לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2013, 23:45
  Yitch Yitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.13
תכנות ב vbscript

שלום חברים, אשמח לקבל עזרה.

בחברה בא אני עובד התבקשתי לכתוב קוד שיבצע כניסה אוטומטית ל 30 אתרים שהמבנה שלהם אותו מבנה, להקיש שם משתמש וסיסמה, לאחר הכניסה ללחוץ עוד על כמה כפתורים שיושבים בדף הוובי ולבצע יציאה וכך לעבור לאתר הבא וכו...

הכל טוב ועובד, א ב ל

יש לי 2 בעיות עיקריות:

1. אם לדוגמה פתוחים לי 2 חלונות באקפלורר ואני רוצה לפנות לחלון ספציפי שפתוח איך אני מבצע זאת? לדוגמה פתחת בקוד את אתר וואלה ועוד פעם פתחת עוד אתר בחלון שני את האתר של גוגל, איך בקוד אני מגדיר לו תצביע, תקיש, תעמוד על חלון של גוגל ותלחץ שם, או תעמוד עכשיו על החלון שפתוח וואלה ותקיש שם... אני לא מצליח לעשות זאת.

2. כאשר מבצעים יציאה מהאתר קופץ חלון popup ושואל האם אתה בטוח שאתה רוצה לצאת ויש שני לחצנים כן / לא, שוב אני לא יודע איך לגשת לחלון הזה ספציפית, או איך בכלל לוותר ולהעלים את הפופאפ הזה וישר שילחץ ויבצע יציאה עם אישור כן. כרגע ברגע שהחלון ל הפופאפ מופיע אני שולח לחיצה של אנטר למסך והוא מבצע את היציאה הבעיה היא שאז הוא לא יודע לחזור לחלון הקודם שהוא היה פתוח עליו ואז שוב אני צריך להקיש בעכבר בחלון הפתוח....

אודה מאוד מאוד אם מישהו פה יעזור לי.

ערב טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר