לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2012, 13:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
'השרת שנתבייש' / ספור עם רומני

אורי חלם שהוא לוחם שוורים ושהשור מנצח. הוא ספג פעם אחר פעם נגיחות במותן אבל נותר לעמוד בגבורה זקוף ולדקלם לשור את רשימות המועמדים לכנסת מרשימת גח"ל ההסטורית.

'אורי קום!' צעק השור באוזניו משך לו בתנוך ונגח פעם נוספת. אורי פקח את עיניו רגע לפני שהשור הודה כי הפסיד בוויכוח. מעליו עמדה טלי תוך שהיא חובטת באגרופיה במותניו.

היה לי חלום נוראי! היא הכריזה.

שוב פעם השור הזה? אין לך מה לדאוג, אין לו מושג בפוליטיקה של המזרח התיכון. גם כשהתקלתי אותו בפסק דין 'קול העם' ובעמדת משפחת נאששיבי מול הקוזין של אל חוסייני הוא רק געה בבכי.

חלום גרוע יותר אמרה טלי. הרבה יותר גרוע!

'השור ידע את התשובות?' שאל אורי בדאגה

אצלי בחלום זה לא היה שור אמרה טלי. זה היה דורון.

דורון? דורון לא מופיע בחלומות כי הוא ישן בד"כ בשעות הללו וחוץ מזה מה כל כך נורא בדורון התפלא אורי. יש דברים שהוא מבין בהם אפילו יותר ממני. תני לי יומיים שלושה ואני אחשוב על אחד כזה.

אורי תהיה רציני. דורון הופיע אצלי בחלום ואמר לי שהשרת של 'פרש' אבד.

אבד? זה לא יכול להיות. שימי הרי סגר אותו בכספת של בנק המזרחי שמור בכספת ומוגן על ידי אלף סיסמאות כך שרק עם טביעת אצבע משולבת בצילום קרנית מתאימים ניתן להגיע אליו. זה בטח חלום רע ותו לא פסק אורי. ועכשיו ברשותך יש לי שור פלספן לטפל בו. אמר והתהפך לצד השני. פעולה שנקטעה על ידי בעיטה עזה וכח הגרביטציה של הרצפה.

ת-ת-ק-ש-ר ל-ש-י-מ-י! ציוותה טלי.תבדוק מה קורה עם השרת.

אני לא אוהב לעשות דברים כאלה באמצע הלילה.

נכון, אבל יש המונים שתלויים בך. יתכן שסגמני ולינוקס מנסים עכשיו להתחבר ומקבלים הודעת שגיאה. איך תחיה עם זה?

אורי נאנח וחייג. המשיבון של שימי ענה במהירות: "הגעתם למרכז התמיכה של מערכת 'פרש'. אנו מטפלים בפניות קודמות. אנא, השאירו את פרטיכם ואחד האדמינים שלנו יחזור אליכם במהרה'.

פניו של אורי לבשו ארשת דאוגה. 'שימי נחטף' הוא אמר לטלי. 'השרת בסכנה'

איך אתה יודע?

'אחד האדמינים שלנו ישוב אליכם במהרה'? זה נשמע לך כמו הודעה שמישהו ממערכת 'פרש' חיבר? צריך לארגן משלחת חיפוש.

מי חטף אותו לדעתך?

אורי קם והחל להלך בחדר כארי בסוגר [בטוי מומלץ שנבחר לאחר עיון מעמיק בפורום ספרות]. זה 'הפרופסור מיל.'. ללא ספק. אויבנו הותיק.

אז מה עושים?

אין ברירה. צריך להעזר ב'אדמין הנסתר'.

האדמין הנסתר? הרי זו אגדה... ואולי זה אפילו מסוכן. אף אחד לא ניסה את זה כבר שנים. אורי לא...

אין ברירה. גורל האתר על כתפינו. רק האדמין הנסתר יוכל לסייע.

אורי נטל את מנורת הלילה ושפשף אותה שוב ושוב. מאומה לא קרה.

זה לא מחובר לחשמל העירה טלי ולחצה על המתג.

אורי ניסה ושב. הוא שפשף עוד ועוד את ההלוגן עד שקול רעם מחריש אוזניים נשמע בחדר.

מ-י ה-ע-י-ר א-ת ה-א-ד-מ-י-ן הנסתר!!

הו חן רב חסד אמר אורי. האתר שלנו במצוקה. שימי נחטף ע"י הפרופסור מיל. ודורון מסתובב בחלומות של אחרים. השרת חסום לגולשים ואין מי שיושיע!! חייבים לעשות משהו...

אההמממ... אמר האדמין הנסתר. באמת יש לי כאן פתק ששימי השאיר לי לפני שהוא יצא. רק שניה... חן נכנס למנורה ויצא כעבור רגע כשהוא אוחז בבריסטול. 'אז ככה', הוא אמר:

[font='lucida grande',tahoma,verdana,arial,sans-serif]ניתן להתגבר על ידי בעיה זו על ידי הוספת מיפוי ידני בין [/font]

www.fresh.co.il
ל IP החדש שלנו, 43.246.127.191, על ידי [/font]

הוספת שורה בסוף קובץ ה HOSTS במחשב, שבה כתוב כך

קוד]
52.246.893.271 www.fresh.co.il
קובץ HOSTS
נמצא ב:Windows: %systemroot%\system32\drivers\etc\hosts[/font]

מה? אמר אורי..
מה? אמרה טלי...
מה? אמר דורון מתוך החלום של טלי...
'מה מה'? מה אתם רוצים ממני? שאל חן. אני רק ג'יני או אדמין נסתר. יאללה. תעשו מה ששימי אמר ותנו לי לחזור למנורה
אני חוזר לחלום, אמר דורון
אני חוזר לויכוח עם השור אמר אורי
מי הכניס אותי לבית המשוגעים הזה ונסע לטייל בחו"ל... נאנחה טלי....
[/font]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-12-2012 בשעה 13:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר