לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2013, 09:02
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
רעיון: לעשות סקס בלי לגמור ככלי לחיזוק האינטימיות הזוגית.

הבהרה: זה לא אשכול שעוסק במין. זה אשכול שעוסק באהבה (מוקדש לגרייניק).

אם אתם כמו האדם הממוצע אז אחרי שאתם גומרים אתם די מאבדים את התשוקה לפרטנר/ית שלכם והערב מסתיים בזה שכל אחד ישן בצד שלו במיטה. עכשיו, מה אם מידי פעם מקבלים החלטה שהיום אף אחד מהצדדים לא גומר? באיזשהו שלב פשוט... מפסיקים לעשות סקס באופן שרירותי. מה שיקרה זה שהתשוקה עדיין תבער בשני הצדדים ויהיה רצון מאוד חזק וכמעט בלתי נשלט ללכת לישון צמודים. אולי גם עד שמגיעה ההירדמות אומרים אחד לשנייה כל מיני דברים שנעים על הסקאלה שבין מתיקות לחרמנות.
וגם יש המון התחככויות נעימות כאלה אחד בשנייה...
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img148.imageshack.us/img148/3470/414qd8.gif]

מחשבות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2013, 09:35
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שלוש בעיות עולות מן ההצעה שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
1 - אתה מבלבל בין להט או עוררות לבין קרבה. אם אתה לא נהנה מאינטימיות וקרבה אחרי סקס... כנראה שאתה לא מרגיש קשר אל הבחורה...

לא מרגיש שזה תקף לגביי. אחרי שאני מסיים אני מאבד עניין וזה דבר טבעי. זה לא נובע מזה שאני לא מרגיש חיבור עם הבחורה. פשוט יש מאין תחושה כזו של ירידה דרמטית ברצון להיות צמוד אליה פיזית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

2 - סקס בלי לגמור זה מאכזב ומותיר את שני הצדדים בהרגשה שמשהו חסר. מציע לך לנסות לאונן בלי לגמור ולהתחיל משם...

א. fapping בלי לגמור זו אחלה דרך ללמד את עצמך להחזיק יותר זמן כשאתה עושה סקס. אל תשאל אותי למה - זה פשוט (איכשהו) נותן לך עם הזמן שליטה טובה יותר במסוגלות לדחות את הגמירה בלי לפנטז על ערפאת ואבו מאזן כדי לעצור את עצמך מלהתפוצץ מוקדם מידי.

ב. התחושה הזו של "משהו חסר" היא ה-דבר שגורם לזוג לרצות להיות קרובים אחרי הסקס. בגלל שהמלאכה לא הושלמה עדיין יש חשק להיות קרובים. זה כמו לאכול רק 2 קוביות של שוקולד. אתה נשאר עם חשק חזק לאכול עוד. זה עינוי נעים כזה. כאילו, גם נהנית וגם נשארת עם חשק לעוד.
ישן 26-01-2013, 15:47
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue] 1 - אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
לא מרגיש שזה תקף לגביי. אחרי שאני מסיים אני מאבד עניין וזה דבר טבעי. זה לא נובע מזה שאני לא מרגיש חיבור עם הבחורה. פשוט יש מאין תחושה כזו של ירידה דרמטית ברצון להיות צמוד אליה פיזית.

ועל זה נאמר - Speak for yourself

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
א. fapping בלי לגמור זו אחלה דרך ללמד את עצמך להחזיק יותר זמן כשאתה עושה סקס. אל תשאל אותי למה - זה פשוט (איכשהו) נותן לך עם הזמן שליטה טובה יותר במסוגלות לדחות את הגמירה בלי לפנטז על ערפאת ואבו מאזן כדי לעצור את עצמך מלהתפוצץ מוקדם מידי.

יש לך כל כך מעט שליטה שאתה צריך לפנטז על ערפאת בשביל לשרוד יותר מדקה? כי אני לא צריך כאלו "עזרים" בשביל להחזיק

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
ב. התחושה הזו של "משהו חסר" היא ה-דבר שגורם לזוג לרצות להיות קרובים אחרי הסקס. בגלל שהמלאכה לא הושלמה עדיין יש חשק להיות קרובים. זה כמו לאכול רק 2 קוביות של שוקולד. אתה נשאר עם חשק חזק לאכול עוד. זה עינוי נעים כזה. כאילו, גם נהנית וגם נשארת עם חשק לעוד.

לא נעים ולא נעליים... סתם גורם לחוסר סיפוק

ישן 27-01-2013, 07:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני גם הכרתי את התופעה, ולא הבנתי למה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אני איתך. זה סתם גורם לחוסר..."

אבל מישהי שממש מבינה בכל הדברים הללו אמרה לי פעם משהו חכם:

"סקס הוא ביטוי לקירבה ולכן טבעי שאנשים שעשו סקס ירגישו קרובים".

שמתי לב בנוסף לזה, יום אחד, שלדוגמא סקס לא אובר-פרוטקטד גם מעודד קרבה.

ואללה... אחרי שאמרה לי את זה, ואחרי שעליתי על זה שלכלוך הדדי של האחר בנוזלי גוף סמיכים מעודד קרבה, באמת שמתי לב שהיחס או התחושה לגבי מישהי שעשית סקס אתה די שונה מאשר היחס לאיזה בעל פיצוציה שצ'יפר אותי בבקבוקון וודקה חינם שהוא קיבל בתור "טסט" מהספק משקאות שלו. כאילו... אני מרגיש קרוב אליו, וזה אבל זה מתורגם לחשק לקנות אצלו - לא לדחף להעביר אצבעות לאורך קווי המתאר שלו ולשחק לו בשיער, להגיד "ואו אתה ממש יפה באור הזה" וכאלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר