לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2013, 22:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE]אנרגטיים עאלק. רואים..."

יש גם לא עתודאים במסלולי מצוינות שונים. אתה חושב שיש בהם יותר עתודאים מלא-עתודאים? חלקם בכלל לא פתוחים לעתודאים כך שאני קצת ספקן.

גם לי יש היכרות אישית עם עתודאים. אז מה?
אולי "זה אומר משהו", אבל אני מעדיף נתונים.
ציונים של בוגרי תארים (כי לא אכפת לנו שיש אנשים עם ממוצע 40 שנושרים בסוף שנה א') לפי מוסדות, חוגים וחלוקה לעתודאים מול לא-עתודאים. זה מה שצריך.

חוץ מזה, אפילו אם לעתודאים ממוצעים גבוהים יותר - מי אמר שהם עושים עבודה כל כך טובה?
חלק מהם נשלחים לעבודות שטות. אפילו בקרב אלה שלא יש לא מעט ממורמרים. נראה לי שזה אומר משהו על התפוקה שלהם...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2013, 22:23
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "יש גם לא עתודאים במסלולי..."

ציטוט:
יש גם לא עתודאים במסלולי מצוינות שונים. אתה חושב שיש בהם יותר עתודאים מלא-עתודאים? חלקם בכלל לא פתוחים לעתודאים כך שאני קצת ספקן.

גם לי יש היכרות אישית עם עתודאים. אז מה?
אולי "זה אומר משהו", אבל אני מעדיף נתונים.
ציונים של בוגרי תארים (כי לא אכפת לנו שיש אנשים עם ממוצע 40 שנושרים בסוף שנה א') לפי מוסדות, חוגים וחלוקה לעתודאים מול לא-עתודאים. זה מה שצריך.

אולי אתה צודק..

ציטוט:
חוץ מזה, אפילו אם לעתודאים ממוצעים גבוהים יותר - מי אמר שהם עושים עבודה כל כך טובה?
חלק מהם נשלחים לעבודות שטות. אפילו בקרב אלה שלא יש לא מעט ממורמרים. נראה לי שזה אומר משהו על התפוקה שלהם...

איפה אמרתי שהם עושים עבודה טובה? עתודאים ממורמרים הם בעלי תפוקה נמוכה, אז..?
יש לך נקודה שאתה רוצה להעביר פה ופספסתי?

ישן 04-02-2013, 22:36
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE]יש גם לא עתודאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
אולי אתה צודק..

איפה אמרתי שהם עושים עבודה טובה? עתודאים ממורמרים הם בעלי תפוקה נמוכה, אז..?
יש לך נקודה שאתה רוצה להעביר פה ופספסתי?
כן. משכורת מקבלים על העבודה שעושים בעבודה. לא על הניירות וההסמכות שיש לך ברגע שאתה מתקבל לעבודה. בוא ניזכר:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
אני במקרה עתודאי, וכאחד כזה אני יכול לומר שהתועלת לחייל היא כלום ביחס לתועלת של הצבא ממנו. הצבא מקבל מהנדסים צעירים ואנרגטיים (שבדרך כלל מעל הממוצע במוסד בו הם למדו) במחיר אפסי ביחס למקביליהם בחוץ.
חייל שתורם לצה"ל 6 שנים מחייו לא נחשב כמי שקיבל "פטור"...

עתודאים ממורמרים בעלי תפוקה נמוכה - דבר שאתה מודה בו = לא הרבה תועלת = לא כזה שווה -> לא מפתיע שזה בא ב"מחיר אפסי ביחס למקביליהם בחוץ". כי "מקביליהם בחוץ" לא באמת מקבילים. הם נותנים תפוקה שונה, ולכן ברור שהם מקבלים שכר שונה.

ישן 04-02-2013, 23:16
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "קודם כל לא הסכמתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
קודם כל לא הסכמתי לממורמר=תפוקה רעה, רק ניסיתי להבין אותך.
אז כדאי שתקרא שוב את הפורום בתפוז. כל אחד שעבד במשהו, אפילו בגריפת עלים, יודע שמוטיבציה משפיעה על תפוקה. אתה מערער על כך? טוב. בכיף. השמועה אומרת שיש לך עוד שנה עד סוף התואר. לא מאמין לי ולא לתפוז? קבל את השיבוץ שלך, תסתכל מסביב, ואחרי שנה תגיד לי שמוטיבציה לא משפיעה על תפוקה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
"מקביליהם בחוץ" הכוונה לבוגרי תארים ראשונים בעלי ציונים מתאימים. לא לעתודאים עם ניסיון, כי אין להם ניסיון.
יש בוגרי תארים ראשונים ללא ניסיון בחוץ. אתה יודע... אנשים שלא הלכו לעתודה, ועשו תואר לאחר הצבא. אבל הם נמצאים בסביבה אחרת לגמרי. עד כמה הם מקבילים? לא ברור.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
עריכה:
משכורת ממוצעת באזרחות של בוגר תואר ראשון במקצוע הנדסי למשך ששת השנים הראשונות גדולה מאוד ביחס למשכורת של העתודאי אם תמצע אותה על פני ששת השנים.
אם תשווה מהנדס ממוצע לעומת עתודאי ממוצע, עתודאי ממוצע מקבל הרבה פחות.
ואנחנו חוזרים לנקודה המרכזית. אנסה שוב.
עתודאים מרוויחים פחות לחודש. עתודאים מרוויחים פחות לשעה. אבל מה הם עושים בשעה הזאת?
השאלה היא כמה עתודאים מרוויחים ביחס לתפוקה שהם נותנים למעסיק שלהם.
אתה טוען שעתודאים הם כאלה מדהימים, "צעירים ואנרגטיים", עם ממוצעים בשמיים - כאילו שזה אומר שהם עושים עבודה טובה. כן, אפילו אם תנסה להכחיש את זה עכשיו. (אחרת למה ציינת את זה?)
אני יכול להגיד במקום "צעירים ואנרגטיים" שהצבא מקבל "חסרי ניסיון, חסרי מושג מהחיים שלהם ובעלי הפרעות קשב וריכוז". נשמע פחות טוב עכשיו, נכון? ועל זה שוב נוסיף את זה שמשום מה בקרב עתודאים שומעים הרבה יותר מרמור מאשר בקרב מהנדסים בתעשיה. פעם נוספת - אם אתה חושב שזה לא משפיע על התפוקה שלהם...

ישן 04-02-2013, 23:58
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=hzhz]קודם כל לא הסכמתי..."

זה שלא הסכמתי זה לא אומר שאני לא אומר שזה לא נכון

ציטוט:
יש בוגרי תארים ראשונים ללא ניסיון בחוץ. אתה יודע... אנשים שלא הלכו לעתודה, ועשו תואר לאחר הצבא. אבל הם נמצאים בסביבה אחרת לגמרי. עד כמה הם מקבילים? לא ברור.
ברור שאני יודע, זו הכוונה ב"מקביליהם בחוץ"

ציטוט:
ואנחנו חוזרים לנקודה המרכזית. אנסה שוב.
עתודאים מרוויחים פחות לחודש. עתודאים מרוויחים פחות לשעה. אבל מה הם עושים בשעה הזאת?
השאלה היא כמה עתודאים מרוויחים ביחס לתפוקה שהם נותנים למעסיק שלהם.
אתה טוען שעתודאים הם כאלה מדהימים, "צעירים ואנרגטיים", עם ממוצעים בשמיים - כאילו שזה אומר שהם עושים עבודה טובה. כן, אפילו אם תנסה להכחיש את זה עכשיו. (אחרת למה ציינת את זה?)

אני לא מכחיש כי לא אמרתי
הצבא לוקח אנשים בעלי פוטנציאל, ולעיתים לא מכשיר אותם לעבוד טוב (כן, הוא צריך להכשיר אותם לעבוד).

ציטוט:
אני יכול להגיד במקום "צעירים ואנרגטיים" שהצבא מקבל "חסרי ניסיון, חסרי מושג מהחיים שלהם ובעלי הפרעות קשב וריכוז". נשמע פחות טוב עכשיו, נכון? ועל זה שוב נוסיף את זה שמשום מה בקרב עתודאים שומעים הרבה יותר מרמור מאשר בקרב מהנדסים בתעשיה. פעם נוספת - אם אתה חושב שזה לא משפיע על התפוקה שלהם...

אוקי, אז לעתודאים ממורמרים מגיעה משכורת נמוכה יותר, סבבה. אבל לדעתי לא עד כדי כך. כל מהנדס שיעשה את העבודה שעושה העתודאי, עם או בלי ניסיון, יקבל יותר כסף ממנו. לא ככה?
ורק שתדע, ברוב המקומות המקצועיים, המקומות שתמצא בהם פחות ממורמרים, עובדים מסביב לשעון מרגע ההגעה לבסיס. האם יש הצדקה לשכר שהם מקבלים שם? לא.

ציטוט:

אווץ'!!

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 05-02-2013 בשעה 00:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר