לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2013, 16:43
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "קב"א 49"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Xdeal
מי שיגיב משהו בסגנון 'לאף אחד לא אכפת מהדברים האלה' או 'לפחות תשתף את זה באשכול שכבר פתחת' או משהו בסגנון אני אוריד לו כאפה

אני חושב שזו הפעם הראשונה בחיים שלי שבאמת יש לי מוטיבציה לעשות משהו, להוכיח משהו. תמיד זלזלתי בכל מה שסביבי, ואז בא הבום הזה.

גלשתי באינטרנט כדי לברר אם זה בסדר, ממוצע, איפה אני נמצא בקיצור. מצאתי אשכול בFXP שבו עשו סקר על זה, ורק משהו כמו 7 מתוך יותר מ-100 הצביעו לקבא פחות מ-50.

על מנת שאני ארגיש טוב יותר אני אבקש ממכם, אם זו לא טרחה גדולה מידי, לשתף את הקבא שלכם.

נ.ב: מי שקיבל קבא מעל 49, שישתוק.

אחי לא מובן מה אתה רוצה להגיד , תנסה לנסח את זה יותר טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2013, 18:19
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה בטח בגלל האשכים. עכשיו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
זה בטח בגלל האשכים.

עכשיו ברצינות- מה אתה רוצה?
אם אני זוכר נכון החלום שלך לא כלל קצונה או שירות ביחידה מובחרת כלשהי. משהו בסגנון של חפ"ש בתותחנים-שריון. אם זה מה שאתה רוצה אז אין לך שום בעיה.

לגבי מה קב"א משקף ומה נחשב- הכל בולשיט. אחד החיילים הכי טובים שהיו לי אי פעם היה עם קב"א 43 או 42, לא זוכר. זה שיטת סינון מאוד גסה. אלא אם אתה מעוניין להתמיין ליחידה כלשהיא שדורשת נתונים גבוהים זה לא צריך לעניין אותך.

צודק!
קב"א פוגעת בעיקר בגובניקים - יציאה לקצונה או לקורס מושפעת מאוד מהקב"א.
אצל לוחמים - ביציאה לקורס מפקדים יש אפשרות שהקב"א תפגע במועמד (עדין מדובר על עיניין של הקצאות) אבל במידה ומדובר בבחור שמתאים לו לצאת לפיקוד יהיה לו עוד הזדמנויות.
במו עיניי ראיתי מט"ק צעיר עם קב"א מאוד מאוד נמוכה שיצא לקצונה אחרי ראיון מח"ט (המח"ט ראה שמדובר במט"ק צהוב ותוך שלושה ימים הוא כבר היה בדרך להכנה :>)
ישן 22-03-2013, 18:52
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "אני הייתי די בטוח שקב"א 42-43..."

היה לי חייל עם קבא 44, והוצאתי לקורס מ"כים מוקדם אחד עם 46. נכון, זה לא קל אבל זה תלוי באותו אדם. גם קצונה אפשר להוציא - מבדקי קצונה בהחלט יכולים להעלות (ולהוריד!) את הנתונים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-03-2013, 20:33
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
לי יש קב"א 56, וזה שטויות

כמו שכתבו לפני- הכרתי חיילים מצוינים שהיו בעלי קב"א נמוכה, וחיילים גרועים עם קב"א גבוהה.
אם אתה לוחם ואתה רוצה להתקדם - זה אפשרי. תוכיח את עצמך ותצטיין, ייקחו אותך למרות הנתונים. יכול להיות שתצטרך להיאבק על זה (שניים מהמפקדים הכי טובים שהכרתי היו צריכים ממש להילחם על זה, אבל הם בסוף קיבלו והצטיינו בקורסים ובתפקידים), אבל אם זה מה שאתה רוצה ואתה באמת מתאים - יוציאו אותך. בסופו של דבר גם המערכת מחפשת את מי שטוב ומתאים, גם אם הנתונים היבשים שלו לא מתאימים.
עוד סיפור שאולי יעודד אותך: כשהייתי במסלול בתותחנים הייתי בתוכנית שנקראה "רשום כמטרה" (נקרא "מסלול כוכבים" במקומות אחרים) שבו רוכזו כל החבר'ה עם הקב"א הגבוהה ונתוני הקצונה כדי לדחוף אותם במהירות לקורסי הפיקוד והקצונה. מתוך ה18 שהיינו שם, 2 יצאו לקצונה בסופו של דבר.
כך שלמרות הנתונים שלך, תביא בחשבון שהכל תלוי בך ובאיך שתתנהג.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-03-2013, 19:17
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כמה דברים: א. איך כולכם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
א. איך כולכם יודעים מה הקבא שלכם? שירתתי בלשכת גיוס, והנתונים האלה היו חסויים לגמרי ומי שהיה נתפס מגלה למלש״ב את הקבא שלו היה נשפט :0

לא יודע איך זה היה פעם, אבל היום אפשר לדעת מה הקב"א והדפ"ר שלך בקיוסק המידע
ציטוט:
ב. לגבי הבום של אקסדיל - זה בום? זה לא בום... חכה שתתחיל ללמוד באקדמיה, שם זה בום. אני כל חיי הייתי עצלנית והייתי מקבלת מאיות בבגרויות בלי ללמוד, הייתי בטוחה שאני איזשהו סוג של גאון... את הכאפה שלי קיבלתי באוניברסיטה...

+1
ציטוט:
ג. אני מכירה הרבה אנשים עם הפרעות קשב וריכוז וכל מיני דיסלקציות למיניהן שהם חכמים בטירוף. זה שהוא לא הלך לבצפר לא אומר שהוא טיפש

יש הבדל בין לא ללכת לבית הספר ללדפוק את הראש בכל מיני דברים...
ישן 24-03-2013, 19:41
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
שמע חבר

הכל שטויות, מכיר אנשים מדהימים, שהגיעו גם ליחידות מובחרות בכל מיני דרכים לא שיגרתיות עם קב"א כמו שלך ואפילו יותר נמוכה. אני לא אומר שזה קל, בטח שלא במערכת הצבאית,אבל אם תרצה להיות קצין, ותיהיה מספיק נחוש, ותוכיח את עצמך, זה יגיע.
בצבא בסופו של דבר אם אתה מספיק מתעקש, בד"כ דברים כן מתאפשרים.. עכשיו זה בטח נשמע כמו אוסף של קלישאות אבל אני יכול להעיד באופן אישי, שאני עשיתי משהו שנחשב לבלתי אפשרי במסגרת החיל שלי והיחידה שלי, ועשיתי מעבר שהוא כמעט חסר תקדים.
אני לא יודע לאן אתה מתכוון להתגייס, אבל אם אתה הולך להתגייס לקרבי, תדע שהקב"א שלך ישפיע מעט מאוד, ומה שתעשה ואיך שתוכיח את עצמך, ישפיע באותה מידה אם לא יותר. ככה שאם תרצה להיות מפקד\קצין ותתאים, הקב"א לא תמנע ממך.
זה מבאס לשמוע מחברים שהם מקבלים מיונים לכל מיני מקומות בצבא ויחידות ואתה פסול אפילו מללכת ליום סיירות, אני מבין אותך, אבל תדע שתמיד יש חריגים ותמיד אפשר לבקש, והקב"א היא מערכת סינון שבאמת לא מעידה על מי שאתה או מה אתה שווה. גם לא מבחינת אינטיליגנציה-היא בודקת רק סוגי חשיבה מסויימים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר