לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2013, 21:18
צלמית המשתמש של CynicalSharp
  CynicalSharp CynicalSharp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.11
אם יש גן עדן?

טוב אז השם שבחרתי לאשכול קצת קיצוני
לבעיה שלי, למרות שהיא לא מינורית כ״כ.
טוב מה שקורה זה שאני חייל כרגע - לאחרונה
הורי לא מסתדרים לצערי. בנוסף, מישהי
מהעבר מנסה לגרור אותי לחזור לימים עברו
פתאום אחרי שהיא הבהירה לי חד וחלק שאני והיא לא
נמשיך בקשר ואני מוצא את עצמי ארבעה חודשים
מרותק בבית בדיכאון קליני בגללה.
פתאום היא מכניסה אותי למלכוד שעוד יש
לה ״חבר״ רוצה להחזיר את מה שהיה, שולחת הודעות.
ואני הכי צריך אותה כרגע, אבל סיבוב שני איתה בפרידה אני כבר לא אחזיק מעמד.
לגבי הורי -
מצער אותי לשמוע שאמא מתפרקת, לפעמים
אני אומר למה אני צריך את זה על הראש עם הלחץ של
הצבא, אבל אני גדול אמא עושה ותעשה הכל בשבילי
מחובתי להיות שם אפילו כשקשה.
מה דעתכם על שיגרת חיי? אותי זה כבר מצחיק איפשהו..
פשוט לא יודע לאן החיים שלי הולכים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2013, 22:15
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "אם יש גן עדן?"

תשמע, אם יש גן עדן, כנראה שהוא נורא משעמם... אחרי הכל, שותים, הרפתקנים, נואפים ושאר אנשים שאוהבים לעשות חיים לא אמורים להצליח להיכנס... כך שנראה לי שגן העדן יהיה נורא סטרילי בתנאים הללו...

לגבי שגרת חייך - כולנו עוברים תקופות של קקה שנדמה שהכל נופל על ראשינו בבת אחת. אין מה לעשות בנידון מעבר ללהמשיך להסתכל קדימה. עם האקסית שלך נתק קשר - לא משנה מה יקרה מכאן והלאה, סביר להניח שהיא רק תפגע בך עוד. היא משחקת ים\יבשה איתך וזה קורע את הלב שלך... פעם כן, פעם לא, פעם למה לא.... עזוב אותך... כשיש לך שן רקובה, אין טעם להמשיך לנדנד אותה. תעקור וזהו. זה לא יהיה נעים בהתחלה אבל רק כך תבריא

ישן 20-01-2013, 08:33
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

אל תרגיש כאילו אתה לבד בתחושה שהחיים "כבדים עליך". גם לי ולאחרים זה קורה. זה פשוט לא משהו שנהוג לדבר עליו עם הסביבה וחבל. כשהייתי בגילך הייתי שומר הכל בבטן כי הרגשתי בושה מעצם הרעיון של לחלוק עם הסביבה שלי תחושות לא טובות כמו דיכאון ושיט אבל עם השנים אתה לומד שמעצם השיתוף נוצרת תחושה מסוימת של הקלה.

אתה חייב לדבר עם האקסית שלך ולספר לה לאיזה מקומות אפלים היא מכניסה אותך בתוך עצמך. אתה בטח אוהב אותה ולא רוצה להצטייר בעיניה כחלש ובגלל זה אתה לא מספר לה מה עובר עליך ואיזה השפעה יש לה עליך אבל זו טעות. מה יש לך להפסיד? הקשר הרומנטי כבר הסתיים. אם היא בן אדם טוב אז היא תפגין כלפיך התחשבות ותחזק אותך ועצם השיתוף איתה יעזור לך להתנקות מהתחושות הרעות ואם היא בן אדם רע שיפגין אדישות וחוסר אכפתיות אז תתחיל לחלחל בך ההכרה בזה שהיא לא שווה את זה שתרגיש דיכאון בגללה.
ישן 20-01-2013, 11:40
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "צ׳אקי הבנת אותי לגמרי..."

אתה יכול להמשיך ככה גם עוד 20 שנה. כל יום נוסף שבו אתה ממשיך לתחזק בראש שלך את הפנטזיה שבמסגרתה יום אחד אתם תנהלו מערכת יחסים נורמלית זה עוד יום שיקשה עליך בעתיד להתנתק ממנה. אפילו אם אתה לא רוצה להיות עם מישהי אחרת (כי אתה נעול על האקסית או מסיבות של ביטחון עצמי) אתה חייב לפתח מערכות יחסים חדשות עם נשים - אפילו סתם ידידות. בסופו של דבר, זה מה שישחרר אותך.

זה ברור שהאקסית נהנית מזה שאתה בסביבה. סביר להניח שהיא מרגישה ממך שיש לך רגשות חמים אליה, שאתה מקשיב לה כשהיא מדברת וכו' וזה נורא נעים לה להיות בקשר עם אדם כזה. אפילו מאוד יכול להיות שהיא אוהבת אותך אבל בצורה לא רומנטית. זה לא דבר נורא, להיפך. לי יש קשר ידידות עם מישהי שהייתה בת זוג שלי. היא יזמה את סיום הקשר והיה לי מאוד קשה עם זה במשך המון זמן אבל שנינו הגענו להכרה בזה שאנחנו אוהבים אחד את השניה ואנחנו רוצים לשמור על קשר ולהיפגש מידי פעם כי כיף ונוח לנו זה עם זו.
ישן 20-01-2013, 13:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

תקופות רעות באות, אבל צריך לזכור שהן גם הולכות. אני מקווה שיש לך אחים ומשפחה תומכת שיכולים לעזור לך עם המצב בבית. זה שינוי קיצוני ולא נעים, חשוב שתשתף חברים שלך/ אחים/ משפחה באיך אתה מרגיש. חשוב לפרוק ולא לשמור בבטן תחושות רעות. השיטה שלי היא לחפור לכל מי שמתעניין (למזלי בורכתי בחברות ומשפחה עם סבלנות), לשמוע מלא דעות שיכולות לתת לך זווית חדשה על העניין, לצאת לבלות קצת עם חברים, או לעשות דברים שאני אוהבת (מוזיקה, כתיבה, אמנות)

זה בנוגע לגירושין, שאני ממש מקווה שיחלפו מהר וישאירו את המשפחה שלך כמה שיותר שלמה.

בנוגע לאקסית, לא הבנתי. היא מעוניינת שתחזרו להיות ביחד? או פשוט התחילה לדבר איתך שוב?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר