לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2013, 10:59
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שאלה מכל הלב:"

אני מעדיף ללכת לבד. לסרטים גדולים (כמו למשל "הנוקמים") אני הולך עם אחרים ולסרטים קטנים/איכותיים (כמו למשל "ענן אטלס") אני הולך לבד אבל בתכלס אני לא אוהב ללכת לסרט עם עוד מישהו או עם בת זוג כי יש לי בעיה כזו שאני כל הזמן שואל את עצמי במהלך הסרט האם האדם שלידי נהנה או לא וזה משפיע על המסוגלות שלי להישאב לסרט וליהנות ממנו. למשל - כשמי שיושב לידי נאנח כאילו הוא משועמם (אחרי שאני בחרתי את הסרט) זה הורס לי.

שיהיה ברור שאני לא מאלה שרגישים לרעשים בקולנוע למרות שאני שומר על השקט כדי לכבד אחרים. אני יכול ליהנות מסרט גם אם (וזה קרה לי לא מזמן) חבורה של ערבים יושבת מאחורה ועושה צחוקים בקולי קולות תוך שהם נכנסים לעימותים מילוליים עם צופים שהרעש מפריע להם.

האנשים הזרים באולם לא קיימים מבחינתי. אני "רגיש" רק לאנשים שמגיעים איתי. אני לגמרי מעדיף ללכת לבד.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 05-01-2013 בשעה 11:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2013, 22:21
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לאיזה סרט שייצא ב2013 אתם כבר מחכים ומתכוונים לראות אותו בקולנוע?"

ואו, יש המון

אחד מהסרטים הבוטים שאני מחכה להם, זה סרט 43.
בבקשה- צפייה בטריילר מומלצת מעל גיל 18.

למה אני מחכה לזה? לקחו מליון שחקנים מפורסמים וגרמו להם לומר הרבה גסויות
זה נראה סרט משעשע שיוצאים ממנו בפה פעור...
כמו בכל סרט- יש מאוכזבים ויש שאהבו. אני בעד לתת הזדמנות

חוץ מזה, אני מחכה ל: איש הפלדה, ארץ אוז, בית ספר למפלצות , המשחק של אנדר וההוביט 2.

ונרשום בנפרד כי אני רואה שהסרט לא בקישור- הסרט THIS IS THE END.
שצריך להיות ממש משעשע לפחות כך נראה.
כאמור 18 פלוס וזה.

עריכה: אה כן, ואמה ווטסון!!

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 28-01-2013 בשעה 22:31.
ישן 17-02-2013, 08:00
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "איזה אכזבה הביקורות של מת לחיות"

הביקורת בעין הדג: (אתר ביקורות הסרטים הישראלי הטוב ביותר)

"מת לחיות ביום טוב" יכול לשמש כר פורה לדיון בנושא הסבוך של המתת חסד. במקרה הזה, ‏המתת חסד של סדרות קולנועיות ... "מת לחיות ביום טוב" הוא הסרט שאליו סדרות סרטים אחרות צריכות להצביע ולהגיד ליקיריהן: ‏‏"אם פעם יקרה לי משהו רע, אני רוצה שתבטיח שתהרוג אותי. רק אל תיתן לי להפוך ל… זה" ... הבעיה הגדולה של הסרט היא לא שהעלילה היא אידיוטית, אם כי היא בהחלט מאוד אידיוטית ... הבעיה הגדולה של הסרט היא גם לא התסריט, וזאת למרות שהתסריט הוא אחד הדברים הכי חובבניים שתוכלו לזכות לשלם עליהם 38 ש"ח בעתיד הנראה לעין ... אילו היה לסרט הזה שם אחר, הוא לא היה גורם הרבה נזק: סתם עוד סרט מחורבן שאף אחד לא ‏ישים לב אליו, וכנראה ייצא ישר ל-‏DVD‏ ... אם יש לכם אהדה כלשהי לסדרת " מת לחיות", הולך להיות לכם יום ממש רע".

מאז שהסרט יצא הדירוג שלו באתר imdb רק צונח כלפי מטה ונכון לעכשיו הוא עומד על 6.2 (לפי הצבעות של יותר מ9,000 איש - שזה הרבה יותר אנשים מאשר משתתפים בכל סקר ממוצע).

אכן סרט שלא שווה לבזבז עליו את הזמן. אפילו בבית, בצורה פיראטית, לא שווה לראות אותו. אפילו אם זה יום כיפור ובגלל תקלה ברשת אף אתר לא עובד חוץ מאתר עם לינק לצפייה במת לחיות 5 - גם אז לא שווה לראות אותו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר