לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2013, 20:41
  sfx sfx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.13
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי sfx שמתחילה ב "חיברתי - זה קורה בדיוק אותו..."

שמתי לב שהקישור לא טוב אז אני מעתיק את מה שהוא רשם

שעכשיו אני מבין את השתלשלות העניינים אבל ברגע הראשון לא הבנתי מה קורה. גם בכמה שעות שבאו אחרי זה לא הבנתי מה קורה. הייתי בטוח שמשהו קרה למסך. בדקת חיבורים, הדלקתי, כיביתי כלום לא עזר. המסך שחור ואני לא רואה מה קורה על המחשב. החלפתי את המסך עם המסך של שותף שלי וככה גיליתי שאין בו בעיה. אבל עדיין לא יכולתי לראות מה קורה אצלי.
חשבתי שמדובר בכרטיס הגרפי אבל המחשב תפקד רגיל ולא השמיע צפצופים.
רק בשלב הזה התחלתי לחשוב שזה וירוס. וירוס גאוני שפשוט מחשיך לך את המסך ועכשיו לך תריץ אנטי-וירוס גבר.
הדרך היחידה שיכולתי להילחם בזה כרגע היתה ע"י כיבוי והדלקה של המסך. המסך היה נותן לי חצי שנייה של אור ואז נכבה. אז אמנם זה מעט אבל זה כל מה שהיה לי לעבוד איתו. אז לאט לאט תוך כדי הדלקה חוזרת ונשנית של המסך הגעתי לאנטי-וירוס ושלחתי אותו לסרוק. הוא ישר מצא טרויאני ומחק אותו. אבל המסך שחור עדיין..
שוב סרקתי ושוב הוא מצא טרויאני, אבל הפעם הוא סרב למחוק אותו.
אז לקחתי דף ואחרי משהו כמו 5 דקות הצלחתי לכתוב את המיקום שבו הוא נמצא. עוד חמש דקות אחרי זה (תוך הדלקה וכיבוי או לחיצה על כפתור source במסך) הגעתי לתיקייה המתאימה ומחקתי אותו לקיבינימט. לקח לו כמה דקות להתאפס ומסך הפסיק להכבות.
כמובן שקיצרתי את הסיפור, זה היה מאוד מתסכל. גם העובדה שלא מצאתי מידע באינטרנט תיסכלה אותי. בסופו של דבר הוירוס הזה יעיל בצורה מרשימה ואני חושש שבדור הבא שלו לא תהיה את החצי שנייה של מסך מואר כדי להתגבר עליו. ולסיום, הנה כמה מילים כדי שמי שיחפש בגוגל יגיע לסיפור הזה:
java update virus screen black shuts down trojanDownloader
לילה טוב

זה היה הוא

רק שאצלי אני לא מצליח למצוא שום וירוס
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר