לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2013, 17:27
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
תו מוזיקה סקופ: פרופסור ירון זליכה בהקלטה - דרעי העלים 30 מיליון ש"ח מתקציב המקוואות

פרשת המקוואות: לאן העלימה ש"ס 30 מיליון ש"ח?

פרופסור ירון זליכה, שכיהן כחשב הכללי במשרד האוצר, חושף כיצד נעלמו 30 מיליון שקלים מתקציב המקוואות שקיבלה ש"ס ומה היה חלקו של אריה דרעי בפרשה. את הדברים, שנאמרו במהלך שיחה בינו לרב אמנון יצחק, אישר זליכה לפרסם.

הקריטריונים לבניית מקוואות

"עשו מכרז, נושא קרוב לליבך [של דרעי], מקוואות. דבר חשוב? חשוב. יש קריטריונים, אם יש X אוכלוסייה שמשתמשת במקווה - אז בונים מקווה, ואם זה X אנשים - אז בונים מקווה כזה, אם יש Y אנשים - בונים מקווה כזה. [כלומר, אתה] מחשב סטנדרטים לפי האוכלוסייה שיש. תלך לרמת אביב - לא צריך מקווה, שמה אף אחד לא משתמש, אולי הרב, תלך לבני ברק - אתה צריך הרבה מקוואות, נכון? צריך גם מקווה לגברים, ידעתם שיש מקווה לגברים גם?

5 מציעים בשם אריה דרעי

עכשיו, אריה דרעי סגר עם אהוד ברק. אהוד ברק היה ראש הממשלה. הוא הרכיב קואליציה. אתה רוצה שש"ס תהיה בפנים? כן, בהסכם הקואליציוני אני רוצה מאה מיליון שקל למקוואות. פשוט, משהו רע בזה? לגיטימי. טוב. מה הבעיה? באותה נקודה, גם אם תמלא את כל הארץ במקוואות לפי הקריטריונים, לא תוכל להוציא מאה מיליון שקל [כלומר, אין צורך בכסף רב כל כך]. טוב, עכשיו עשו מכרז, עשו מכרז ונגשו חמישה מציעים: אריה דרעי, אריה דרעי, אריה דרעי, אריה דרעי ואריה דרעי, רק שתבינו, קודם כל שתי הצעות נשלחו מאותו פקס.
http://shofar.tv/videos/2727

נערך לאחרונה ע"י ck5760 בתאריך 21-01-2013 בשעה 17:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2013, 22:34
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
"מתחלחל" למצלמות אולי...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "דרעי הוא התקווה הלבנה הגדולה..."

בזמנו - כשאמרו "הוא זכאי" דווקא הייתי לצידו (אחח איזה נאיבי הייתי).
היום - הספיקו לי 3 דקות שמיעה של ראיון איתו ברשת ב' כדי להבין שהוא כל מה שרע בפוליטיקה הישראלית.
לשאלה אחת בראיון "האם אתה מביע חרטה על מה שעשית"
הוא ענה בסגנון: "עכשיו אני חכם יותר ומנוסה יותר ואני מתחרט על איך שפעלתי אז" - כלומר לאוזן הנאיבית הוא מתחרט למי שרוקא בין השורות "למדתי, הפנמתי עכשיו אשיג את כל מה שאני רוצה אבל בלי להתפס ובלי שאפילו תדעו מזה...".
מה שהכי הפריע לי זה שהוא מנגן למראיינת "אנחנו כפופים למרן" "רק מרן" ... משל הוא היה מל"ו צדיקים - בפועל הוא מתחמן את כולם מחוץ לש"ס ובתוכה.

נערך לאחרונה ע"י ck5760 בתאריך 21-01-2013 בשעה 22:37.
ישן 21-01-2013, 22:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כי דרעי מוכן לסכן את מדינת ישראל בשביל כח וכסף במידה שמנהיגים חרדים אחרים - לא
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אבל זה די מוזר ואני לא יודע איך לאכול את זה"

כי רק אריה דרעי יכול לנסות לארגן רוב יהודי לאוסלו או לרקוח תרגיל מסריח עם פרס נגד שמיר. כי רק הוא מתחכך עם ראש הנחש רמון. בקיצור אם מישהו מעונין למכור את ארץ ישראל או את עם ישראל - דרעי פנוי לעסקים.

דרעי יפרק את ש"ס. דרעי יעולל לרב עובדיה כל תעלול אשר הוא אישית יצבור ממנו שמץ של כח. אין לי ספק שהוא זה שמוליך את ש"ס למאבק האלים בכח להשפיע, שהוא זה שפותח חזית מול אגו"י ושהוא זה שמנסה לעורר שדים עדתיים מרבצם. נראה לי שאלי ישי מעדיף עוד ארבע שנים של חקירת אסון הכרמל אצל המבקר מאשר ארבע שנים של ישיבה בראשות אותה מפלגה עם דרעי...

נ.ב

הפתעתי אותי כשהצהרת כי תצביע ג'. הייתי בטוח שאתה יותר בכיוון של כח להשפיע
ישן 21-01-2013, 23:12
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
אני מתחיל להבין שנרקמת פה ש"ס חדשה, ש"ס של עבריינות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כי דרעי מוכן לסכן את מדינת ישראל בשביל כח וכסף במידה שמנהיגים חרדים אחרים - לא"

אבל עדין לא מובן לי, למה השמאל רוצה את דרעי, ואני אסביר לך למה, השמאל ימכור את המדינה לערבים ובלבד שלא תיהיה פה יהדות(לא העם היהודי), הם לא רוצים יהדות, אז אני פשוט לא מבין למה להם לחבור לדרעי, הגם שהוא מתאים להם מבחינת השקפה מדינית....
אני פשוט מוכרח לומר, וקח את דברי כמו שנאמר "גזור ושמור", שחייב יהיה לומר שהם רואים בדרעי החרדי מחמד שיעזור להם לצאת נגד התורה ולומדיה, וגם יש לו כח גדול (10-11 מנדטים), הוא גם ישכנע את הרב עובדיה שצריך להכניס בחורי ישיבות לצה"ל.

ואני חושב שהוא מתחיל לפזול לשמאל גם בכתבה הזאת:
http://www.iba.org.il/bet/?entity=901703&type=1

גם פה:“בחורי ישיבה לכל החיים זהו רעיון שאי אפשר לחיות אתו. בחורים לא יכולים וגם החברה לא יכולה."
http://www.jdn.co.il/news/169975

ואני אומר את זה בתור הסתכלות מוכרחת(אני מקווה שאתה מבין למה אני מתכוון ואולי מסכים איתי)

נ.ב.
אני מצביע ג' אבל מעריך את מידת האמת של הרב אמנון יצחק, למרות שאני חולק עליו בנוגע לגדלותו של הרב עובדיה יוסף, בציבור האשכנזי לא מחזיקים ממנו גדול הדור, והדברים מתגלים לאט לאט היום, כמו שהאמת מתגלה לבסוף.
בעיקר אני מצביע לג' כי מבחינתי ליצמן הוא כחלון והרבה יותר ממנו, רק שהוא לא נסקר בתקשורת רק בגלל שהוא חרדי....
וגפני מבחינתי צריך ליהיות פרופסור לכלכלה, וללמד את כל הכלכלנים איך עושים חישוב.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 21-01-2013 בשעה 23:20.
ישן 22-01-2013, 06:47
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אני מתחיל להבין שנרקמת פה ש"ס חדשה, ש"ס של עבריינות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
השמאל ימכור... ובלבד שלא תיהיה פה יהדות...

[1] אם יש 'מוכרים' אז דרעי ישמח להצטרף לעסקה. לכל עסקה

[2] יהדות? מה לדרעי ולזהותה של היהדות כפי שרואה אותה מצביע ש"ס ממוצע? בשביל השכן הותיק שלי לשעבר 'יהדות' משמעה להקפיד קלה כחמורה על כל מה שקשור ב'בין אדם לחברו', לקום ב04:30 בעונות שזה נדרש [אני רציני] כדי להתארגן ולנסות להתפלל בהנץ החמה. לצאת לעבוד במלאכת הכפים שהוא עוסק בה שעות רבות לפעמים גם אחרי מנחה-ערבית. לגור בעוני יחסי בדירת קרקע זעירה וישנה, לשרת כחיל קרבי במילואים [סרוג-מסורתי שנמשך לש"ס בהתעוררות הגדולה בימי הרב פרץ], ללכת לשיעור דרך קבע ב21:00 ולהיות בטוח שהוא עפר ואפר ליד ת"ח רק בגלל שאינו לומד כמוהם.
לדרעי יש גישה 'קצת' קונה ליהדות. המשותף בין שניהם זה שגם דרעי חושב שהשכן שלי לשעבר הוא עפר ואפר לידו ואינו סופר אותו ממטר. הרי השכן שלי יצביע למה שהרב עובדיה יאמר להצביע בכל מצב ובכל תנאי והאריה השואג [או יותר נכון הצבוע המרייר] הצליח להגיע הכי קרוב לאוזן של הרב. אז מי זה השכן שלי שדרעי העשיר יתפנה מיחסי הפרכוס ההדדי עם רמון, ליברמן ושאר שועים בכדי לעסוק בצרכיו?

פעם, מזמן כשהדלת שלנו נטרקה בשבת והתנוקת נותרה במיטתה בתוך הבית ואני עם העדר היכולות הטכניות נותרתי בחוץ - שלף אותו שכן אדוק את ארגז הכלים שלו ומבלי שנתבקש ומבלי לתהות 'מה יאמרו' או להתעכב לשאלת רב החל לפרק את הסורגים כדי להכנס פנימה מהחלון. זו יהדות במיטבה.

אז הנה מצאנו עוד משהו שדרעי גם יודע לעשות: לא לתת לסורגים או לקודש כלשהו לעכב אותו מלהכנס בעד לחלון. זו יהדות בכלימתה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר