לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2013, 09:11
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני מצד אחד לא רוצה להכניס את עניין הדת לאשכול שלא קשור.. אבל אני לא יכול להתאפק.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "שאלות לגבי גל האלימות נגד זקנים ומותו של השוטר טרודי הי''ד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
למה שתי הנבלות שהכו את שני הקשישים לאחרונה משוחררים למעצר בית? המסכן שזרק נעל על השופטת נעצר במקום, למה החוקים כ''כ לא צודקים?

אבל בכל זאת... תראה מה נכתב לפני כמה אלפי שנים -

"בעקבות משיחא חוצפא יסגא (תִרבה), ויוקר יאמיר: הגפן תתן פריה והיין ביוקר, ומלכות תהפך למינות, ואין תוכחת, בית וועד יהיה לזנות, והגליל יחרב, והגבלן (הגולן) יישום (יהיה ריק מאדם), ואנשי הגבול יסובבו מעיר לעיר ולא יחוננו, וחכמות סופרים תסרח, ויראי חטא ימאסו, והאמת תהא נעדרת. נערים פני זקנים ילבינו, זקנים יעמדו מפני קטנים, בן מנוול אב, בת קמה באמה, כלה בחמותה, אויבי איש אנשי ביתו, פני הדור כפני הכלב, הבן אינו מתבייש מאביו. ועל מה יש לנו להשען? על אבינו שבשמים.

מה שמודגש - הוא כפי הנראה התשובה לשאלתך (שים לב לפרטי הפרטים).

לגבי טרודי ז"ל - לא נראה לי שכך הדבר. זו תאונה בעבודה הגם שזה היה בעקבות מרדף אחרי פושעים. החוק אינו מאפשר העמדה לדין על הריגה. אינך יכול ליחס להם כוונה שכזו (על אף שאתה וגם אני רוצים אותם בכלא להרבה זמן) בטח לא כשהם נסו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2013, 09:44
צלמית המשתמש של totaljack
  משתמש זכר totaljack totaljack אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "שאלות לגבי גל האלימות נגד זקנים ומותו של השוטר טרודי הי''ד..."

יש "מלחמת גרסאות" לגבי שתי התקיפות
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4362471,00.html

לפי הכתבה, התקיפה כנגד פייבל הגיעה לאחר שהוא תקף ילד בן 13
התקיפה השניה הגיע אחרי שהמבוגר תקף באגרופים את הצעיר, כך לפי הכתבה ולפי עורכי הדין.

אם כל הכבוד לאנשים קשישים, גם הם יכולים להיות פסיכופטים לפעמים ולא צריך להאמין לכל דבר שיוצא להם מהפה.

כל הסיפור הזה מזכיר לי את הסרטון שהועלה לא מזמן לעמוד הפייסבוק של המשטרה

ציטוט:
גאל שור: ככה משטרת ישראל עוצרת קשיש בחוף הים בבת גלים בחיפה, לראות ולא להאמין פשוט בושה!!! אדם מבוגר נכנס לים עם אופניים, יש לו בעיה רפואית הוא לא יכול לשים את הידיים מאחורי הגב, השוטרת דוברת רוסית, היא מבינה את מה שהוא אומר אך בכל זאת מאיימים עליו בטייזר (נשק הלם חשמלי) למרות שהוא על הרצפה וחצי כבול… היתה עליו סכין אבל הוא נראה לי דייג ובטח שלא התכוון להרוג אף אחד… הוא צועק שהוא לא היווה איום ולא תקף את השוטרים אך בכל זאת אין השוטרים מפסיקים.

הסרט בקישור
http://www.holesinthenet.co.il/archives/84317

תגובת המשטרה: “מדובר באירוע שהתרחש לפני חודש, אשר במהלכו תקף הגבר הנראה בסרטון פקח של עיריית חיפה, ואיים לפגוע בו. זהו האירוע השני בו מאיים איש זה על פקחי עיריית חיפה. הוא נעצר והועבר לתחנת חיפה להמשך חקירה”.

ישן 02-04-2013, 10:07
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
התקיפה כנגד פייבל לא הייתה אמורה להיות.. בשביל זה יש משטרה.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "יש "מלחמת גרסאות" לגבי שתי..."

ולגבי זה שתקף "אומן לחימה" (עאלק) ובכן - אם המותקף באמת היה כזה - זה לא היה אמור להגמר עם שבר פתוח.. (נכתב בין יתר הגרסאות שהוא דרך לו על הרגל ודחף אותו - טריק ידוע באומנות לחימה - ומכאן השבר הפתוח) יש אינספור שיטות למנוע פגיעה ו"להרגיע" את התוקף מבלי להכות אותו

ישן 02-04-2013, 11:08
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

אני נוטה להאמין שאין באמת גל פתאומי של אלימות נגד אנשים מבוגרים. פשוט התקשורת החליטה להתמקד בזה ולפרסם כל אירוע כזה שקורה. זה לא שלפני כן לא הייתה אלימות נגד מבוגרים.

זה כמו שלפעמים מתחיל גל של דיווחים על ניצולי שואה שמתקשים לסגור את החודש או גל של דיווחים על מעשי אונס בפרק זמן קצר וכו' (לפני כשבועיים היו בynet משהו כמו ארבע כתבות שונות על מקרי אונס. ברגע שמקרה אחד מגיע לכותרות וצובר "פופולריות" [כלי התקשורת השונים עוסקים בו + יש הרבה כניסות/טוקבקים לכתבות על האירוע] נוצרת התמקדות תקשורתית חריגה וזמנית בתחום וזה יוצר תחושה של אנחנו-בעיצומו-של-גל-אירועים-מאותו-סוג).

עוד מעט התקשורת תתחיל להשתעמם מהעיסוק בסוגיה ואנשים מבוגרים יחזרו לחטוף מכות בשקט עד הפעם הבאה שיתחשק לתקשורת להתמקד בזה.
ישן 02-04-2013, 13:20
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כל עוד לא ברור מה בעצם קרה, אין כניראה סיבה מיוחדת להחזיק במעצר

המעצר נועד לצורך השלמת תהליכי חקירה ואחזקה בטוחה של מי שבסבירות גבוהה מאוד ביצע עבירה או שהוא פוטנציאלית מסוכן או שיש סכנה ממשית שיברח. המעצר עצמו איננו עונש.
במקרים שלפנינו, חסרים כניראה עדי ראיה אובייקטיביים וקשה לדעת מה בדיוק קרה.גם חבלות, קשות ככל שיהיו, אינם תמיד עדות למי הותקף ובאיזו רמה. בריון יכול להתנפל אליך בלי סיבה, אתה תרים את היד בתנועת התגוננות אינסטינקטיבית ובלי כוונה תפגע לו בפנים בזווית מוצלחת ותישבור לו את האף. אם יסתכלו רק על התוצאות אתה עלול להיות זה שיגמור במעצר...
יש קשישים שיכולים להיות נירגנים ופרובוקטורים לא קטנים ואף לנהוג באלימות פיזית. כידוע, כל בריון ופירחח יזדקן בסופו של דבר, והזיקנה לאו דווקא מורידה מהנירגנות והאגרסיביות אלא לעיתים דווקא מקצינה אותם. לא שצריך להכות אדם מבוגר חלילה, אפילו אם הוא תוקף אותך ממש (ואני ממש לא טוען שזה היה המקרה כאן אלא רק שאין לשלול את האפשרות), אבל יש אנשים חמי מזג שלא יתאפקו. לי אישית היו כמה עימותים עם "זקנים" (משהו בין סוף שנות השישים ומעלה) נירגנים, כולל עם אחד שרדף אחרי ילד בוכה ברחוב והתערבתי לבלום אותו, ואחד שאיים להכות אותי באוטובוס כי הערתי לו, ודי במתינות, על שצף יציאות גזעניות שמשום מה בחר לשתף אותי בהם. בכל המקרים האלה לא הרמתי יד אבל אני בהחלט יכול לראות איך אנשים אחרים כן היו מסוגלים להגיב אחרת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר