לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2013, 19:44
צלמית המשתמש של wolf
  משתמש זכר wolf wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל wolf שלח הודעה דרך MSN אל wolf
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הלילה (שעון ארה"ב) : סמסונג תשיק את הגלקסי S4, מרחק כמה בלוקים מחנות הדגל של אפל"

מכשיר מדהים, אותו יום של ההשקה הכנתי מלא אוכל וזה לשבת בספה ולהינות, כמה שעות לפני הלכתי לישון, שמתי שעון מעורר, לא עזר, ישנתי עד הסוף.. אבל בבוקר ראיתי, מכשיר חזק מכל הבחינות. אם זה נראה שהיא מתרחקת מגוגל ובונה לעצמה מעין Eco System משלהם, אז משתמשים שהם חובבי AOSP למיניהם כבר לא יהיה טעם להתקין Cyanogenmod (שאגב יצאו בהצהרות שהם לא יפתחו מערכת הפעלה ל S4, זאת פעם ראשונה שאני רואה ש"מחרימים " חברה מסויימת. יחד עם זאת נראה שסמסוג נותנת אחלה תמיכה לאחור במכשירי הדגל שלהם, אפילו ה S2 הזקן שלי קיבל Jelly Bean והוא עובד יופי, אם הם ימשיכו ככה גם לתת אחלה חומרה וגם אחלה תוכנה אז אחלה.

רק לא ברור עם איזה מעבד ה S4 יושק בישראל, או ה OCTA או ה SNAPDRAGON, ולמה בכלל יש את ההפרדה הזאת? לא ברור הסיפור הזה

אני מאוד רוצה להשתדרג במכשיר חדש וכנראה שזה יהיה S4 עד שהמחיר ירד או NOTE3 שיצא.. אני יחליט בהמשך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר