לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2013, 11:58
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
מה באמת קורה כשמעלים את המס על העשירים

אני מצטט פה את הקטעים הרלוונטיים, את כל המאמר אפשר לקרוא פה (ההדגשות שלי): http://www.telegraph.co.uk/news/pol...p-tax-rate.html
ציטוט:
In the 2009-10 tax year, more than 16,000 people declared an annual income of more than £1 million to HM Revenue and Customs. This number fell to just 6,000 after Gordon Brown introduced the new 50p top rate of income tax shortly before the last general election.

ציטוט:
George Osborne, the Chancellor, announced in the Budget earlier this year that the 50p top rate will be reduced to 45p from next April. Since the announcement, the number of people declaring annual incomes of more than £1 million has risen to 10,000.

ציטוט:
Far from raising funds, it actually cost the UK £7 billion in lost tax revenue.

ככה זה כשמגזימים ומנסים לעשוק אנשים שמרוויחים את הכסף שלהם ביושר, הסוציאליזם החזירי לא יכול לעבוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2013, 19:44
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "למה ?"

לא ממש קשור לנושא האשכול, אבל שאלת- תקבל תשובה.

הבדלי המחירים:
1. מע"מ על מזון בחו"ל לא קיים או נמוך ביחס למע"מ הרגיל.
2. יש לעיתים הבדלים באריזות ובגדלים.
3. המדינה נותנת הקלות לחברות שמייצאות, כך שלמעשה היצרן יכול להפסיד לכאורה מעט כדי לקבל את ההטבה.
4. הכי חשוב- אתה אשם. אתה ושאר האזרחים שקונים רק מותגים. מתי בפעם האחרונה העדפת חיקוי ביסלי תוצרת מגדל העמק על ביסלי אוסם? או קורנפלקס לא ממותג על פני עוגי ושוגי?

לגבי המיסים- כן, יש תשובה, חוק שקיים בערך משנות ה-50 ונועד לעודד השקעות במדינה החדשה שקמה זה עתה. החוק מעניק הטבות מיוחדות, ליצואניות, למי שמקים מפעל בפריפריה וכו'. המס אגב אינו באמת אפס, הוא יותר קרוב לכמה אחוזים בודדים (את המס בודקים על פני כמה שנים ולא פרטנית בכל שנה) וכמובן שלא מתחשבים בכתבה במס על הדיבידנד.

ישן 21-02-2013, 09:23
  jefferson82 jefferson82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.11
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא ממש קשור לנושא האשכול, אבל..."

א. מאוד קשור, מי אלה בדיוק הבעלים של טבע?
ב. מע"מ זה 17% לא 300%
ג. תשובה עדיין לא מספקת אותי. נכנסת פעם לסופר חרדי? מה אתה חושב בדיוק סוד הקסם? כל אחד מאיתנו הוא אדם בודד או מקסימום תא משפחתי, ואין לנו כוח מיקוח. כשבאים 100000 איש מאוגדים ואומרים או שתשווה לנו למחירים של אמריקה או שנקנה אצל המתחרים אז משווים מחירים, ככה זה עובד, הרווח שנעשה עליך לא נעשה ביושר.
ד. אתה לא יכול לצפות מאנשים שכל החיים שלהם עסוקים במירוץ עכברים אחרי ההישרדות שישקיעו עכשיו זמן ומאמץ (=כסף) בלחפש את ה3 שקל הנחה, הם פשוט ישלמו את המחיר כי אין להם מספיק מקום במוח בשביל כל החישובים וההשקעה הזאת.
ז. שורה תחתונה, 90% מהאזרחים עובדים וחצי מהכסף שלהם הולך ל18 משפחות ששולטות במשק, ומה שנשאר מזה הולך למדינה, אם לדעתך זאת שיטה טובה והוגנת אין לי מה להגיד לך.

נערך לאחרונה ע"י jefferson82 בתאריך 21-02-2013 בשעה 09:26.
ישן 21-02-2013, 19:09
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "א. מאוד קשור, מי אלה בדיוק..."

הבעלים של טבע זה כל העם. לטבע אין בעל שליטה אחד. ומה הקשר בין טבע לבין מחירי מזון?

המע"מ היה רכיב אחד. כתבתי עוד כמה.

איך התשובה לא מספקת אותך אם אתה סותר את עצמך בהמשך? כן, נכנסתי לסופרים חרדים, הם לא קונים מותגים, הם קונים דברים זולים ולא ממותגים. בדיוק מה שאני כתבתי. אבל אז אתה כותב שאנשים לא עושים חישובים במוח. מה, חרדים הם גאוני מתמטיקה?

מה זה רווח שלא ביושר? אם הציעו לך וקנית- הרווח ביושר. אתה מנסה להאשים אחרים בזה שאתה לא לוקח אחריות על עצמך?

בשורה התחתונה- אתה טועה. שיעור התעסוקה הוא 50-70, תלוי איזה חתך גילאים אתה לוקח. אני לא מכיר 18 משפחות, וגם אתה לא, אתה חוזר על מה שקראת באיזו כתבה. אגב, הרווחיות של העסקים בישראל אינה גבוהה ביחס למקובל בעולם (לדעתי אולי בבנקים רק זה קיים), כתבתי על זה פעם. המדינה אכן לוקחת יותר מדי, אבל זה מכיוון שאנשים טוענים שצריך לתת לממשלה כוח. למשל אנשים כמוך שטוענים שהממשלה צריכה להתערב במחירי המזון. אני ממש לא חושב שזאת שיטה טובה והוגנת, ולכן אני מציע את ההיפך.

ישן 21-02-2013, 19:28
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "א. מאוד קשור, מי אלה בדיוק..."

ציטוט:
. אתה לא יכול לצפות מאנשים שכל החיים שלהם עסוקים במירוץ עכברים אחרי ההישרדות שישקיעו עכשיו זמן ומאמץ (=כסף) בלחפש את ה3 שקל הנחה, הם פשוט ישלמו את המחיר כי אין להם מספיק מקום במוח בשביל כל החישובים וההשקעה הזאת.

מי שלא דואג לעצמו שלא יצפה שאחרים יעשו את זה בשבילו. אם מי שאין לו כסף לא עושה מינימום מאמץ כדי לחסוך כסף איפה שהוא יכול, שלא יבוא בתלונות ושלא ידבר על צדק חברתי. באמת שאני לא מבין מתי אחריות אישית הפכה למילה גסה ולמה אנשים מצפים שמישהו אחר יעשה בשבילם את מה שהם לא מוכנים לעשות בשביל עצמם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:39

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר