לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2013, 22:40
  עמית 171 עמית 171 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.08
התנדבות למתמי"ד מג"ב/מילואים

אני אזרח כבר כמה שנים טובות. בשל בעיה בריאותית (לקות שמיעה) התנדבתי בזמנו ל- 3 שנים שירות ביחידת מודיעין (כמובן בתפקיד לא קרבי), וגם עשיתי תקופה קצרה מילואים ביחידה.

כבר זמן רב שאינני עושה מילואים (ביחידה עובדים רק עם חלק מהמילואימניקים ולאחרים לא קוראים בדרך כלל) ואני מרגיש שזה חסר לי.

אפשרות שנשמעת לי מעניינת במיוחד (אם כי לא מהיכרות אישית עם אנשים בתחום) היא להתנדב במסגרת מתמי"ד במג"ב. הבנתי שזה קיים בעיקר במועצות אזוריות, ולהבנתי פונה בעיקר ל"קרביים" בעברם.

תהיתי -

א. האם זה בכלל ריאלי עבור מי ששירת בצבא כמתנדב, להגיע למסגרת הזו? (חוץ מבעיית השמיעה אין לי בעיות אחרות).

ב. כאמור התרשמתי שההתנדבות הזו קיימת בעיקר במועצות אזוריות. אני גר באחת מערי גוש דן, כאשר מבחינתי אם בעיה א' פתירה, אין לי בעיה לנסוע כמה פעמים בחודש להתנדב ביחידה הממוקמת במועצה אזורית סמוכה. השאלה האם ההתנדבות מיועדת ספציפית לתושבי המוא"ז או שפתוחים גם ל"עירוניים"? ואולי בכלל יש משהו כזה גם בתוך גוש דן עצמו? (להבהרה - כרגע אין לי עניין בהתנדבות במסגרת "המשטרה הכחולה").

ג. לא יודע עד כמה זה רלוונטי (התרשמתי שרוב הבקשות בפורום פונות לחיילים קרביים) אך אני פתוח גם לשמוע על הצעות לשירות מילואים לא קרבי שישלב עניין ו"תחושה של צבא" (לא בקריה...).

במידת הצורך אעביר פרטים נוספים במסרים.

תודה מראש.

http://www.inature.info

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר