לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2014, 13:54
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
איך אומר נשיאנו הדגול: "כן ולא..."
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hilavigdor3344 שמתחילה ב "מבחינתי יש רק אחת שלא מתקלקלת - רק בשר"

כן - על שום דעתך האישית. אין כמראה עיניים. בהנחה שאתה אכן אמין (חלילה לי מלהטיל בך דופי, אך היו לנו כאן מספיק כותבים שמניעיהם היו מסחריים לגמרי...) - אזי נסיונך חשוב לי הרבה יותר ממראה המקום שהעלית.
לא - כי אתר שיש בו דעות שליליות ביותר ולצידן דעות כל כך מתלהבות שזה ממש לא סביר - אני יוצא ממנו על מנת לא לחזור. אני סולד מן הקצוות - אלה שלדעתם הכל "מטריף", "אלוהי", "מגניב", "סבבה" וכיוצא בזה קיא מילולי - תמיד יהיו חשודים בעני כבעלי המקום הכותבים ביקורת על עצמם! מאידך, אלה הקוטלים קטל מוחלט, בעוד זו אינה דעת הרוב, חשודים בעיני כקנטרנים הבאים להתנקם על משהו.

עוד יש לזכור שלכל אחד מאיתנו טעם והעדפות שונים, ואף פעם אי אפשר לרצות את כולם כל הזמן. יתרה מכך - גם לטובה שבמסעדות יש ימים פחות טובים, וגם מקום חביב שאליו חזרתי שוב ושוב, יכול לעבור שינויים לכל כיוון. היו לי נפילות עם מקומות שהומלצו בחום על ידי אנשים שדעתם מקובלת עלי מאד, ולעומת זאת היו לי גם הפתעות טובות במקומות בהם לא ציפיתי לכך. לך תדע...
בפורום זה ממש, הפלגתי בשיבחיה של מסעדה מסוימת (גריל 443, למי שרוצה לחפש), ולאחר מכן הספדתי אותה בנימה סופית ביותר, רק כדי שלאחר תקופה - אעבור בה חוויה מתקנת, ששינתה את דעתי שוב!

מוסר השכל - לך תתנסה. תעבור חוויה - בין אם פושרת, בין אם מהנה ובין אם מקלחת של צוננים, אבל אם תסמוך רק על אחרים - מטוב שתשב בבית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר