לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2013, 20:54
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לא אוהבים חיילי מילואים אז סילקו אותי בבושת פנים מאוטובוס של אגד באמצע הנסיעה

אני הסוכן עמוס,חייל מילואים על מדים וחמוש, לוחם ומפקד, מגורש בבושת פנים מקו 301 מתל אביב לאשקלון, בשעה 08:20 בבוקר,הנהג הוא ישראל זנדני, שכנראה חינוך ודרך ארץ אינם דרכו של אדם זה. לאחר תחילת הנסיעה כיוון שהנהג מתנהג באופן וולגרי ובריוני ולמרות שמוצגים לו שוברי נסיעה חתומים בחותמת צבאית וחוגר ותעודת לוחם במילואים, הוא מסרב להמשיך בנסיעה,כיוון שהוא רוצה גם צו מילואים בתוקף שכמובן אני לא חייב לספק לו כי ביחידה שלי אני לא מזומן כמעט עם צווים אלא טלפונית. הנהג מתקשר למשטרה ואומר לי שאני אראה שאני אעוף מהאוטובוס כמו טאטאל'ה ושאני גנבתי את השוברים,ושאני אשלם על הנסיעה כי גם ככה אני אקבל החזר. אני מצידי מסביר שאני סטודנט ואין לי את הכסף הדרוש לנסיעה,וזאת הסיבה שצה"ל נותן לי שוברים. עוד טוען הנהג כי אני מעכב את האוטובוס, מדבר עם שוטרת ואני מסביר לה. בסופו של עניין אני יורד בצומת הולץ בתל אביב ונאלץ ללכת ברגל לתחנת רכבת ההגנה, ברכבת ישראל כבר מכבדים את השוברים בהצגת חוגר מילואים הפלא ופלא אני בדרכי לעשות את העבודה שלי,לאפשר אורח חיים ושגרה תקינה לתושבי מדינת ישראל. בעכבות אירוע זה נגרם לי נזק, שכן הואשמתי ע"י עובד המועסק על ידיכם בפשע, והוכפש שמי ברבים. אוסיף ואומר כי איחרתי בזמני החזרה ליחידה משמעותית, מה שפגע במחלקה שלי ועיכב יציאה לפעילות שהייתי אמור לבצע. הפוסט פורסם הבוקר והופץ בפייסבוק כדי לחשוף את הבריונות המזעזעת של נהג זה. אוסיף ואומר כי הנהלים נבדקו בשלל מישורים והתנהלותי בעניין זה נמצאה תקינה לכל דין ועניין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2013, 21:43
  פורום החפ"שים פורום החפ"שים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "לא אוהבים חיילי מילואים אז סילקו אותי בבושת פנים מאוטובוס של אגד באמצע הנסיעה"

מעשה שפל ומקומם.

אם אתה מעוניין שחברת "אגד" תשמע על הסיפור ותדאג להתנצל בפניך על עוגמת הנפש שנגרמה לך ובאותה הזדמנות, תנער את הנהג המאותגר שכל ודרך ארץ, אשמח לסייע (שלח לי מייל).

פורום ב- ynet
אתר העמותה למען משרתי המילואים (ע"ר)
דף הפייסבוק של העמותה למען משרתי המילואים (ע"ר)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://prdupl02.ynet.co.il/ForumFiles_3/30864981_1.JPG]

ישן 03-03-2013, 11:33
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובת אגד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "לא אוהבים חיילי מילואים אז סילקו אותי בבושת פנים מאוטובוס של אגד באמצע הנסיעה"

שלום,
מבירור ראשוני של האירוע עולה תמונה קצת שונה מזו שמתוארת בפוסט שהעלאת.
ממסקנות הבירור עולה, כי ניסיתי לעלות לאוטובוס עם שובר ריק, אותו מילאת בנוכחות הנהג – דבר שגורם לכל בר דעת לחשוד שמא מדובר בשימוש בלתי הולם בשוברי נסיעה.
נהג האוטובוס, אשר ביקש להפיג את החשד ביקש ממך צו, אשר היה מאשר את העובדה כי אתה אכן בשירות מילואים פעיל, אולם לדבריך בשל אופי השירות שלך – הנובע להבנתנו מהתנדבות לשירות שמעבר לדרישות חוק המילואים - לא היה בידיך צו שיכולת להציג.
אם לא די בכך, נהג האוטובוס אף הציע שהוא ישלם מכיסו עבור הנסיעה שלך ובלבד שלא תיסע עם שובר שמעליו סימן שאלה באשר לתקינותו, אולם אתה סירבת.

מבחינה ראשונית של ממצאים אלו, עולה כי לנהג הסביר לא היתה דרך לדעת כי אתה נמצא בשירות מילואים ולכן לא אישר הנהג בקו 301 את נסיעתך.

צר לנו על כך שהדיון באשר לשאלת הזכאות לנסיעה הגיע למצב בו שני הצדדים זוכרים את האירוע ולא לטובה, אולם מכאן ועד האשמות בוטות על כך שאגד אינו אוהב חיילי מילואים, הדרך ארוכה.

אנו סבורים כי לאירוע זה צריך להיות סוף אחר ועל כן, נודה לך באם תפנה את הנושא לפניות הציבור של אגד באמצעות לשונית "צור קשר" בדף זה.

תגובתי לאגד

אז הנהג שינה את הגרסה לטובתו, והוא ממש לא רצה לשלם מכיסו על הנסיעה, תגובה לקונית ומתחמקת הייתי אומר ולא יותר, יש עשרות אלפי מילואימניקים שאינם מזומנים בצווים ומצוידים בשוברי נסיעה ריקים שאותם הם ממלאים ע"פ היעד, עלה חשד כי אני עושה שימוש לרעה בשוברים?, סליחה, מאיפה הבאתי M4 ומדים מלאים מהמחסן שיש לי בבית?, אה סליחה עולה חשש שמא יצאתי למסע קניות בריקושט כדי להנות מנסיעות חינם על חשבון צה"ל.

ישן 08-03-2013, 15:43
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05

חחחח חלק מהנהגי אוטובוס באמת חיים בסרט..

אתה עוד עם נשק ומדים וצריך לעבור את זה,
תחשוב מה אני עובר בכל פעם שאני עולה על אוטובוס..
(במילואים אני על אזרחי ללא מדים, עושה יומיות ככה שאני ללא תיק, ומזמנים אותי טלפונית ככה שאני גם ללא צו - והשוברי מילואים שיש לי הם בכתב יד עם חותמת של ק. קישור).
יש נהגים שלא איכפת להם והיו זורקים לי הערות כמו "לא נגמרו לך השוברי נסיעה?" (כשעשיתי מילואים במשך ארבעה שבועות רצוף),
ומצד שני יש נהגים שהייתי צריך להתווכח איתם המון.

אגב,
אני מכיר אישית את הנהג המדובר במקרה הזה שלך (אני אשקלוני ואבא שלי עבד 20 שנה באגד),
ומדובר בטמבל שרוט שאין לתאר.

באמת יהמר לזכות רכבת ישראל שלא עשו לי בעיות אף פעם בהצגת שוברי נסיעה ותעודת מילואים
(גם לא ברכישת כרטיס אצל הקופאית, וגם לא בביקורת עם הכרטיסן)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Musicman0 בתאריך 08-03-2013 בשעה 15:46.
ישן 04-08-2013, 19:25
צלמית המשתמש של a_tell
  משתמש זכר a_tell a_tell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06

היום, בעת שגלשתי באתר של "מטרופולין" בכדי לעזור לחבר שצריך לנסוע בקו 44 (שאיתו יש לי נסיון, עוד בתור חייל בסדיר), שמתי לב להודעה הבאה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מטרופולין

"החל מיום חמישי ה-01.08.13, יכבדו בקווי השירות אך ורק שוברי מילואים מודפסים ואשר על גביהם מופיע המשפט: "כוחו של שובר זה יפה לכל חברות האוטובוס הציבוריות מלבד אגד". (השוברים הישנים אשר מולאו בכתב יד לא יהיו תקפים החל ממועד זה)."

אם שואלים אותי, משרד התחבורה לצריך לכפות, פשוטו כמשמעו, על כל חברות התח"צ, כולל המפעילים הפרטיים, לקבל שוברים שמוצא ויעד הנסיעה בהם מולאו בכתב יד, ובלבד שמתנוססת עליהם חותמת של היחידה. נכון שבד"כ מקבלים הביתה צווים עם שוברים מודפסים, כולל במוצא והיעד, אבל זה טוב לצורך ההתייצבות. מה עם השוברים שמקבלים לצורך הנסיעה הביתה מהמילואים? לא תמיד יודעים לאן החייל צריך להגיע.

אגב, עוד לא קרה לי שמילאתי שובר בכתב יד ולא כיבדו אותו באגד ורכבת ישראל. בפעם האחרונה שיצאתי למילואים, הייתי אמור לשלם רק ל"סיטיפס" שמפעילה את הרכבת הקלה בירושלים ואין בה נסיעה חינם לשום חייל\ת, אבל העדפתי ללכת ברגל לתחנה המרכזית ולא לשלם לגוף הרקוב הזה.

ובכל זאת עדיין נשפך כאן דם"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר