לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2013, 17:43
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בכיר במשרד האוצר: "אם יטילו מיסים בסך 10 מיליארד שקל, תהיה פה התקוממות גדולה מבמצרים"

"אני לא מכיר את המספרים, וזו פעם ראשונה שאני שומע אותם, אבל קיצוץ של 20 מיליארד שקל בתקציב והטלת מסים נוספים בסכום של 10 מיליארד שקל יביאו להתקוממות יותר גדולה מאשר במצרים". כך אמר היום בכיר במשרד האוצר ל"כלכליסט" בעקבות הפרסומים על הקמת צוות מיוחד בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה, הראל לוקר, שקבע כי הקיצוץ הנדרש בתקציב גדול הרבה יותר ממה שהוערך.

ההדלפות בנוגע להמלצות הצוות שמינה ראש הממשלה התפרסמו בסמוך לפרסום ראיון שהעניק שר האוצר בארצות הברית לסוכנות הידיעות רויטרס, שבו הבהיר כי אין לממשלה כל כוונה לבצע שוב העלאת מסים כדי לעמוד בגירעון היעד שנקבע לשנת 2013, המסתכם ב- 3% מהתוצר (כ- 30 מיליארד שקל). גם בנושא הקיצוץ הנדרש השנה בתקציב, המספר שפורסם בשם משרד ראש הממשלה לא ממש מסתדר עם נתוני האוצר. באגף התקציבים עובדים כבר זמן רב על גיבוש הצעות לקיצוצים בהוצאות הממשלה, בהיקף של כ- 14 מיליארד שקל.

לפני ארבע שנים היה זה נגיד בנק ישראל, סטנלי פישר שנקרא על ידי ראש הממשלה הקודם אהוד אולמרט לגשר על הפערים בין שני המשרדים. סביר להניח שגם הפעם יהיה זה פישר, שרק היום הודיע כי הוא מבקש לסיים את תפקידו ביוני, שיתבקש לשוב ולהטיל את כובד משקלו, כדי שניתן יהיה להגיש לממשלה הצעה מוסכמת בעניין התקציב.

http://www.calcalist.co.il/local/ar...html?dcRef=ynet
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2013, 21:27
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "בכיר במשרד האוצר: "אם יטילו מיסים בסך 10 מיליארד שקל, תהיה פה התקוממות גדולה מבמצרים""

רק בחלומות של נוני.
ולעניין- יש הרבה מקום לשיפור בכל התנהלות מערכת המיסוי והפטורים של המדינה, יחד עם הוצאות מנופחות.
דבר ראשון הייתי מבטל את הפטורים ממס רווח הון על קרנות השתלמות, מע"מ על פירות וירקות ומע,מ באילת. אין לאף אחד מהם היגיון כלכלי. ביטול קצבאות ילדים, קיצוץ מסיבי במספר עובדי המגזר הציבורי, איסור שביתות לעובדי מדינה, קיצוצי עובדים בחברות הממשלתיות, ביטול האיסור על הקמת נמל פרטי שיתפוס נתח גדול מדי (הידעתם? יש נמל פרטי בחיפה שהינו יעיל הרבה יותר מהנמל שסמוך לו, אבל אסור לו לתפוס נתח שוק גדול מדי), העלאה דרסטית במחיר החשמל, ביטול הרגולציה על הקמת מתקני גיזוז, קליטה והולכת גז כדי להוזיל את הדלקים לחברת החשמל, בהמשך- בניית תחנות כוח פרטיות נוספות, הפרטת התחנות הקיימות תוך השארת מערכת ההולכה של הגז ושל החשמל בידי המדינה, ואלו רק הדברים המיינסטירימים. יש לי עוד הרבה בקנה, אבל אני די בטוח שאף אחד לא יחלום אפילו להציע זאת בכנסת.

ישן 30-01-2013, 08:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שרוקי לא יהיה 'אחד' מאלה שהבולשיביקים יגררו לגרדום
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מה אתה עצוב?"

הוא יהיה בעבורם כמו בן לאדן בעבור האמריקאים. יערך מצוד אחריו ויעשו סרט [כמו 'כוננות עם שחר' אבל בגלל שהשם כבר תפוס אז יקראו לזה 'שני הקיצונים בהליכת הסרטן' או 'רתק חדל במחסנית בטחון' משהו כזה]. הוא יובא לגרדום ברוטשילד בטקס חגיגי ויהיו נאומים של יו"ר כ-ל הועדים הגדולים וברכות של עמיר פרץ ועופר עיני. דפני ליפ תביא כיבוד וחגי מטר יארגן הצבעה דמוקרטית על דרך התליה המועדפת על הקהל שיצביע בSMSים מתוך בתי הקפה של השדרה. 'איך אתם רוצים את שרוקי תלוי?' הוא ישאל. הפוך? שחור? מקיאטו?
אחרי המתנה להכרעת הקהל ישמע קול של מלצרית עיפה בסגנון ארומה שתכריז ברמקול: "שריקי, שריקי. גיליוטינה מספר ארבע."

שיט! יאמר שרוקי לעצמו. כל כך רציתי סקילה. כל כך רציתי לראות את הפרזיטים הסוציאליסטים מתאמצים קצת רגע לפני שאני נפטר מהם.

הלו, בחורצ'יק! יקרא שרוקי לתליין עם הברדס. יש אפשרות להחליף לסקילה?
סתום את הפה קפיטליסט חזיר טייקוני מסריח ירעים הסוציאליסט עם הכובע גרב בקולו!
הלו, בחורצ'יק! יאמר שרוקי שוב וישליך מטבע נחושת לכיוון הקומראד. יש אפשרות להחליף לסקילה?
אני מצטער אדוני, יאמר המהפכן. הסודנים לא הגיעו היום אז אין מי שיסקול. אבנים זה כבד, אתה יודע... תגיד, יש לך אולי עוד מטבע נחושת? כי לאטה זה מטבע אחד ואני נורא אוהב את השוקולד הזה שבא ביחד עם הלאטה אבל מאז המהפכה הם נותנים רק צימקאו.
קודם תערוף אותי אחר כך נדבר אחשלי יאמר שרוקי.
אני אשלי, לא הוא! יאמר קול זועף עם אזיקי רגליים ממכלאת הנידונים שבירכתי הגרדום.
אשלי! מה אתה עושה כאן? אתה לא בצד של הסוציאליסטים?
כן, יאמר אשלי. פשוט כתבתי אתמול משהו על הומניזם ונגד הוצאות להורג אז הנהלת המהפכה הזמינה אותי הבוקר ל'ארוע של החיים' ברוטשילד.
עזוב שטויות יגחך שרוקי וידלג גאה לכיוון הגיליוטינה. העיקר שנפגשים. מישהו ראה את גל?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-01-2013 בשעה 08:54.
ישן 30-01-2013, 10:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
jjjj//// (שזה במקלדת עברית "חחח.....")
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שרוקי לא יהיה 'אחד' מאלה שהבולשיביקים יגררו לגרדום"

אחשלי77 לא מגיע לגרדום - אל תשכח שאצל בולשביקים הכל מסודר:

* מכתב הודאה חתום כחוק ("אני אחשלי77, הידוע בשם "אשלי77", מודה בזאת בפשעים נגד המהפכה, אחזקת ספרות ריאקציונרית ובזה שלפני כשנה וחצי אמרתי שבזמנו של ברבש, אפילו שהיה קפי[*]ליסט שמקדם רפואה פרטית, "הטיפול באיכסילוב היה מהיר ומ[**]ועי יותר מאשר זה שניתן בזמנו של הקומיסאר לענייני בריאות הח[*]ר יגאל שתיים". על החתום "אח[*]לי7[*]" {ה"*" מסמלים חלק בטכסט שאינו קריא, ככל הנראה עקב הצברות משקע כהה בעל ארומה ומרכיבים שמזכירים דם אנושי})

* הבעת חרטה פומבית, תוך מבט למצלמה + בקשת סליחה ומחילה מבני משפחתו שצריכים לחיות עם החרפה שבהיות בן משפחתם חזיר פלוטוקראט משרת הקפיטליזם.

* משפט בזק כחוק, אל מול קהל אקראי ובלתי משוייך פוליטית, שנאסף בקן הקרוב של השמו"ץ.

בקיצר... הוא לא הגיע לגרדום אלא נראה בפעם האחרונה כשהוא נכנס לאוטו השחור - אחד מאלה שנוסעים לבית הוועד הפועל וחוזרים ריקים.

אני? או שאני נראיתי עם אחשלי77 באותו רכב שחור (עשה איסוף מתנגדי מהפכה וקולאקים באותו ערב מראשון לציון מרכז) או שבהכירי את האופי הרצחני של בולשביקים היה לי מספיק שכל לקחת את משפחתי המורחבת, ממש בתחילת המהפכה, לטריטוריה חוץ מהפכנית ולבטחון יחסי בידיים של אנשים שמעבר להתלהמות מילולית - כולנו יודעים שהם אנשים טובים שלא יהרגו אף אחד בשם אמונתו (בקיצר: "המדינאי" - יש לך איזה חדר בשבילנו? אני מבטיח להיות ילד טוב ולא לחלל ערב חנוכה).

חוצמזה... תיקון קטן: בולשביק אמיתי שותה רק קפה שחור בילעיני/נעליני (הבדל קליל ביותר: בבילעיני יש יותר מנגן ואזבסט, ולכן טעמו שונה).

ישן 30-01-2013, 11:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "jjjj//// (שזה במקלדת עברית "חחח.....")"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
היה לי מספיק שכל לקחת את משפחתי המורחבת, ממש בתחילת המהפכה, לטריטוריה חוץ מהפכנית ולבטחון יחסי בידיים של אנשים שמעבר להתלהמות מילולית - כולנו יודעים שהם אנשים טובים שלא יהרגו אף אחד בשם אמונתו (בקיצר: "המדינאי" - יש לך איזה חדר בשבילנו? אני מבטיח להיות ילד טוב ולא לחלל ערב חנוכה).
).

זה רעיון טוב מבחינתך להתחבא אצל המדינאי. אם נאמר סתיו שפיר תפרוץ פנימה בראש חולית חיפוש - היא תשרבב ראש מבעד לחלון ותאמר לחבר'ה שעושים 'סגירות' למטה: הכל בסדר. יש כאן איזה שמונה ילדים שקוראים לחשוד 'אבא'. הוא בטח חרדי אמיתי.

נ.ב

לפני ש'גולני' משאיר אותי שבת על שכיחת פרוטוקולים בעטיה של זקנה - זה היה כמדומני לא 'שני הקיצונים בהליכת סרטן' אלא 'אחד לפני שני הקיצונים'. אומרים שפעם היו מדיחים על דברים כאלה מבה"ד 1.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר