לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2013, 16:02
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yrevach שמתחילה ב "שלי יחימוביץ חוסמת תגובות לא "מתאימות" בפייסבוק"

עכשיו תוכיח שאתה יודע לקבל ביקורת.

בפעם הבאה כשתגיב למישהו בעמוד אישי, אולי כדאי שלא תשתמש בכינויים מעליבים כמו "עיתונאית קטנה", ולא תעיר לה ללא סיבה מוצדקת על זה שהיא לא "אזרחית הגונה וישרה".

לפי הניסוח שלך אני מניח שכבר יצא לך להחסם מהעמוד ההוא, ואני מניח שגם אז זה היה מוצדק.

מנסיוני, כשגולש כותב "אני מקווה שאני לא אחסם על זה", הוא מזמין תשומת לב שלישית בצורת חסימה, וחצי מצהיר שהוא עשה משהו לא בסדר.

אפשר לחשוב איזו תרומה אדירה תרמת לעמוד ההוא. חזרת במדויק על דברים שנאמרו ביממה האחרונה עשרות פעמים, ועשית את זה באופן הכי לא נחמד שאפשר.

האשכול הזה מיותר לדעתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2013, 18:59
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "נשמע מאוד נחרץ. מעניין צאם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
נשמע מאוד נחרץ. מעניין צאם אתה נחרץ כ"כ לגבי חיים רמון,

ואם התשובה שלי היא כן?
בכל פעם שאני רואה את רמון בטלוויזיה אני מעביר ערוץ - המחאה הפרטית הקטנה שלי.
אני חושב שדברים כאלה מוכיחים לנו שמשפטים כמו "בגלל שהוא דמות ציבורית יש להתחשב בו במתן העונש כי הוא נפגע מספיק" הם לא נכונים, דמויות ציבוריות בארץ הן חסרות בושה ואין להן שום בעיה לחזור למפלגות ולהתמודד לכנסת. (לא חסרות דוגמאות)

לפני תקופה מסויימת הייתי באירוע שאיציק מורדכי היה מוזמן גם הוא, היה דוחה לראות את כמות הדמויות הציבוריות שקירקרו סביבו בהערצה (חלקם גם לא יתביישו ללכת אחר כך לטלוויזיה ולצאת נגד מטרידן/אנס אחר)

בקשר לדבריה של יחימוביץ' - אם הייתה אומרת שנתניהו משקר, היו אומרים שהיא מתנהגת בצורה גועלית, אז היא חושפת את המקור לזה שהיא יודעת שנתניהו שיקר אז היא גם גועלית?
דמות ציבורית צריכה לדעת שאם היתרונות מגיעים גם חסרונות - הם נדרשים להתנהגות מסויימת שאולי לא מצופה מכל אזרח אחר, וכן, אחד הדברים זה להבין שדברים כאלו עלולים לקרות. אולי אם ניבחרי ציבור היו חושבים פעמיים לפני שהם עושים משהו (או יותר מזה, אם היה להם איזה שהם ערכים בסיסיים שהיו מונעים מהם להתנהג כמו שהם מתנהגים) אז אולי לא היינו בכלל מגיעים למצב שתוהים האם זה בסדר או לא שאדם שנחשד בהטרדה מינית יכהן תחת שירותו של ראש הממשלה.

ישן 29-01-2013, 19:56
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ברור לך שאת כולם אפשר להחשיד..."

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1645154
ציטוט:
הסדר טיעון נחתם עם ראש הסגל במשרד ראש הממשלה, נתן אשל. במסגרת ההסדר אשל יודה כי פיתח וקיים קשר של קרבה יתירה מצדו כלפי ר', עובדת שהיתה כפופה לו, בדרך שאינה ראויה ואינה מקובלת בין ממונה לכפופה בשירות המדינה. אשל יודה כי דרך זו כללה פגיעה בר' ובצנעת הפרט שלה, על ידי כניסה למחשב שלה שלא ברשותה, מסירת מידע אישי הנוגע לה לגורמים שונים בלשכה, מבלי שהיתה כל סיבה מקצועית למסירת המידע. אשל יודה גם כן כי צילם את ר' באופן לא מקובל באירועים שונים.

א. לא המתלוננת התלוננה נגדו, אלא אנשים אחרים בלשכה.
ב. הוא הודה בדברים מספיק חמורים, גם אם הם לא הוכנסו להגדרה של הטרדה מינית.

ישן 31-01-2013, 12:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
להחזיק דף פייסבוק 'חופשי' ונטול עריכה - זו התאבדות תדמיתית מבחינת פוליטיקאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yrevach שמתחילה ב "שלי יחימוביץ חוסמת תגובות לא "מתאימות" בפייסבוק"

אתה באמת אזרח שכעס וכתב אבל ברור לך שיש משרדי יחסי ציבור של מפלגות אחרות או של פוליטיקאים במפלגתה היא שישתמשו בדף 'חופשי' כדי לכסח אותה. אפילו כאן אנחנו מחזיקים ניהול ומנסים לאתר כל מיני מגיבים 'מקצוענים'.

יש הבדל בין הודעה פרטית שממוענת אליה ובין משהו שמונח בדף התדמית שלה. ברור שתדמיתם של פוליטיקאים היא מזוייפת. ברור שדפי פייסבוק אינם משקפים בני אדם כהוויתם. אני לא חושב שצריך להיות מופתע ובטח שלא לכעוס. זה לא שהיא השתמשה במקרה הזה במשאב ציבורי כדי לזייף תדמית או לחמוק מבקורת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר