לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2013, 11:47
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני רואה את זה הפוך- אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
אני רואה את זה הפוך- אנשים פחות אטרקטיבים מרגישים צורך לפצות על זה במקומות אחרים. מיטה וחושך זה ה-מקום להתחיל בו.

מה הקשר?
שלא תביני לא נכון, כשאני מתאמן בחד"כ, ואני רואה את כל המאוהבים בעצמם למינהם, מבליטים שרירים מול המראה, וחושבים שאף אחד לא רואה אותם, בא לי לתת להם צלחת של 20 ק"ג לראש.

-אבל-

אין שום קשר בין הדברים, לצורך העניין אני לא ממש עובד על חיטוב, אלה בעיקר על אירובי, וסיבולת לב ריאה, השרירים מגיעים עם הזמן (יותר מהכיוון של הג'יוג'יטסו ברזילאי לדעתי...).

בשורה התחתונה אני מרגיש ממש טוב.

לפני חודש וחצי הייתי באימון באליקים, ועשיתי בר אור עם חבר'ה של יחידה מסויימת שהתאמנה שם, ובלי להשוויץ יותר מדיי, עשיתי תוצאה שדיי קרובה למה שעשיתי בסדיר (פחות מ7 וחצי דקות...).
ואני שמח, כי אני בן 27, והיו שם חבר'ה בני 23.

זה רק מעיד, שאם אתה עובד על הכושר שלך, אתה תשאר בריא, סה"כ הגוף זה כמו מכונה, בלי תחזוק נכון, היא תחליד ותהרס.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2013, 19:33
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]ברור שזה קשור..."

אבל אתה התייחסת לזה כשהוא סיפר רק על כך שהוא מתאמן בעיקר על אירובי, קרי לפי התגובה שלך, "זאת ההגדרה של חיטוב", חיטוב הוא אימון אירובי ותו לא. וזה לא נכון, כפי שציינת בהמשך, היות וחיטוב הוא רק מאזן קלורי שלילי.

דוגמא נוספת לטעות- "אבל כשבנאדם אומר שהוא רוב השבוע מתאמן ומתאמן באופן כמעט אבסולוטי באירובי אינטנסיבי- הוא בחיטוב". ראשית- הוא כתב שהוא מאתמן באומנויות לחימה, שמקשות במיוחד על השרירים, ולא קשורות רק ללב ריאה, במיוחד אימוני קרקע שנדרשים לסחיבה, הרמה, משיכה או דחיפה של אדם, כולל מניפםולציות על איברים שונים בו. שנית- כפי שכתבתי מעלה- זה קשור למאזן, לא לסוג הפעילות.

ישן 05-02-2013, 19:41
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אבל אתה התייחסת לזה כשהוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אבל אתה התייחסת לזה כשהוא סיפר רק על כך שהוא מתאמן בעיקר על אירובי, קרי לפי התגובה שלך, "זאת ההגדרה של חיטוב", חיטוב הוא אימון אירובי ותו לא. וזה לא נכון, כפי שציינת בהמשך, היות וחיטוב הוא רק מאזן קלורי שלילי.

נו, אז תהרוג אותי כי התעצלתי לכתוב תשובה מנומקת.
הכוונה הייתה שע"פ כל הממצאים שהוא סיפק, בהנחה והם נכונים ובהנחה והוא לו בולס בכל רגע נתון שהוא לא מתאמן- הוא בחיטוב.
ציטוט:
דוגמא נוספת לטעות- "אבל כשבנאדם אומר שהוא רוב השבוע מתאמן ומתאמן באופן כמעט אבסולוטי באירובי אינטנסיבי- הוא בחיטוב". ראשית- הוא כתב שהוא מאתמן באומנויות לחימה, שמקשות במיוחד על השרירים, ולא קשורות רק ללב ריאה, במיוחד אימוני קרקע שנדרשים לסחיבה, הרמה, משיכה או דחיפה של אדם, כולל מניפםולציות על איברים שונים בו. שנית- כפי שכתבתי מעלה- זה קשור למאזן, לא לסוג הפעילות.

זה לא משנה הוא יכול לעשות גם סקוואט-דדליפט-בנץ' כל היום ומעולם לא לעשות אירובי ועדיין תיאורטית להיות בחיטוב. שוב, אתה נטפל לקטנות, התכוונתי שכשבנאדם מקדיש את מרבית האימונים שלו לאירובי וזה אירובי אינטנסיבי כפי שהוא מתאר- כמעט ואין סיכוי שהוא לא בגרעון קלורי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 05-02-2013, 19:45
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

היי שרוקי...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אבל אתה התייחסת לזה כשהוא..."

אני אחסוך לכם את הדילמה:

אני פשוט אוכל מה שבא לי, אני לא ממש מחשב כמויות של מזון, מתי שאני רעב, אני אוכל.

אני פשוט נמנע מג'אנק (פיצות, גלידות, לאפות למינהן, בורקסים, ושאר המאפים...).

מה שכן, אני יכול אחרי אימון BJJ להוריד לפחות חצי קילו חזה עוף על האש.

למעשה אני אוכל לפחות 2 ארוחות כאלה בשבוע.

(קונה פרפר אחד של ק"ג, ופורס לשנים...).

כל הקטע של האירובי, זה לשמר את המשקל הנוכחי שלי (באיזור ה78 ק"ג, אני 1.78...), וכמובן לשפר את יכולת סיבולת הלב ריאה.

מצטער שאני חופר על זה:

אבל לאנשים אין מושג כמה BJJ משפר את הכושר הגופני, בפעםמים הראשונות שהתגלגלתי, הייתי עגלה ברמה מפחידה, חבר'ה יותר קטנים והרבה יותר רזים, פשוט התעללו בי עם הכנעות.
ויתרה מזה, אני זוכר שהייתי מתנשף המון, ובקושי מסיים את האימון, סליחה.. את שלב החימום הראשוני.

עכשיו, 3 שנים אחרי, זה כבר חלק ממני.

הכי מצחיק אותי, לראות כל פעם מחדש חבר'ה שמגיעים לאימונים ראשונים, ופשוט מתמוטטים, ואני מדבר איתך גם על חבר'ה עם כושר מעולה (רק שבוע שעבר באו לאימון 2 סדירניקים בשייטת 13).

בקיצור - ממליץ בחום!

ישן 05-02-2013, 21:14
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

לצערי הרב אנחנו עושים BJJ תחרותי...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני רק אזכיר לך שהתאמנתי בזה..."

אז אין הרבה עבודה בלי גי.
אנחנו רק מתאמנים אח"כ חבר'ה, בלי גי.

אבל זה לא משהו מסודר עם המאמן שלנו.

אני באופן אישי יותר מתחבר בנו גי.
כי שם אין ליריב שלך יכולת להתעלק עליך כמו שיש עם גי.

אומנם חלק מהקסם של הBJJ, זה לדעת להתעלק נכון, עד למצב שאתה עובר פוזיציות, לוקח הכנעה או לפחות נקודות.

בכל אופן, לMMA, ללא ספק נו גי הרבה יותר מתאים.

בממוצע פעם במספר חודשים אני מתאמן עם החבר'ה של פריינטה, הם עובדים שם יפה בלי גי.

אגב, אם אתה מתעניין בנושא:

יש לנו בחור בשם נועד להט (חבר טוב), הוא עכשיו בארה"ב בAKA (אחד המועדונים היותר איכותיים של MMA), הוא אלוף עולם למשקל שלו בנו גי, והוא תותח עולם בBJJ, יצא לי להתגלגל איתו לפני חצי שנה, והוא פתח לי את הצורה.

ראבק, הוא אפילו פעם אחת נתן לי להתחיל מפול מאונט, ואיכשהוא זה הגיע למצב שהוא נתן לי גוגופלטה (באמת שעד היום אני לא מבין איך זה קרה).

הוא חתם ל5 קרבות עם הUFC, והיה אמור להילחם, אבל פציעה השביתה אותו, היום הוא מאמן BJJ ומתאמן, ובקרוב הוא יערוך הופעת בכורה בUFC.

אגב, הוא גם חבר טוב של איזה אחד בשם קיין ולאסקז - אם שמעת עליו במקרה :-)

ישן 07-02-2013, 16:06
  קגנס קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
קטעים טוב, עם הכרס יש לך 6 נקודות אחיזה...
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "גם מרבית יורי הירי המעשי..."

ברור שיש קורלציה בין מידת האימון ובין מידת הרזון, ובכל זאת, כמו בכל קורלציה יש לא מעט חריגים. העניין הוא שכשיש לך רצי מרתון עבי בשר (ומרתון, וכמובן האימונים לקראתו צורכים המון המון אנרגיה) המשמעות היא שהגוף לא בהכרח מגיב לאימון בהורדת משקל כמו שהיית מצפה מבחינת היחס "אינטנסיביות-שריפת קלוריות". המרתון הוא דוגמא קיצונית. יש הרבה חברה מבוגרים שמתאמנים בעצימות הרבה יותר סבירה ולא מצליחים לרדת במשקל מעל רמה מסוימת. שוב, בשבילי לרדת לפחות משבעים קילו ידרוש שבנוסף לכל אימוני הריצה גם אעשה דיאטה חסרת רחמים. בגיל 18 הייתי 65 קילו ללא מאמץ. ואז עוד הייתי שרירי מהיום. אין מה לעשות, חילוף החומרים חזק מכל חישוב הכנסת-הוצאת קלוריות תיאורתי...
ישן 04-02-2013, 11:39
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "האמתי, לא יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני מקפיד על מתיחות באימונים, נעלים איכותיות, ושילוב עם שחייה.

בנתיים אני לא סובל מכאבים מיוחדים, מלבד לשחיקה קטנה בשוקיים שהתחילה לפני מספר שבועות.

אני גם עובר פעם בשבוע עיסוי רקמות עמוקות, וזה דיי משחרר את כל העסק.

ממליץ לך בחום.

כל הדברים שמנית לא קשורים לסחוסים או למבנה השלד.

הנעליים מורידות קצת מהעומס אבל לא מבטלות. גם שחייה היא פחות מעמסה אבל היא בפירוש לא מבטלת נזקים שנגרמים מפעולות אחרות.

אתה הולך/רץ/סוחב משקלים/מרים משקולות? מזל טוב, אתה שוחק את הסחוסים ופוגע במבנה השלד שלך. כל מה שנותר לך לעשות זה את חישובי העלות-תועלת האישיים שלך.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 04-02-2013, 19:21
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

פשוט מאוד:
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "איך הצלחת להגיע למצב כזה?..."

דווקא בתחילת הקרב הצלחתי להטיל אותו יפה, התמקמתי בסייד, כשניסיתי לעבור לפול מאונט הוא הכניס אותי לגארד שלו (טעות מפגרת שלי, לא עבדתי נכון עם הרגליים).
להיות בגארד של חומה זה לא כזה תענוג, הוא דיי שיתק אותי שם, וכשניסיתי לשבור לו את הגארד, הוא סגר לי משולש, הצלחתי למנוע מהרגל שלו לסגור את הנעילה, אז הוא התייאש ועבר לבריח יד.

הוא סגר אותו יפה, אבל לא רציתי לוותר, אז פעלתי מתוך אינסטינקט, ולא מתוך הגיון, והרמתי אותו באוויר עם כל הגוף, לאחר שהטחתי אותו בחזרה (בשאיפה לשחרר את הנעילה), זה רק גרם לכך שהנעילה שלו התחזקה יותר, ואני מוצא את עצמי מתגלגל עם יד בבריח.

זה כנראה מה שגרם לקרע בגיד.

למזלי, הוא אומנם חומה, אבל הוא לא עשה מנוף כמו שצריך, אחרת זה היה נגמר בשבר.

ישן 05-02-2013, 08:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קוראים ללזה במדע "תגובה פסיכוסומטית"
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סתם כי הזכרת לי- לפני..."

זה כמו שבחורות שאומרים עליהן שבצעירותן היו פנתרות אתלטיות עשויות מברזל, ברווקותן המתמשכת בגיל 55 הן חולות "יום כן-יום לא" - ואף פעם הרופאים לא מוצאים ממה (זה כמובן כי צריך פסיכיאטר כדי לאבחן את המחלה - לא פנימאי). לא שאני רומז שאתה צריך פסיכיאטר.... רק רומז שהאידאולוגיה מכתיבה לך גם את מקצב הפעילות של הגוף (ואם לקחת דוגמא מעולמם של אנשים שלא סופרים קלוריות ומבחינים בין 18 סוגי השומנים: זה כמו שמסיבה כלשהי חייבים להשתמש באינסטרומנט המעיק ההוא שעשוי לייטקס ויש לו ריח של בית מרקחת לאורך כמה חודשים, ואז פתאום יום אחד אין צורך בו יותר - אתה מגלה שבניגוד להגיון (ולמשאלת הלב) הגוף דווקא בתחילה מגיב לא טוב כ"כ למגע העור בעור (בעוד שלו זה היה מגע חשוף עם פירסט טיימרית - הוא היה הולך פיצוץ). פשוט המוח שלך התרגל לחליפה: הוא מתבייש להיות עירום פתאום. כמובן שבדיוק כמו עם הדלי גלידה ג'ויה וניל פיצפוצים שהקאת... גם במקרה הזה בדלי השני כבר היית רואה שאתה מאושר והגוף מאושר).

ישן 10-02-2013, 18:51
  קגנס קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני מכיר פציעות כאלה בעיקר מתחום פריקות הכתף, גם באופן אישי לצערי
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא תמצא משהו שלא כתבתי בהודעה..."

בסדיר היה לנו חייל לוחם לשעבר שהגיע מיחידה אחרת לתפקיד מפקדה אללנו. הוא היה דווקא חסון אבל במהלך אימון ביחידתו הקודמת פרק כתף פעם אחת בגלל איזו תנועה לא נכונה ומאז פרק שוב ושוב. ממה שאני זוכר הוא היה מסתובב עם היד בכיס כל הזמן כדי להימנע מפריקות. אני עצמי פרקתי כתף בגלל נפילה מכוערת בזמן טיול במזרח זה סיים לי את פרק אימוני המשקולות הכבדות למשך שנים, אבל למזלי תמיד העדפתי ריצה בכל מקרה וזה לא היה אסון (למרות שהיה מצער לראות את מאסת השרירים דועכת). אם הייתה לי פציעה מקבילה במפרק ברגל זה היה הרבה יותר פוגע לי בהנאת החיים מבחינה תחביבי הספורט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר