לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2013, 06:51
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מגעיל מישהו במדינה הזאת נפל על הראש | הסיקור העויין על בר רפאלי והקמפיין

מדינה של מטורללים, אני פותח ערוץ 10, ונותנים לשני מטומטמים לברבר את המוח למה אסור לבר רפאלי לייצג את ישראל בקמפיין פרסומי.
ואני אמשיך ואצטט את המטומטמת שערוץ 10 אירח: "אין לי שום דבר אישי נגדה אבל היא יצאה עם גוי שהוא לא ישראלי".
אני עובר לערוץ 22, גם שם מנהלים עליה דיון.
מעלים לשידור את ח"כ אלעזר שטרן שמחליט לתקוף את בר באופן אישי כאילו היא חפץ ששייך לו.

מה נסגר עם אנשים במדינה הזאת?! פרמיטיבים, צאו מהסרט שלכם!

* הצליחו להוציא אותי מההקפאה הארוכה שנכנסתי אליה מאז הפעם האחרונה שהגבתי בפורום.

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 18-03-2013 בשעה 06:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2013, 13:16
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "אני לא חושב שכל כך אכפת להם..."

אני מניח.

מצד שני היא לא כזאת מוכרת. עד הפרסומת של גו-דדי כולם חגגו כי היא הופיעה כמה פעמים בספורטס אילוסטרייטד והצטלמה כמה פעמים עם ליאונרדו דקפריו. בישראל עשו ממנה מינימום אופרה ווינפרי. בת'כלס אף אחד לא באמת הכיר אותה, כמו שאני לא באמת מכיר את הבנות שמופיעות על השער של בלייזר.

הפרסומת של גו דדי הביאה לה המון פרסום בין לילה ואע"פ זאת היא עדיין די אנונימית במונחים אמריקאיים ובטח עולמיים ולא פחות חשוב מכך- תוך חודשיים גג ישכחו מי היא בדיוק כמו שהיום אף אחד לא זוכר את leave Britney alone או את Boxxy...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-03-2013, 12:52
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני מניח. מצד שני היא לא..."

היא תמיד יכולה לגנוב עוד גבר מפורסם מאישה אחרת או לתת לבחור אחר להכניס לה לשון לפה בסופרבול או המועדף על ידי רוב האנשים קלטת ביתית,אבל לא נוסיף בנושא כי זה לא 20+ גולני.

אילוסטרייטד ספרו אותה רק בגלל החבר שלה כמו שהם זרקו אותה לטובת החברה של רונלדו מיד שהיא והחבר שלה נפרדו. כפי שאמרת היא לא משהו והתקשורת בארץ סתם הפכה אותה לטופ מודל, כי טופ מודל אמיתית לא הייתה צריכה חבר מפורסם בשביל להכניס לאותו מגזין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 19-03-2013 בשעה 12:54.
ישן 18-03-2013, 18:46
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הטיעון על "יצאה עם גוי" הוא..."

המדינה, להלן "הממשלה", מיצגת את דעת רוב העם (לא שיש בממשלה מישהו שבחרתי, אבל ניחא).
כאשר משרד החוץ מחליט לא פעם ולא פעמיים, שהיא מספיק מוכשרת בתחומה, יפה וכו' וכו' ומתאימה לייצג את המדינה - מדובר בהחלטה שמייצגת 'לכאורה' את דעת הממשלה ודעת רוב העם.

אני נגד התפיסה הזאת שאנחנו מדינת צבא וגנרלים, נכון, חשוב לשרת בצבא, ואני רואה בזה משהו מאוד חיובי, אבל רבאק, היה, עבר ונגמר.

משרד החוץ החליט שהיא מספיק טובה לייצג את, סוף פסוק.
האם התגובה של דובר צה"ל נכונה? מאוד! האם היא ראויה? מאוד!
אבל העיסוק התקשורתי בה מאוד מאוד מוגזם וכבר מזמן עבר את גבול הטעם הטוב.

אפשר להגיד שהיא לא מייצגת אותך כשיראלי, וזאת זכותך, מצד שני, מי שיושב בממשלה ומקבל החלטות גורליות עלי ועליך לא מייצג אותי כישראלי, אבל אני משלים עם זה מחוסר ברירה.

ישן 18-03-2013, 20:14
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "מבחינתי, משתמטים זה עריקים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanmos
מבחינתי, משתמטים זה עריקים ונפקדים.

מה זה מבחינתך? הפתח לפרשנות אישית מאוד צר בתחום והוא לא כולל את מה שעשית...
אגב- נפקדים? אתה רציני? זה עבירה משמעתית חמורה- אבל איך בנאדם שלא בא לבסיס שבועיים ואח"כ חוזר ועוד משלים את הזמן שהוא החזיר בדפוק הוא משתמט?
ציטוט:
"היה, עבר ונגמר." - מתייחס רק להשתמטות.

מעניין, למה רק לזה?
ציטוט:
אני בטוח שחיילי "בסיס קניון עזריאלי" רק מראים שהצבא יכול להתמודד עם חוסר במפעילי ממטרות.

סוגיית ניתוב כ"א בצה"ל היא חמורה בפני עצמה. אבל מה שאמרת פה זה כמו להגיד "כולם עושים עבירות תנועה- למה שאני לא אעשה".

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 19-03-2013, 12:25
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "לא אמרתי שכל מה שהמדינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanmos
לא אמרתי שכל מה שהמדינה מחליטה זה תקין, אמרתי שאני מקבל את זה כי ככה נקבע.

באותה מידה, אם ככה, אתה צריך לקבל את העובדה שהשתמטות זה לא מקובל- כי ככה נקבע. אפילו אם דה-פקטו זה לא נכון.
ציטוט:
יש דברים שדורשים שינוי ועל כן יש למחות אבל רבאק, כמה אפשר לדוש בתקשורת על בחורה אחת.

אני מניח שההתעסקות בזה בתקשורת נובעת מאג'נדה כלשהי, או לחילופין שזה היה יום חדשות איטי מה שנקרא. זה לא משנה את העובדה שבחירתה לייצג את ישראל היא לא מקובלת בעיניי רבים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר