לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2005, 14:00
צלמית המשתמש של fat fish
  fat fish fat fish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
מדוע קובץ של VB יותר קטן?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yytg שמתחילה ב "אבל לא 100%"

קובץ שאתה מייצר ב-VB מבוסס על סביבת הריצה המותקנת אצלך במחשב, הוא משתמש ב-DLL שקיימים אצלך כי מותקנת אצלך סביבת הריצה של VB.
אם היית רוצה שהקובץ הזה ירוץ על כל מחשב עם win, היה צורך לבצע אחד משני דברים:
1. ליצור חבילת התקנה שתרכז את כל הקבצים שאתה זקוק להם להרצת התכנית שלך (מובטחני שזה יהיה הרבה יותר גדול ממה שיש לך עכשיו).
2. ליצור קובץ הרצה עצמאי שיכיל את כל הספריות שהוא צריך בתוכו - יש דרכים לעשות זאת, והקובץ שיצא לך יהיה גם כן גדול הרבה יותר ממה שיש לך עכשיו.

קובץ הריצה שמייצר לך VCC הינו קובץ בר הרצה שניתן להריץ אותו על כל מחשב גם ללא התקנת סביבת הפיתוח.
שים לב - זה לא נכון לגבי כל סוג פרוייקט ב-VCC, עבור מרבית הפרוייקטים תצטרך גם ליצור חבילת התקנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2005, 15:54
  yytg yytg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.04
סליחה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי fat fish שמתחילה ב "שני דברים מאוד חשובים לי אליך:"

בס"ד

מה אני יעשה אם השאלות, הם כל פעם בנושא שונה בבקשה תכתוב לי פתרון כאן(אפילו שזה לא קשור לנושא) ד"א קראתי את המדריך לשאלת שאלות

אני מאד ממליץ לעביר את כל מה שקשור לAPI לאשכול או לקטגוריה מיוחדת

פשוט אני חדש יחסית בAPI ולכן יש לי 1000 שאלות - (לפעמים אני עושה חיפוש לפני שאני שואל ותמיד לא מצאתי תשובה מתאימה)

אם יש לך איזה פורום או אתר שעוסק רק בזה בבקשה תגיד לי

ועוד הפעם סליחה עם פגעתי במישהוא פשוט אמרתי מה שחשבתי(כנראה אתה יודע את זה)

בפעם הבאה אני יכתוב "נראה לי" לפני דבר כזה

ונראה לי שאפילו מישהוא שלא יודע מכונאות רכב יכול להגיד לך שבגלל שהגלגל מפונ'צר הרכב לא נוסע

ועוד דבר, תודה רבה ל2כם ולך במיוחד על שהוכחת אותי (איך אני ידע מה לעשות ומה לא?!)

נ.ב "חצי נכון" זה תרגום של "לא כל כך מאמין" (תסתכל במילון שלי חה...)

שבת שלום וכל טוב
ישן 06-05-2005, 20:36
  pex22 pex22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי fat fish שמתחילה ב "מדוע קובץ של VB יותר קטן?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fat fish
קובץ הריצה שמייצר לך VCC הינו קובץ בר הרצה שניתן להריץ אותו על כל מחשב גם ללא התקנת סביבת הפיתוח.
שים לב - זה לא נכון לגבי כל סוג פרוייקט ב-VCC, עבור מרבית הפרוייקטים תצטרך גם ליצור חבילת התקנה.

כמעט על כל מחשב. MSVC מוציא קבצי הרצה בסיומת EXE, שרק windows יכול להפעיל (ויש אחרים שיכולים להפעיל באמצעות תוכנות emulator).
אבל חוץ מזה, בCode generation שבהגדרות הפרוייקט, יש גם Processor:, ושם יש רשימה קצרה שלא כוללת power-pc.
וגם כשאתה מתחיל לבנות פרוייקט, יש לך אפשרות לבנות רק ל-win32.

אומנם את קבצי הOBJ אני מניח שאפשר להשתמש בהם למהדרים אחרים (אלה קבצי COFF .OBJ, ואפשר להמיר אותם ל.O).

pex.

נערך לאחרונה ע"י pex22 בתאריך 06-05-2005 בשעה 20:52.
ישן 06-05-2005, 12:53
  pex22 pex22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.05
עוד משהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yytg שמתחילה ב "בניית תוכנה קטנה בC++ איך?"

-תוודא שאתה בונה את התכנה לRelease ולא Debug, יש הבדל משמעותי (כמובן זה אם אתה לא תשתמש בDebugger. נראה לי).

-תוודא שיש לך optimizations (חוץ מאלה שאתה לא יכול להשתמש, אם יש). כאן: project->settings->C/C++->Category: Optimizations
חסרון: ב/OPT:REF הוא יתן לך אזהרות על הספריות שהוא מתעלם (זה התפקיד שלו), לא משהו רציני. אפשר להעלים את האזהרה (LNK4089).

-נראה לי ששימוש בDLL יקטין את הגודל של הEXE. ואל תשכח את /OPT:REF בoptimizations.
זה בהנחה שאתה מבין מה זה DLL ואיך לתכנת כאלה ולהשתמש בו בתכניות שלך. זה לא חובה לפעם ראשונה.

-אל תכתוב דברים שאתה לא משתמש בהם, זה סתם בזבוז זכרון.
חסרון: אין, אלא אם כן אתה רוצה לשמור סתם קוד לאחכ. אפשר לcomment אותו.

-תשתמש במצביעים לדברים גדולים כמו תמונות, לא נראה לי שזה ישנה הרבה בEXE אבל זה משפיע כשאתה מפעיל את הEXE.
חסרון: אל תשכח לנקות את המצביעים מהזכרון אחכ (אוי אם אני יפעיל תכנה שתשאיר לי סתם זכרון במחשב ). אלא אם כן תהיה בטוח שהיא תנקה בdestructure או פשוט תשתמש במצביעים חכמים (כמו boost::shared_ptr או כאלה שבנית בעצמך אם יש).

בעקרון הגודל בין הקבצים של VB וMSVC יכול להיות שווה, זה רק תלוי איך אתה משתמש בהם.
שניהם משתמשים באותה ספריה נראה לי (win32 או .NET אם הם גרסה 7).
אה ועוד משהו, תבדוק את הגרסאות של התכנות שאתה משווה. תמיד מוסיפים עוד ככל שהגרסה עולה (בדכ, ואני לא מתכוון למשהו שיאט את התכנה אלא ישאר אותו דבר או ההפך).

pex.

נערך לאחרונה ע"י pex22 בתאריך 06-05-2005 בשעה 13:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:13

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר