לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2013, 21:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בוודאי שיש לי "מסופי מדיה" פרטיים
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "|LOL|!! למה אבל בבקרים אתה..."

אבל כעקרון, כמה כמה שנים, אני מנתק את עצמי למעשה מכל אתר שבו אני גולש אלא אם מדובר על מחשב שבעקרון לא יוצא מהבית... יש לזה כל מיני סיבות שונות ומשונות, אבל עקרונית הרגלתי את עצמי לעשות את זה בכל "מסוף". יש עניין של נסיעות למדינות כמו ירדן ששמה אני לא רוצה שבפעם ב שהם מחליטים להעיק עליך עם מין חיפוש ותשאול, ימצאו באנשי קשר "יורם מ"פ מילואים" או ימצאו את החשבון ממנו אני מגיב ביוטיוב ואומר שצריך הוריד "איש שמן" על מכה ועוד "ילד קטן" על טהרן. באותה המידה אני לא רוצה שפתאום תנחת עלי שפעת של שבוע, ביום השלישי כבר מישהי תהיה צריכה לחפש דברים בעבודה דרך המחשב שלי, תחטט קצת ותמצא את "פרש" פתוח ומחובר ליוזר שלי ממנו הדרך קצרה לגילוי שמאחורי 17000 הודעות, חצי מהן מהתקופה הלא ארוכה בה אני עובד שם, עומד בעל המחשב...

זה לא שמחפשים אותי אקטיבית, אבל עקרונית אני מעדיף לא להשאיר עקבות מאוד ברורים שגלויים לעיני המחפש האקראי. מקווה שהסברתי את עצמי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2013, 16:29

עובדת חיים מצחיקה: סקי זה בדיוק ההיפך מהחיים האמיתיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אססף123 שמתחילה ב "עובדות מצחיקות"

באתרי סקי הכל הפוך לחלוטין, ונחשב נורמאלי לחלוטין עדיין. כמה דוגמאות:

מינוס עשר מעלות זה עדיף פי מאה מאשר מינוס מעלה אחת.

כשיוצאים לבלות בערב המוקדם חייבים להיות מסריחים מזיעה ולא מאוד מקובל להתלבש יפה ולהיות רחוץ ומסורק.

אם מישהו נכנס בך ככה "אאוט אוף דה בלו" בצורה הכי שלומיאלית בעולם - זה כמעט תמיד גבר.

בחורות מלאות לובשות לבן - וזה עושה להן טוב.

אתה מדבר עם בחורה ושואל "את עושה שחורים?" וכשהיא עונה "מבחינתי תן לי שבוע שלם לעשות רק שחורים ואני בעננים" ואתה לא רק שלא מזועזע: אתה מחזיק ממנה מאוד ובטוח לא מקטלג אותה בראש ברשימת "מסורבי הכניסה לחוג החברים".

למרות שמסביב הכל שלג - רוסים נראים הכי לא שייכים לסביבה.

ישן 10-02-2013, 16:41

השנה חלקתי עיירת סקי די יוקרתית עם מלאנת'לפים רוסים שיצאו לחופשת
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "בסעיף האחרון אתה טועה... טיול..."

נוגי וורוד...

הם דווקא לא היו מסוכנים בחלק הגלישתי... מה שהופך אותם לאאוטסיידרים זה:

1. הם לא שמעו על הקשר בין השלט "אסור לעשן" ובין זה ש... אסור לעשן במקום בו תלוי השלט.

2. ככל הנראה מערכת החינוך הסובייטית המפוארת פספסה כמה פינישים קטנים בהבנת מדעי האופטיקה/הנדסה/הגיון: לדוגמא... באתרים סקי מוצבים מין לוחות ענק שעליהם המפות של מסלולי הסקי. המטרה של הלוחות האלו היא שאנשים יעמדו, בוא נגיד? 6 מטר מהלוח ועדיין יראו את המפה - מה שאומר שעשרות אנשים יכולים לצפות בלוח בו זמנית. רוסים, ורק רוסים, לא חשבו על הקשר בין גודל הלוח ובין מטרת בנייתו כזה גדול, ופשוט נצמדים אליו פיסית ממרחק אפס בשביל לראות הכי טוב... (מה שמונע מכל הלא רוסים להשתמש בלוחות הללו).

3. חלק נכבד מהם לא באים בשביל לגלוש - הם באים בשביל להיות עם הבעל הגולש + להינות מהליכה בשלג (מין שריטה של רוסים). זה אומר שאמא+ילדה יוצאות לטייל בחלקים של המסלולים שקרובים לתחנות הרכבלים וזה די דומה לאמא ובת שיצאו ללכת באמצע שדרות רוקח.

4. הם עושים המון מהשטויות שלהם (מחוץ לשעות הגלישה) כשהם לבושים בפליז של "פוקס" או "קסטרו" מה שאומר שהישראלים, שממילא יש להם רפיוטיישן זוועתי, נצרבים בתת המודע של הגוי לא רק כרעשניים/קמצנים/נדחפים, אלא גם כעוד כמה דברים.

5. אין-אין על רוסיות.

ישן 10-02-2013, 17:12

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] 4. הם עושים..."

א. הם "רוסים-רוסים" לא רוסים מאשדוד...

ב. הרשתות "פוקס" ו"קסטרו" היו בעלות נוכחות במזרח אירופה (קסטרו בוודאות... עבדתי פםעם בחברה הזו...) או שאולי במקרה של פוקס הם היו פה כתיירים וקנו בפוקס... עד היום לא מצאתי הסבר הגיוני לכך אבל בינואר-פברואר ראשון לציון (מרחב אורבאני צפוף המצוי בין תל אביב וקהיר - קרוב יותר לתל אביב) מוצפת תיירים מרוסיה שמאוד מחבבים:

פוקס
מגנוליה
ג.ר.א.ס
(אפשר להוסיף עוד כמה רשתות שמוכרות מוצרים שעלות הייצור והעיצוב שלהם היא סנט ורבע ומוכרות אותם בשמונה מאות אלף אחוזים רווח רק בגלל שם המותג).

חוץ מזה הם חובבים של עוד דברים הזויים שישראלי לא יכול להבין:

מלצריות שחומות עור (אשכרה שקוף שמנהל המסעדה שולח את התימניות על אוטומט לשולחן של תיירים רוסיים...)
להצתלם ליד עצי תמר ודקל
בורקס ב"מאפה הבלקן" (ההוא עם התמונה בשחור לבן של גנגסטר ואשתו).

* לגבי ההערה האחרונה: (הגויים לא יודעים וכו') - פה זה פורום מה שבראש/עשרים+ (אין לי כוח לעלות לראש האשכול לבדוק) - מקצינים, מגזימים וכו'...

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 10-02-2013 בשעה 17:15. סיבה: סיבת עריכה: כדי שבפעם הבאה שישאלו "מה אתה רושם בסיבת עריכה" יהיה לי מה לרשום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:38

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר