לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2013, 18:33
  Some_Shit Some_Shit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.13
צורך דחוף וקושי לעשות ספורט

אני בן 19. לא עשיתי שום ספורט כבר בערך מאז כיתה ז'. התוצאה היא שאני מנוון לחלוטין. אני רזה ושברירי בצורה קיצונית, כל השרירים שלי תפוסים וחלשים לגמרי, אין לי כוח לעשות שום דבר (אפילו לקום מהמיטה קשה לי) ואני עייף במשך כל היממה, אפילו אם הרגע קמתי משינה ממושכת.

מעבר לצורך לקבל ייעוץ על אלו פעילויות ספורט, תרגילים וכד' כדאי לי לעשות ובאלו שלבים, יש לי בעיה גדולה נוספת והיא שאני מתבייש לעשות ספורט מול אנשים. במשך רוב שנות בית הספר לא השתתפתי בשיעורי ספורט כלל בגלל שלא הייתי מסוגל לבצע את הפעילויות מול שאר הכיתה, לא היה מצב שהייתי עושה מתח וכד' מול אנשים אחרים, אני לא רואה מצב שאני הולך לחדר כושר וכד', ואפילו לעשות ריצה לעיני העוברים והשבים ברחוב אני לא מסוגל. רק שאני יודע שאני חייב להתחיל לעשות ספורט באופן מאסיבי, כחלק מתהליך כולל שאני חייב לנסות של בנייה והמצאה מחדש של עצמי (אני מזה חודשים רבים בדיכאון מוחלט ועל סף התאבדות).

בשיחות עם הפסיכולוג שלי עלה שהפעילות הספורטיבית היחידה שאני מסוגל לבצע כרגע זו הליכה. רק שאני יודע שהליכה לבד לא יכולה להושיע אותי, ואני חייב גם פעילויות ספורטיביות נוספות.

מישהו יכול לייעץ לי באלו דרכים, היכן וכיצד אני יכול לבצע פעילויות ספורטיביות על אף הקושי היסודי?
חזרה לפורום
ישן 23-03-2013, 19:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Some_Shit שמתחילה ב "צורך דחוף וקושי לעשות ספורט"

בכל מה שקשור לתוכנית אימונים- אני מציע להתייעץ עם מאמן אישי. מיותר לציין שהליכה לא תפתור לך את המצב, אתה צריך אימוני התנגדות.

במה שקשור לפן הפסיכולוגי- זה פשוט החלטה שאתה צריך לקחת על עצמך ולאף אחד לא יהיה פתרון קסם שיהפוך לך סוויץ'.
בשביל מה שזה שווה- אתי במכון מתאמנים מגוון רחב של אנשים, החל משבריריים, דרך בנויים היטב ועד שמנים מאוד ואף אחד לא מסתכל עליהם מוזר. זה לא שיעורי ספורט בבי"ס, לאף אחד לא באמת איכפת.

אני מציע שתיגש למכון כושר שקרוב לביתך ומתאים למתחילים, תתאם תוכנית אימונים עם מאמן מוסמך ופשוט תתחיל. אם האספקט של הפומביות מטריד אותך- תשאל את המאמנים מתי השעות המתות יותר ותנסה להתאים את עצמך אליהם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

חזרה לפורום
ישן 23-03-2013, 20:50
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Some_Shit שמתחילה ב "צורך דחוף וקושי לעשות ספורט"

בהמשך למה שנכתב- יש גם אפשרות להתאמן בבית. הכוונה היא לא לקנות גלדיאטור או ספסל וסטנד דאמבלים, אלא גם דברים פשוטים ש משקל גוף, כמו בטן, סמיכה, מקבילים, מתח, אימון עם גומיות ועוד. יש לא מעט דברים בסגנון. את ההדרכה לגבי מה לעשות כדאי שתקבל ממאמן מוסמך. אבל מעל הכל- אתה צריך לעבוד על עצמך פסיכולוגית. אתה צריך שיהיה לך הרצון לקום ולהתאמן. בין אם זה לקום בחמש ולצאת לרוץ, כשאין כמעט אנשים בחוץ, לעזוב את המחשב למשך חצי שעה ולהתחיל בסטים וכך הלאה. אם יהיה לך את הדרייב הזה, אז האימונים הם בקטנה.

המלצה אחת שהיא מאוד אופנתית היא TRX. מדובר בסט רצועות שמתחברות לכל מקום וניתן לבצע איתן תרגילים מעולים. זה מגיע עם דיסק הדרכה, אתה יכול גם למצוא סרטונים ביוטיוב, ויש חדרי כושר שגם מעבירים שיעורים בזה. כלומר- אתה יכול ללכת לאימון כזה, לדבר עם המדריך, שיבנה לך תוכנית טובה, ולהתאמן בבית. אבל באמת שאפשר גם סתם סמיכה, בטן וכל מיני כאלו. תאמין לי שתרגילים עם משקל גוף הם טובים, ואחרי שתתחיל להעלות מסה, ייתכן שהביטחון שלך יעלה ולא תתבייש ללכת למכון כושר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר