלים) לא תשנה דבר משום שאתם טיפה בים, משום שרוב הגברים לא יעמדו לצידך (הם פשוט לא חוו באופן גורף את מה שאתה מתאר, וזה אמור להוביל אותך למחשבות) ובעיקר משום שאתה תתייג את עצמך כ"טרוריסט מציק ומעיק" ובכך תצתרף לעשרות קטגוריות של אנשים "אנטי חברתיים" - החל מאנשים שמסריחים מאוד מזיעה, וכלה בסתם אנשים עם "אטיטיוד" מרגיז.

4. עזוב בני אדם.... תסתכל על כלבים: הם מצליחים בקלות "להריח" אם אתה מפחד, או לא, תוקפן או בא לשלום וכו' וכו'. במידה די דומה בני אדם חברתיים מסוגלים להגיע למסקנות דומות. אני מהמר שבחורות פשוט "מריחות" מההתנהגות שלך את הגישה התועלתנית והחשדנות האובססיבית כלפיהן. יש נשים שאוהבות "רעים", יש כאלה שמחפשות רק "טובים" - יש, יש ויש... מה שאין אלו "נשים שמחפשות גבר על גבול הפארנויה ושונא נשים". זו לא "פנטזיה" של שום אשה. הן" מריחות" אותך, אתה מגיב בהגברת הווליום של הפארנויה, הן מריחות אותך יותר חזק, וחוזר חלילה.

איש... אתה צועד למקום לא טוב. אני בטוח לא אשנה את דעתך, אבל זה עדיף מאשר לא להגיד כלום.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 25-11-2012 בשעה 10:55.
ישן 27-11-2012, 08:29
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03

אתה יודע מה מגעיל? הצביעות.

כשאתה מדבר על כל הבחורות, אתה מדבר על סוג מסויים מאוד של בחורות - היפות.

אתה מתעלם לחלוטין, עד כדי כך שאתה בכלל לא מכיר בקיומן, של בחורות שהן לא יכולות לשים מיני ולחשוף רגליים, כי הן לא בטוחות בעצמן וכי הרגליים שלהן לא יפות.

עצרת פעם להתחיל עם בחורה שלא על סמך המראה החיצוני שלה? אני ארשה לעצמי להניח שלא. סלח לי אם אני טועה. פשוט לא נראה לי שגבר יחפש את ההכי מכוערת בבר ויגש אליה.

אני חייבת להדגיש שאני לא אומרת שכל מי שהיא יפה אז היא רעה, ואני לא אומרת שכל מי שהיא לא יפה היא טובה. אם מישהו קורא את זה, אני מבקשת לא לקחת את הדברים לכיוון הזה. אני רק אומרת שכשאתה מסתכל על החיצוניות בלבד, אל תצפה שלא להפגע אף פעם.

דבר נוסף, רק על סמך המשפט "את שתי החברות שהיו לי אני זרקתי" (הציטוט לא מדוייק, אני כותבת מהזכרון), אפשר להסיק עליך הרבה מסקנות.
במערכת יחסים רצינית, לא זורקים. נפרדים. ולא משנה מי עושה את הצעד זה אמור לכאוב לשניהם. זה לא משחק כוח. תנסה מערכת יחסים רצינית, שבאמת תרגיש משהו, לפני שאתה עושה מחאות ושונא 51 אחוז מהאוכלוסיה.

דבר שלישי, לייק לדברים של ישי ושל ג'יש.

ביבויאורן, הבחורות בארץ לא נותנות מספיק כבוד לגבר? חתיכת חוצפן. באיזו מאה אתה חי? אולי אתה צריך להמליץ לאנשים לחפש בנות ב1834 ולא באירופה. איכס.

תפסיקו להאשים את כל העולם בזה שלא הולך לכם. בכלל, לא רק במערכות יחסים.
אם יש משהו שאתם מנסים ומנסים ומנסים להצליח בו ולא הולך לכם - סביר להניח שהבעיה היא בכם ולא בכל העולם.

אני מנסה לפתור חוברת שלמה של תרגילים במתמטיקה ולא משנה איך אני עושה את זה, זה לא הולך. אז אולי קודם כל אני אתבונן בעצמי ואחליט לקחת מורה פרטי, או אחליט ללמוד משהו אחר, לפני שאני אומרת שהמתטיקה לא בסדר?

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 27-11-2012 בשעה 08:33.
ישן 27-11-2012, 13:32
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
אתה מתבלבל בין פמיניזם למיזוגניה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מיזוגניה לא כל כך שונה מגזענות."

אבל קל להתבלבל, אז אני לא מאשים אותך או משהו.

אחרי עשרות שנים בהן הנקבות מפמפמות בכל חור שיש קונספירציה חובקת-עולם בת אלפי שנים בהם כל הגבים עשו יד אחת כדי לשעבד את
הנשים ולשמור אותם במעמדן הנחות, עד כדי כך שגם כמות בלתי-מבוטלת שם גברים מאמינה בזה (אפילו שאותם מעולם לא הזמינו לפגישות
של "החופרים החופשיים"), מה הפלא שיש גברים שאימצו את תמונת הראי של ההזיה הזאת?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 27-11-2012, 18:53

ערב טוב חברים, מצאתי זמן פנוי להגיב לכולכם. כתבתם הרבה אז לא אוכל להתייחס לכולם אבל קראתי הכל. להלן תגובתי:
אני בסך הכל מציג שיטה לטיפוח ולשימוש עבור גברים במצבי. אני יודע שיחסית נדיר למצוא כאלה, כי אחד צריך לעבור את המסכת שאני עברתי ואין הרבה כאלה, אין גם הרבה שיקחו את זה לכיוון של אי מתן טיפים.
אני מציע שיטה כן לקחת את זה לכיוון זה.

מבחינתי טיפ הוא משהו שבא כבונוס, את המשכורת המלצרית תקבל בכל מקרה.

ברור לי שהבעיה היא בי, אני מקבל בהבנה כמה שאפשר מלאה את המצב.
כדי להשתפר ולהגיע למצב שבנות כן יתעניינו בי, אני לומד לא מעט תחומים ומשקיע לעיתים סכומי כסף לא קטנים, בניסיון לגלות מה הבעיה שלי, כי על פניו הכל נראה תקין. והכל בגלל שבחורות מחליטות שאיתי הן לא יוצאות.
אבל למה שבחורה תחליט האם אני ראוי או לא? אם אני יודע שאני ראוי, והבחורות לא רואות את זה, הרי שאת הכסף שמיועד לטיפ אני צריך להשקיע קודם בעצמי ולא בהן.

אני פונה לפלך הבנות שהוא לא יפה חיצונית, או לא יפה מספיק, ומדגיש שכמובן העיקרון לא פונה כלפיהן, למרות שלא רואים כמעט מלצריות לא יפות.
אני מעריך מאוד בנות לא יפות שנאלצות לחיות בעולם אכזר זה. הן כנראה עוברות מה שאני עובר\עברתי ואף יותר מזה.
העיקרון מופנה לא רק כלפי הבנות היפות, כי אם אל כל בחורה שיכולה להשתמש בכוחה הנשי וסביר שעושה כן. ההתייחסות לבחורות מעתה ואילך תהיה מכוונת לפלך זה בלבד.

Tallyco- מובן שלהסביר התאוריה לבחורה שאני רק יוצא איתה זה דבר קצת כבד עבורה. במקרים שצריך להסתיר -אסתיר.
אני לא רואה נשים כאובייקט. לא יודע איך הגעת לזה.
בכל מקרה, בחורה שנכנסת עם גבר כמוני לקשר רציני, והיא מספיק עמוקה נפשית להבין מה אני עושה ולמה, וגם תשמע את הסיבות במפורט וכל מה שעברתי בנושא, אחרי זמן מה שנצא, תקבל במלוא ההבנה את העיקרון הזה.
"ולגבי הבחור - זה מעבר לחייך וצחק עלי, הוא העביר עלי דאחקות דקות ארוכות עם חבר שלו..."
קחי בחשבון שאת ודאי לקחת את העניין אמנם בכעס רב, אבל לא נוצרה אצלך פגיעה חזקה, בגלל שאת אישה, את יכולה גם ככה להכיר גבר בשנייה, לפגוע בו אם בא לך..
לי נוצרה מאירוע שאני עברתי פגיעה חזקה הרבה יותר.

בקשר ל"זרקתי בחורות"- כמובן שלא זרקתי אותן. נפרדתי מהן בצורה יפה ומלאת כבוד. והמשכתי לכבדן גם אחר כך. הן לא נהגו באותה דרך.

sheep- רעיון מעניין.
עם זאת, קח בחשבון שכשמלצרית משרתת אותי ואני לא משאיר טיפ, עבורי אישית, זה דבר עוצמתי יותר. כי הבחורה השקיעה עבורי, ואני לא משקיע חזרה, ובכך מפצה על כל האנרגיה שהלכה והולכת בנסיונות להכיר בנות שמחליטות שאני לא ראוי.

אני לא בא לשנות שום דבר, מובן לי שבנות לא ישתנו.
בנות גם לא "ייפגעו" מזה שאני לא משאיר טיפ, הן עושקות כל כך הרבה כסף מגברים, שמינוס עשר\ עשרים שקל טיפ לא ממש יזיז להן.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 27-11-2012 בשעה 19:12.
ישן 27-11-2012, 20:14
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "ערב טוב חברים, מצאתי זמן פנוי..."

ציטוט:
"ולגבי הבחור - זה מעבר לחייך וצחק עלי, הוא העביר עלי דאחקות דקות ארוכות עם חבר שלו..."
קחי בחשבון שאת ודאי לקחת את העניין אמנם בכעס רב, אבל לא נוצרה אצלך פגיעה חזקה, בגלל שאת אישה, את יכולה גם ככה להכיר גבר בשנייה, לפגוע בו אם בא לך..

וואו... אתה כ"כ לא מכיר אותי... אני עושה מאמצי על לא לפגוע באיש, לא משנה זכר או נקבה. כן, כעסתי, אבל רבאק, אני לא מכירה אותו. נעלבתי ועבר לי...
אני ממש לא מאלה שיכולות בשניה לצאת עם מישהו. מעולם לא הייתי כזו. אני לא סופר-מכוערת, אבל גם רחוקה מלהיות דוגמנית שרודפים אחריה. מעבר לזה - אני די בררנית באנשים שמקיפים אותי (לא רק גברים), ומתוך כך גם בבחירת המערכות הזוגיות. הבררנות שלי ממש לא מתבטאת במראה החיצוני של בני הזוג שלי (וצריך היה לראות אותם כדי לדעת) כי זה בעיני כמעט ולא משחק תפקיד. האופי, האינטיליגנציה חוש ההומור והיחס הכללי לסביבה חשובים בעיני הרבה יותר. יצאתי פעם לדייט עם בחור מדהים ביופיו, שהודעתי לו בסוף הדייט שזה לא ימשיך. הסיבה היתה שהוא היה כ"כ שטחי וכל כך אידיוט, שפשוט לא היה לי על מה לדבר איתו...
היו לי במהלך חיי שלוש מערכות יחסים רציניות, ועוד שתיים קצרות או לא משמעותיות (במהלך התיכון). כל מערכות היחסים שלי, מלבד האחרונה, נגמרו עם קושי עצום, וממש לא תמיד ביזמתי. האחרונה, לאושרי הרב, לא הסתיימה ואני מקווה שתחזיק מעמד עוד עשורים רבים.

אני לא מאמינה שאישה שהיא משהו טיפה מעבר לפרצוף יפה, שהיא משכילה חמה ואוהבת, תשמח לצאת עם אדם שאלה התאוריות שלו על נשים.

תעשה מה שטוב לך, אבל אל תתפלא כשזה יבוא לך בבומרנג.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 05-12-2012, 22:26

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "[QUOTE]"ולגבי הבחור - זה מעבר..."

עם כל הכבוד-
הדיון הוא על להשאיר טיפים לבנות, ולא עלייך.
הפירוט שלך על חייך האישיים הוא טוב ויפה אבל לא תורם בהרבה.
לגבי זה שאת לא רוצה לפגוע בגברים- זה לא משנה אם את רוצה או לא. הכוח הזה קיים אצלך וזה גורם לך להרגיש טוב. לא לכולם היו מערכות יחסים בתיכון. אני מאמין שאם היו לך פחות מערכות יחסים היית כותבת אחרת..

אישה משכילה ,חמה ואוהבת, תבין לגמרי את הצד שלי ושל כל גבר שיחליט החלטה נכונה וחכמה לנקוט בעיקרון המדובר. אחרי הכל לכל מעשה יש סיבה, וחלק עיקרי מהמגיבים כאן יתמכו שהסיבות מוצדקות מאוד. מה גם שלא נכנסתי יותר מדי לפירוטן.
להפך- אישה קצרת רואי מבחינה חשיבתית, שבאמת היופי כנראה משחק אצלה חלק קריטי ולא הפנימיות, באמת תסתכל על זה- כמוך (אני לא אומר שאת כזאת)- בעין עקומה ולא יפה. ואז היא באמת תגיד שזה "עלוב.." אבל לא יהיה לה באמת את הכוח להבין מאין הדברים נובעים. כי היא שטחית מדי..
כמו שאני מבין בנות ששונאות גברים, ככה ההפך. אני למשל, לא אתנגד לצאת עם בחורה שבגלל שנאה לגברים נמנעת מלדבר איתם שיחות ארוכות. סביר מאוד שאנסה לשנות את זה ואבין שמדובר בתוצאה של פגיעות חזקות כאלה ואחרות.
מה איתכם?

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 05-12-2012 בשעה 22:31.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר