לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2013, 11:36
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוי די, בחייך, על מה אתה..."

הוא ביזה את הספורט, ספורט אמור להביא ערכים שאנו נתקלים בהם כל הזמן, תחרותיות, הוגנות וכו' לספורט יש חשיבות בהקשר הערכי מעבר להנאה שהוא גורם לחלקנו... אני חושב שהביקורת הציבורית והשחרתו בתקשורת כבר גרמו לו לשלם את המחיר על מעשיו... הוא יירשם לנצח לרעה בספרי ההיסטוריה גם אם תרם רבות לקידום המודעות והמחקר במחלת הסרטן, היה יותר יפה אם גם היה בן אדם הגון ודובר אמת והרבה אנשים נפגעו ממנו (אנשי ספורט, אנשים שהוא תבע שכביכול הוציאו נגדו דיבה וכו') והיום הוא כנראה לא יתן השראה לאף חולה סרטן...
אבל זו דעתי..

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2013, 17:04
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ובמובן אחר, הוא הקפיצה עליו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אז הוא שקרן, ספורטאי זייפן, רמאי... ואת מה שתרם למלחמה בסרטן בשנה אחת, אתה, אני ואישתי לא נתרום ביחד כל חיינו.
ההשוואה בינו ובין ברני מיידוף מביישת... אותך

אז בוא נסתכל על זה בפרספקטיבה אחרת.

אם ברני מיידוף לא היה לוקח את הכסף לכיסו, אלא משקיע חלק ניכר לחקר הסרטן (ובוא לא נהיה תמימים בבקשה, לאנס ארמסטרונג עשה לביתו לפחות באותה מידה שבה הוא עשה לחקר הסרטן) זה היה מכשיר את המעשים שלו? זה היה עושה אותו נאלח פחות או לא נאלח בכלל?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-01-2013, 18:59
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לאנס ארמסטרונג לא גנב כסף שלא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
לאנס ארמסטרונג לא גנב כסף שלא היה שייך לו...

הוא כן. הוא שיקר והוציא במרמה כסף מאנשים (בין אם זה בקניית צמידים צהובים ובין אם זה בתרומה של כסף למען המטרה).

בנוסף בזכות הרמאות שלו הוא הרוויח כסף בתחרויות (וספונסרים וכו') כסף שחלקו הלך לכיס שלו וחלקו הלך לחקר המחלה.

אז השאלה עומדת בעינה- אם מיידוף היה תורם חלק מהכסף שהוא גנב- האם זה היה עושה אותו פחות אשם?
ציטוט:
מצטער, אני לא מצליח להבין איך אתם שמים את הספורט לפני חשיבות החיים.

מתי שמעת אותי מדבר על ספורט בכלל??

הבנאדם חטא פעמיים-
פעם ראשונה, כאמור, בהוצאת כסף במרמה וזיוף תחרויות שהוביל לצבירת כסף נוסף.

פעם שנייה בכך שאנשים שהובלו כמו צאן (פעם הייתי צוחק על כל העאלק רוכבי אופניים עם הצמידים הצהובים, עכשיו אני צוחק עליהם הרבה יותר) ופעם באה, למען בנאדם אמיתי- הם לא יתרמו את הכסף, כך שכמה שהוא טרם למען ה"מטרה" הוא גם הזיק לה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-01-2013, 13:53
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי viv77 שמתחילה ב "TOUR DE FRAUDS"

עולם הספורט המקצועי (המקצועי ברמה בעולמית) זה עולם של סמים שלא ניתנים לגילוי.
עולם בו הספורטאי מקבל זריקה לפני התחרות ואז מקבל את הנוגדן ברגע שהוא נכנס לחדר ההלבשה.

הפשע האמיתי שהוא ביצע היה להיתפס.
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר