לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2013, 01:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני עדיין לא מבין מדוע שימחה לאיד"

שיט, שרוקי הקדים אותי עם מטאפורת השיכרות.

אז הנה מטאפורה אחרת. זה די דפק כשפורצים לבנאדם לבית וגונבים לו דברים. רק מה, מי שמפרסם ברבים שזה עתה ירש ירושת מיליונים אך עוד לא התקין מנעול ומערכת אזעקה מזמין זאת על עצמו. זה נורא קל לטעון שהם לא צפו שמישהו ינצל את הערכים הפרוצים שלהם, אבל באותה מידה, זה נורא קל לטעון שבחורה שמתרוצצת במשכנות המסתננים בדרום תל-אביב לבדה בחושך לא ציפתה שיאנסו אותה. וכן, אני מקביל את הכיבוש של אירופה בידי האיסלאם לאונס, ואונס די מחריד.
גם כשבחורה ליברלית ועצמאית הלבושה בצורה חושפנית היא בחורה פמיניסטית התומכת בשוויון, קידמה ואחוות אחים, עדיין היא יכולה לשאת מיכל גז מדמיע כדי להגן על עצמה ממי שלא חושבים כמוה. זה לא יעשה אותה פחות ליברלית או מתקדמת, אבל זה בהחלט ייגן עליה מפני אילו שאינם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2013, 02:24
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
למרבה הצער, זה לא כזה פשוט
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שיט, שרוקי הקדים אותי עם..."

והבריטים, אגב, לא ממש פתחו רגליים לאיסלמיסטים תוך קריאת הטיימס. צריך לזכור שמדובר בתהליך הדרגתי וכי המוסלמים הראשונים שהגיעו אליה באו מתת היבשת והיו ממש לא רדיקלים מבחינה דתית. ההקצנה באה עם הדורות הבאים ועם מהגרים חדשים. בסופו של דבר, ובעיקר אחרי פיגועי אל קעידה נקטו שם בצעדים די קשוחים מול ארגונים איסלאמיסטים קיצוניים, רק שמעט מדי ומאוחר מדי. הם מנסים להצר את דרכיהם של מקדמי מדינת השריעה מבלי לוותר באופן קיצוני מדי על החירויות שהם דוגלים בהן, וזה לא קל. בסופו של דבר הם יצטרכו להתקשח והם יודעים זאת. קמרון, אגב, לא מזמן דיבר על בריטניה כ״מדינה נוצרית״ וזו התבטאות שמרמזת על גישה לעמותית שהגיע זמנה.
ישן 18-01-2013, 05:52
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "למרבה הצער, זה לא כזה פשוט"

סליחה ידידי, אבל אני פשוט לא מסכים עימך. הבריטים פתחו רגליים מעצם כך שהם מוותרים על החירויות שהם דוגלים בהן כדי שלא לוותר עליהן. בדמוקרטיה יש זכות לאדם לקרוא לדיקטטורה, אך אין לו הזכות להשליט כזו. יש לאדם זכות לדבר ואף לפעול למען חקיקה המגבילה חירויות, אך אין לו הזכות להשליט אותה ברחובות בלי חקיקה מתאימה - וזה מה שעושים אנשי השריעה בבריטניה.

הטפה לשריעה - חוקית ומותרת (גם אם מטרידה משהו).
השלטת השריעה, בלי שום בסיס חוקי - בלתי מתקבלת על הדעת.

בנקודה זו הבריטים צריכים היו לקום ולומר "סליחה, WTF? מי שרוצה להשליט חוקים משלו, שידבר עם הBobbies ומי שמעליהם." רק מה, בטוענה של חירויות הן מוותרים על חירויות ועל שלטון החוק. אם זו לא ההגדרה של לפתוח רגליים, אינני יודע מה כן.

ישן 18-01-2013, 10:22
  קוני קוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה ידידי, אבל אני פשוט לא..."

קצת על אבולוציה של השפעות הגירה.
את ראשית שנות השבעים חילקתי בין משפחתי שבאנגליה למשפחתי שבקיבוץ, בכיתה שלמדתי בקולג (לימודי ערב) ההינו חמישה "זרים" - גרמניה , צרפתיה, הודי ,פקיסטאני ואנוכי.
היום , כאשר אני מבקר באנגליה ועובר ליד הקולג לא אטעה לומר שהנוף הוא "שחור",את המדרכות מציפים תלמידים שחזותם "איסלאמית".
משפחתי בעלת רקע של ערכים ליבראליים, מצביעי לייבור מסורתיים - בשנים האחרונות ומביקור לביקור אני שומע קולות בשיחות הסלון המשפחתי שנאמרים אומנם בבדיחות אבל משקפים את "תחושת האי נוחות" מהמצב ומצדדים הצטרפות לנאשיונאל פרנוט כדבר היחידי שיתן משקל נגד להשתלטות האיסלאמית על הערכים הבריטיים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.40 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר