לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2012, 07:51
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
מידע חיל האוויר הרוסי רוכש 30 מטוסי Su-30SM נוספים

http://function.mil.ru/news_page/co...11539487@egNews

החוזה לרכישת 30 מטוסי קרב רב-משימתיים החדשים בשביל חיל האוויר הרוסי נחתם החודש. לפיו, אמורים המטוסים להגיע לחיל האוויר עד שנת 2016.

שהו החוזה שהני לרכש מטוסי Su-30SM, כאשר החוזה הראשון גם כן ל-30 מטוסים נחתם במרץ השנה. במסגרת החוזה הראשון סופקו השנה שני מטוסים, והשנה הבאה צפוים להגיע לחיל האוויר הרוסי עוד 10.

המטוס דומה לגרסאת Su-30MKM ונושא מערכות קיימות, מה שמאפשר ייצור בקצב גבוה (כטייסת בשנה) וכניסה מהירה לשירות לצורך החלפת המטוסים הישנים יותר שיוצאים מהשירות. Su-30SM מהווה פתרון ביניים עד לבשילת המטוסים המתקדמים יותר, כמו Su-35S, Su-34 ו-PAK-FA.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2012, 16:12
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
לענ"ד ה-SU-30 הרוסי או ההודי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "חיל האוויר הרוסי רוכש 30 מטוסי Su-30SM נוספים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Centurion
http://function.mil.ru/news_page/co...11539487@egNews

החוזה לרכישת 30 מטוסי קרב רב-משימתיים החדשים בשביל חיל האוויר הרוסי נחתם החודש. לפיו, אמורים המטוסים להגיע לחיל האוויר עד שנת 2016.

שהו החוזה שהני לרכש מטוסי Su-30SM, כאשר החוזה הראשון גם כן ל-30 מטוסים נחתם במרץ השנה. במסגרת החוזה הראשון סופקו השנה שני מטוסים, והשנה הבאה צפוים להגיע לחיל האוויר הרוסי עוד 10.

המטוס דומה לגרסאת Su-30MKM ונושא מערכות קיימות, מה שמאפשר ייצור בקצב גבוה (כטייסת בשנה) וכניסה מהירה לשירות לצורך החלפת המטוסים הישנים יותר שיוצאים מהשירות. Su-30SM מהווה פתרון ביניים עד לבשילת המטוסים המתקדמים יותר, כמו Su-35S, Su-34 ו-PAK-FA.

קישור למי שהרוסית אינה שגורה בפיו:
http://en.rian.ru/military_news/20121219/178264404.html

לענ"ד ה-SU-30 הרוסי או ההודי, הוא למעשה מטוס רב משימתי החל מאימון וכלה ביירוט, וככזה הוא יכול לשרת במקביל למטוסי היירוט SU-35 או למטוסי התקיפה לטווח ארוך SU-34 וכמובן להחליף את כל שאר המטוסים שישארו במלאי הרוסי. האם יש לך איזושהיא הערכת מחיר למטוס זה?

ומה דעתך על המאמר הזה:
Indonesia to Get $400 Mln Arms Credit from Russia
http://en.rian.ru/business/20121220/178289857.html

מעניין אם גם אנחנו היינו יכולים לקבל איזה אשראי נוח מהרוסים.

ישן 23-12-2012, 18:32
צלמית המשתמש של Taurus84
  משתמש זכר Taurus84 Taurus84 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "אני לא יודע מאיפה האנטי הרוסי שלך מגיע,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AJ-47
אני לא יודע מאיפה האנטי הרוסי שלך מגיע, במשפחה שלי נהרגו כ-10 דודים במלחמת העולם השנייה, ובטיהורים שסטאלין עשה, ואני לא אנטי כמוך.

תתפלא, גם במשפחה שלי ענפים שלמים באילן היוחסין נכרתו משתי הסיבות האלה.

אתה דובר רוסית? יודע לקרוא ברוסית? מכיר את הלך הרוחות ברוסיה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AJ-47
רוסיה הינה מעצמה עולמית ונמצאת בעליה, יחד עם סין והודו, לעומת ארה"ב ואירופה שיורדים למטה.
מה יקרה אם לאור המצב הכלכלי הגרוע בארה"ב, יוחלט במקום לעלות מיסים לקצץ בשירותים סוציאלים וכו', להקטין/להפסיק את סיוע החוץ שהעולם מקבל מהאמריקאים כולל ישראל? לאן נפנה לקבל נשק?

כשזה יקרה תזכיר לי את שיחתנו ואני אתנצל מקרב לבי. כל עוד זה לא קרה, אין על מה לדבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר