לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2013, 13:39
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
טוש שבודק שטרות מזויפים - זה באמת עובד ב100% מהמקרים?

מצאתי את עצמי עם שטר מזויף של 200 ש"ח. הדבר שזעזע אותי זה שקיבלתי את השטר בסניף דואר כשביצעתי משיכת מזומן מחשבון בנק של בנק הדואר. בכלל לא עלה בדעתי שיש דבר כזה שבנק ייתן לך כסף מזויף. כמובן שבסניף מסרבים להאמין שהם עשו דבר כזה ועד עכשיו לא הצלחתי להשיג בטלפון של בנק ישראל מענה אנושי במחלקת מטבעות.

עזבו את זה. העניין העיקרי פה הוא שקניתי טוש לזיהוי שטרות מזויפים ועכשיו קראתי באינטרנט שזה לא תמיד עובד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

למישהו יש ניסיון עם טושים כאלה? נראה לי שפעם היו כאן כמה חבר'ה שסיפרו שהם עבדו במקומות כמו מקדונלדס. יש פה מישהו כזה שקיבל הנחיה להשתמש בטוש כזה כשהוא מקבל סכומי כסף גדולים או משהו כזה? אני מחפש איזושהי עדות לזה שהטוש זה דבר אמין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2013, 16:18
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני רואה הכל! פשוט לא מגיב..."

זה לא בסדר מצדך. תחשוב על זה שאיזה אזרח ערבי יכנס לכאן, יקרא את הפוסט של גולני ויראה שאף יהודי לא נלחם על כבודו שנגזל. תחשוב על אפקט הפרפר שיכול להיווצר כאן - אותו ערבי יכול יום אחד, אחרי שנהפוך למדינה דו לאומית, להפוך לראש הממשלה והוא יזכור לכולנו שאף יהודי לא הגן עליו בפרש והשנאה שתגדל בתוכו מאז אותו יום תוביל לזה שהוא ידחוף להעברת חוקים שישללו מכל היהודים זכויות שונות.

והכל יהיה בגללך. כי החלטת לוותר על ההזדמנות להראות בפומבי שלא כולנו חושבים שכל הערבים הם זייפני שטרות מומחים שיכולים לזהות כסף מזויף בתוך פרק הזמן שלוקח לאדם הממוצע למצמץ.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 03-01-2013 בשעה 16:26.
ישן 03-01-2013, 16:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "איפה פה הרמאות?!"

אני מניח שכשהוא מחזיר את הכסף לבנק אחרי הריסוס הוא אומר לטלר "לקחתי ממכם את הכסף הזה ועברתי על כמה מהשטרות עם טוש בדיקה. התוצאה מעידה על זה שהכסף מזויף". פה הרמאות!

הטלר קורא לאחראי והאחראי מקבל לידיו את הכסף ומבטיח לבדוק את העניין. בסופו של דבר מגלים שהכסף אמיתי למרות שאיכשהו הטוש בדיקה מעיד אחרת וככה הבנק לומד שלא ניתן לסמוך על הטוש.

כאשר תגיב לי אני מבקש שלא תתייחס לזה שהמצאתי פה תסריט דמיוני שאין לו סימוכין אלא תתייחס לטקסט כאילו אני 100% צודק כך שהתיאור שלי משקף את הדברים כפי שהם.

עריכה:
מקריאה שנייה של הטקסט שלי עולה שגם בתרחיש שהמצאתי אין רמאות. כאשר תגיב לי זה יהיה אדיב מצדך להתעלם מהעניין הזה ולהתרכז בעיקר - אתה לא יכול פשוט לא להגיב לפוסט של גולני..

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 03-01-2013 בשעה 16:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר