לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2013, 20:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מי שנכנע לגחמות של בחורה כזאת מסבך את עצמו בצרות
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני לא חושב שזה חייב להיות..."

זה בולשיט של אמריקאים כל הדבר הזה-ומתאים לארה"ב: לא לישראל. לפני קצת יותר מעשור עבדתי במכירת יהלומים לטבעות אירוסין, מול לקוחות אמריקאים והייתי נדהם כל ערב מחדש מהטמטום של מנהגי הטכס של ה"פרופוז" של העם הזה... אנשים, שלפעמים ברור לגביהם שהם מין לוזרים עם דד אנד ג'וב, חופרים עד אין סוף ומגרדים גרוש לגרוש בשביל איזו חתיכת פחמן... חוקרים אודותיה כאילו מדובר בגביע הקדוש. חלק מהיהלומים עוברים אחד משני סוגי הליכים שאמורים לנקות את האבן ולהפכה ליותר בעלת ערך (אבל התהליכים משאירים סימנים שרק בעל מקצוע בקושי רואה) ואנשים אשכרה היו בחרדות שבגלל האלף חמש מאות דולאר שהם חסכו כי האבן "משופרת" הבחורה תגלה ותזרוק אותם... היו שופכים לי את הלב בטלפון בשיחות שנשמעו כאילו יצאו מסיינפלד. זה היה מעורר רחמים.

וזה לא שייך לישראל! אנשים פה עובדים קשה בשביל אולי לקנות דירה בקושי: לא בשביל בחורות ואנביז שרוצות קליפ לבת מצווה, טיסה רומנטית לגיוס, אוטו לשחרור, הצעת נישואין עם נזק של שלוש אלפיות וחתונה שצריך לקצור כליות משכונה שלמה במומבאי בשביל לממן. זו סחטנות שמזכירה את ארגוני המחבלים. אסור לשתף אתן פעולה. חייבים קרוב לתחילת החלק הרציני של מערכת היחסים למצוא איזה יום טוב שבו היא מרגישה חייבת לך ולהכניס בחוכמה איזה סיפורון על כמה אתה אדם של רגש וכבוד ואהבה, ולא "פוני" שמזיין מהצד ואחרי זה קונה פרס לפיצוי... או כל שטות דומה שתתן לך את פתח המילוט העתידי מפני אפשרות של סחיטה באיומים של טובות הנאה, רישום כוזב במסמכי תאגיד הרבנות או קשירת קשר לביצוע שוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2013, 09:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תל אביביות לא יגידו "רואה אותך אבא לילדים שלי"
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "היא לא היתה מהסוג התל אביבי..."

קודם כל זה יהיה "אני רואה אותך אבא של רגב, כשיבוא לעולם". דבר שני הן לרוב לא מדברות על ילדים כי הן מפחדות מלידה/מפחדות מילדים/חושבות שהחתול לא יסתדר עם התינוק. למה אתה חושב שתל אביביות עושות ילד מתרומת זרע בגיל 40? כי אז הן כבר יודעות שחתולים מתים תוך כמה שנים וגם כי הבדידות בדירות האה-לה-אסקימו לימון עם התקרות הגבוהות וחדרי המדרגות שיש בהם הד מפחיד בלילה - הבדידות הזאת חזקה מהפחד מלידה.

בכל מקרה לגזור ולשמור, משפטים שבחורות אומרות כשהן רוצות להביע מין אהבה רגשנית+, למרות שמילולית אין למשפט שום משמעות:

1. "אני רואה אותי ואותך מזדקנים יחד".
2. "רואה אותך אבא לילדים שלי"
3. "גברים כמוך בחיים לא בוגדים, אני מכורה לך".
4. "אצלי אהבה זה לנצח - הרי היית בתוכי, אתה חלק ממני" (שי שי בלי הערות בבקשה, אשכרה יש שאומרות את זה)
5. "אני מרגישה כאילו אני מכירה אותך כל החיים שלי".

אתה יכול חופשי להוסיף מהנסיון האישי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:57

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר