לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2012, 22:18
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
Halo 4: Forward Unto Dawn

במקרה נתקלתי בסדרה באתהשפורפרת. מי שלא מכיר את Halo, בקצרה אספר שמדובר במקור במשחק שיצא ל-XBOX (קונסולת משחקים של מיקרוסופט) והפך להיות סיפור הצלחה גדול, בגלל עלילה מעניינת ופס-קול שזכה בפרסים רבים.
העלילה מספרת את קורותיו של דמות בשם Master Chief, לוחם אנושי המשתתף במערכה האדירה של האנושות כנגד גזע ה-Covenant האכזרי.
העלילה של Halo 4: Forward Unto Dawn בעצם מתרחשת עוד מלפני המשחק הראשון (כלומר, עוד מלפני Halo 1).

בכל מקרה, אני אפסיק לחפור - אני יודע שהתנועה בפורום היא דיי דלילה, אבל מי שיקרא את האשכול הנ"ל ויצפה בסדרה שזמינה לצפיה במלואה באתהשפורפרת, רק ירוויח: מדובר בסדרה מושקעת ברמות שאני אישית מעולם לא ראיתי שזמינות לצפיה חופשית ברשת. הייתי מרחיק לכת ואומר שהסדרה היא ברמה שלא נופלת מסרטים הוליוודיים בהרבה בחינות, גם מבחינה עלילתית וגם ויזואלית.
אני ממליץ עליה בחום!
הנה הפרק הראשון - אני אישית ממליץ למי שיכול לצפות ב-Full HD 1080p ולהפעיל את הכתוביות לסרט (למי שמנמיך את הווליום כדי לא להעיר את הילדים שישנים בזמן הצפיה), כך ניתן להבין יותר את מה שנאמר. צפיה מהנה!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

חזרה לפורום
ישן 17-11-2012, 12:52
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לא שידוע לי, אם כי אני מפחד מהפקה הוליוודית של הנ"ל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=efekt]בכל מקרה,..."

הם בהחלט עלולים להרוס את זה. אני אפילו מעדיף את Forward Unto Dawn שנעשתה מתוך מקום של לא למקסם רווחים מהסרט/מיני סדרה (שכאמור, כל כולה ניתנת לצפייה בחינם) אלא להעביר חוויה מסויימת.
יש סיכוי גבוה מאוד שהוליווד תהרוס את זה... אלא אם בהפקה ישבו חבר'ה רציניים עם "גב" בתעשיה, גם פיטר ג'קסון, בסופו של יום, צריך לוודא שהמשקיעים שלו מרוצים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

חזרה לפורום
ישן 08-01-2013, 11:48
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "Halo 4: Forward Unto Dawn"

חיפשתי וחיפשתי וכל מה שמצאתי היה שני פרקים ראשונים ברשת ועוד הפניות לוידאו של המפיקים שמוסרים כי שאר הסדרה היא OFFLINE ולא תשוחרר עד מתישהו בחודש חודשיים הקרובים כנראה.
חבל. שני הפרקים הראשונים עשויים יפה.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר