לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2014, 23:18
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
תסבוכת עם טכנאי מזגנים.

נכנסתי לאיזה סרט עם טכנאי מזגנים שפל ונוראי. זוהי השתלשלות האירועים:

הייתה אצלנו הפסקת חשמל ובכל פעם שהדלקנו את המזגן זה קרה שוב אז הנחנו שיש קצר.
אתמול אמא שלי הזמינה טכנאי, הוא אמר שבדיקה עולה 250 שקל והיא ווידאה איתו שהוא מקבל אשראי.
כשהוא היה פה הוא התחיל לחרטט ששני המדחסים לא עובדים ושצריך להחליף אותם, כל אחד 850 ש"ח.
אני לא נולדתי אתמול וכמובן שזה היה בולשיט טהור, ביקשתי ממנו שלא יעשה כלום ושאני מזמינה טכנאי אחר ונשלם לו את
סכום הבדיקה (250). אז כפי שאמרתי, בהתחלה הוא אמר שהוא מסכים לחייב באשראי ואז כשאמא שלי רצתה לשלם
הוא אמר שהוא לא מוכן לקבל אשראי על 250 ש"ח, הוא לא מכולת (במילים שלו) וההסכמה לחייב באשראי
היא על תיקונים בעלות גבוהה של 700 ש"ח ומעלה פחות או יותר (דהיינו, הוא בא מראש בידיעה שהוא הולך לעשוק אותנו לא משנה מה),
אז אמרתי שזה לא נאמר בכלל אבל שיהיה, לא התחלתי להתווכח.
ביקשנו שיחכה באוטו בזמן שאמא שלי הלכה לכספומט (הוא בסוף הלך איתה ממש עד לשם) ומשום מה הכספומט לא עבד
אז הוא הסכים לחייב את האשראי. סבבה, חייב. אחרי שעה הוא פתאום חוזר ואומר שהאשראי לא
עבר והוא צריך שוב את המספר ואז הוא נזכר להגיד שהוא מחייב בעצם על 295 כי 250 זה בלי מע"מ
ו-295 זה עם. זה אחרי שעה שלמה ואחרי שבמשך כל השהות שלו בבית שלנו דובר על 250 והוא לא
ציין סכום אחר.
לא ידעתי על החלק הזה של המע"מ ופתאום ראיתי שבית עסק כלשהו (כנראה שהוא עובד איתם..)
חייב את האשראי על 295 ש"ח (אמא שלי איכשהו נפלה לזה כי היא פשוט נמנעת מעימותים בכל מצב), אמרתי
לו שאין מצב והוא לא ציין בשום נקודה 295 ואני הולכת לעשות עם זה משהו ואז הוא התקשר ואמר שזו
הפעם האחרונה שאני מאיימת עליו ושלא היה הבנאדם שאיים עליו וזה עבר לו בשתיקה, ושלא כדאי שאני אגיד דברים
שאני לא אוכל לקחת בחזרה. ניסיתי לדבר והוא פשוט ניתק לי בפרצוף הוא לא ענה כשהתקשרתי אח"כ.

ואגב, היום הזמנו טכנאי אחר שתיקן את הקצר, לא אמר מילה על מדחסים מקולקלים וגם אמר שבכלל
יש מדחס אחד ומאוורר אחד ולא הבין למה הכבלים (או מה שזה לא יהיה שם) מנותקים (הפוץ ההוא
שיחק עם זה כשהוא היה כאן).

מה לעשות? זה מטריף אותי. לעזוב את זה? להתקשר לבית העסק ולהגיד להם שסוכם בינינו לבין הטכנאי על 250 ש"ח?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2014, 10:48

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "מעניין. לכאורה אתם יכולים..."

היא לא חתמה על כלום. הוא חייב את האשראי בטלפון ואמר שנקבל בדואר קבלה.
העניין הוא שכל הזמן שלו אצלנו דובר על 250, לא ציין שזה ללא מע"מ, אחרי שחייב בפעם הראשונה הוא
הלך, חזר אחרי שעה ואמר שלא עבר ואז הוא נזכר שזה בעצם בלי מע"מ והמחיר המלא הוא 295,
אמא שלי נתנה לו את מס' האשראי (אני מניחה שזה מבטא הסכמה למחיר החדש) הוא הלחיץ אותה בטירוף כל הזמן הזה.
פשוט ערס אגרסיבי ומגעיל. אח"כ כשהתקשרתי אליו בערב הוא אמר לי <אחרי שהוא אמר שלא נולד הבנאדם שיאיים עליו
ושאני לא אגיד דברים שלא אוכל לעמוד מאחוריהם, כשאמרתי לו שהוא גנב>, שכל אחד יודע לעשות 1+1 ובקלות לראות ש-295 זה 250 עם מע"מ.
כשניסיתי לדבר ולהגיד שהוא בכלל לא ציין את זה בזמן הביקור, הוא ניתק לי בפרצוף.

עם כמה שזה מעצבן ומטריף, כולם אומרים לי שאולי עדיף לרדת מהעניין. הבנאדם הזה פשוט מפחיד.
כל ההתנהלות שלו שידרה אלימות.. :\

נערך לאחרונה ע"י hellllllo בתאריך 31-07-2014 בשעה 10:54.
ישן 31-07-2014, 13:42

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "האלימות באה להסתיר את מצבו"

מישהו אמר לי - "יש עסקים שהמטרה שלהם היא לסלוק עסקאות עבור אנשים אחרים, שבדרך כלל לא
יכולים לבצע פעולות פיננסיות, בגלל שיש להם הסטוריה עבריינית (פשיטות רגל, דברים כאלה). הן נקראות
"חברות ניכיון" - הן מבצעות את העיסקה תחת המטריה החוקית שלהן, לוקחות עמלה, ומעבירות את
הנותר אל זה שביצע את העבודה".

אני חושבת שבזה מדובר כאן. התקשרתי לבית העסק שחייב אותי, מסתבר שהוא עובד עם הטכנאי אבל לא מעסיק אותו.
(לדעתי הקבלה כן תגיע אלינו, לבית העסק אין סיבה לא לשלוח לנו קבלה, ממה שאני מבינה).

זה שאמא שלי נתנה לו את מספר האשראי אחרי שהוא אמר לה שהמחיר הוא בעצם 295, לא אומר שהיא נתנה הסכמה..?
(שוב, היא הייתה מאוד לחוצה ממנו).

ישן 25-10-2014, 12:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
זה מה שקורה כשמתעסקים עם חאפרים, את ואמא שלך צריכות ללמוד מהטעות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "תסבוכת עם טכנאי מזגנים."

בישראל הפיקוח על נותני השירותים (במיוחד בסקטור הפרטי - עצמאי) הוא מאוד מאוד נמוך, ולכן ישנם לא מעט חאפרים.

בגלל זה, לפני שמזמינים איש מקצוע כזה או אחר, עושים את המינימום ובודקים עליו מידע בגוגל.

ואף פעם לא מסכימים לתנאים מוזרים כמו "עלות בדיקה".

בעניין המע"מ - היה לכם הסכם בע"פ, ואת לא מכחישה אותו, זה שהוא עשה לך תרגיל עם המע"מ זה משהו ידוע אצל עצמאים (מנסים לעקוץ במע"מ אנשים תמימים שלרוב ישר אומרים כן).

*ע"פ החוק הוא היה צריך להנפיק לך חשבונית במקום.

ודבר אחרון, לאחר "הבדיקה" יכולת לדרוש ממנו שיציג רישיון בתחום, מכיוון שהוא נוכל וחאפר, רוב הסיכויים שאין לו, ולכן הוא לא זכאי לקבל כסף עבור הבדיקה.

גם אם הוא היה תובע בבית דין לתביעות קטנות הוא לא היה מקבל כלום, ההפך - אתן הייתן מקבלות כסף.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר